48
Timeshift
  • bubu13
    #1
    Segítségért lehet ide írni!
  • Yoda001
    #2
    mivel van neki topikja odais lehetne
  • bubu13
    #3
    Konzolos topik ha jól tudom nincs
  • Yoda001
    #4
    ha jol tudom ugyanaz a játék konzolon és pc-n is, ugyanazok a kérdések lesznek, nem?
  • bubu13
    #5
    Lehet hogy ugyanaz de nem biztos
  • báttyó02
    #6
    értsétek már meg,hogy ez KONZOL fórum,nem PC...
  • akyyy
    #7
    jah és lesz benne vagy 40 hozzászlás:D aki meg ügyes, az meg megkérdezi a pc-sbe, segítenek neki, és boldogan viszi tovább
  • Dark Angel 666
    #8
    Amikor a cimet megláttam , azt hittem hogy a TV tunerek időcsúsztatás funkciojáról van szó
  • Gabe18
    #9
    Igen,vagy megkapja hogy "FPS konzolon,de szaaar...." .
  • BaLTáSGYiLKoS
    #10
  • Drephis
    #11
    nem kell említeni, hogy konzolon nyomja. :P
  • 0Fritz0
    #12
    Hát ne is, mert az szar.
  • PeeTeR
    #13
    en azon nyomtam es miert lenne szar? sokkal jobb mint itt pc -n.
    mig a sok hulye azon szarakdik hogyan inditsa el a feltort jatekot, patch -et, ahoz crack -et szed le meg masok alltal elore definialt config.ini -ket probalgat en mar reges reg jatszom. berakom a lemezt aztan csokollak.
    errol ennyit
  • dardevil
    #14
    Én korábban úgyvoltam vele, soha nem kell konzol, de változnak az idők. Már csak azon játszok és nem bántam meg, sőt...
    A TimeShift, pedig nagyon szuper lett.

  • Antrax #15
    de csak mert PC-n később jelent meg...

    (nekem mindegy melyiket szidjátok PC-t vagy Konzolt, én pártatlan vagyok, van mindkettőm... de nem hiszem hogy a gémpadon van sg.hu gomb szal szerintem nektek is)
  • urbijoe
    #16
    ez a játék egy nagy szar
    kb. fél orát volt a gépemen
  • bubu13
    #17
    Szerintem nagyon jó játék és topikot is eltévesztetted
  • urbijoe
    #18
    bocs ténleg
  • Sadist
    #19
    Hát nem tudom, nekem még soha nem okozott gondot egy fájl átmásolás egyik helyről a másikra, esetleg egy program elindítása, és 2 gomb megnyomása. Lehet, hogy konzolon ennyit se kell tenni, viszont megfosztod magad a multiplayertől. "Erről ennyit" :)
  • bubu13
    #20
    Mért fosztanád meg magad a multitól?A Live az mi?
    + még patchelni kell a játékokat pc-n
  • NEOreg3
    #21
    mert ha az xbox360-as verzióban is benne vannak azok a bugok, akkor ott nem kell?:)
  • bubu13
    #22
    Általában azt ugy készítik el de van olyan ami tiszta bugos a játék
  • dinomano
    #23
    Én PC-n nyomom majd, most töltöm:-P Igaz, hogy gyenge a gép, de allitolag nicns gépigénye+szép...juhuuu!
  • Seth
    #24
    Francokat nincs,nálam p4 3,2ghz , 1 g ram, gef6600(256mb), és 800*600-ban minden low-on élvezhető sebességű csak. Oké, a videókari nagyon gyenge már, de pl a COD4 maxon szuperul fut (mondjuk az egy régi felturbózott engine ha jól tudom)
  • dinomano
    #25
    Aham... Nah mind1, gamespot-on azt irtak, hogy siman megy egy 2gigas; 512megas 6200-es karis gépen (termeszetesen minden low-n)...Akkor kamuztak?
  • bubu13
    #26
    Topikot eltévesztettétek
  • Ewergo
    #27
    Én sem tudom hogy kerülnek ide a vga, ram, felbontás nyüglödések! :)
  • Seth
    #28
    Dino kezdte, én...én...nem vagyok bűnös, Ő VOLT AZ, kivégezni !!!!!
  • ricsi1885
    #29
    Segítséget kérnék.

    A beszivárgás résznél elakadtam ott hogy van a mintha egy másik dimenzióba lépnénk és nem tudom merre kell menni. Lécci segítsetek.

    Előre is köszi
  • bubu13
    #30
    Ott bemész a kis házba ott egy kapcsoló és azt megnyomod és utána rögtön állísd le az ídőt menj ki belőle és átmész egy másik "dimenzióba".Remélem erre a részre gondoltál mert én angolul játszok
  • Röfikapitány
    #31
    Hi!Ott hogy kell továbbjutni amikor a propeller-ek forognak mint az eszement és 3 helyre lehetne átmenni a szembe lévő zárt de szerintem a másik kettő is csináltam olyat hogy visszafele forditottam az időt akkor felfele szálltam de nem tudtam igy sem beirányitani az emeletre!Mire figyeljek vagy mi itt a lényeg?
  • Röfikapitány
    #32
    MÁr látom hogy a tegtetején is van egy korlát csak egyenlőre nehézkes a bejutás:)
  • bubu13
    #33
    Én csak nyomtam előre a kart és kész
  • Vityuska
    #34
    szaztok!

    lenne egy kérdésem nem tudjátok miért nem inul a játék?az a bajom hogy elindítom a bal felső sarokba bead egy kis ablakot és utána kilép és ennyi.konfigom 2.4-es proci,1,25 gb ram,GeForce FX5500 videókártya!1.1-es patch fenn van és krekkelve is van.lécci valaki válaszoljon
  • Ewergo
    #35
    Neked melyik Xbox-od van ilyen gyenge konfiguval?
  • Vityuska
    #36
    nem xboxom van
  • Sabcsee
    #37
    csá
  • Yoda001
    #38
    hát nemtom,én ps3mon tolom,és ott igencsak szép... :D boldog karit..
  • bubu13
    #39
    én xboxon hát ott se csúnya,Boldog Karácsonyt
  • Yoda001
    #40
    hm,még ide ír vki? :D thx