22
PS2 magyarositas
  • zoliii
    #1
    Sziasztok!

    Ha van egy ps2-s jatekom, akkor azt hogy kell elkezdeni meg magyarositani?
    Melyik file-ba kell belepiszkalni es hogyan? Elore is koszonom a valaszt!
  • akyyy
    #2
    lol. hát szórd meg pirospaprikábal, esetleg egy kis hurkát tegyél a joystic mellé, és akkor magyarositva van. esetleg piros fehér sé zöld festékkel fesd még le.

    komolyabban: magyarítani játékokat akarsz gondolom. minden játék más és más, attól függ mit akar. főleg psbe, bár nem értek hozzá, de szvssz főleg konzolnál vannak leginkább kódolva a játék fájlai, amiket szinte nem is lehet módosítani. max xbox.
  • Fido4life
    #3
    pontosan, xboxnál még megy a játékok buherálása, ps2-nél viszont szerintem nem. legalábbis én vagy 3 dvd-t feláldoztam hogy egyetlen egy textúrát lecseréljek a PS2-es San andreasban de nem indult el :S
  • tugyiti
    #4
    ikszdé
  • Beast Machine
    #5
    cseréld le a NFS szériában a Porschékat Ladákra, az SUV_kat meg IFA-kra, akkor magyarosítva lesz.

    a szó, amit te keresel, az a magyarítás.
  • Smithie
    #6
    Ez azthiszem az év témája lesz...
  • ldavid
    #7
    erről mondjuk lehetne, vitázni
    ha magyarítassz egy játékot az elvileg azt jelentené hogy teljesen magyar, de ahhoz meg már szinkron is kéne
    így szerintem a szöveges fordítástól csak magyaros lesz egy game, de nem magyar
  • Papesz
    #8
    Lehet róla vitázni, csak nem érdemes. A magyarosítás szó ugyanis mást jelent, mint a magyarítás.
  • John Cena
    #9
    m1 én értettem mit szeretne és nem tudom hoyg leehtne meg oldanI!
  • jaszy
    #10
    Ez vicc?
  • Cat 02 #11
    xbox hoz van
    magyaritasok.hu itt nézegess körbe
  • jaszy
    #12
    ÁÁÁ barátunk a softverbe akar belenyúlni mint programozó!
  • zoliii
    #13
    Nem sokara meg lesz nekem a World Racing 2 PS2-re. Csak az a baj, hogy spanyol nyelvu. A PC-s verziohoz van magyar felirat.
    Azt nem lehet valahogy atszerkeszteni ps2 verziora?
    En megkuzdenek vele, ha tudnam hogy kell :)
  • Ronny
    #14
    szoftver vagy software, de semmiképp sem softver, ha már nyelvészkedtek:)
  • jaszy
    #15
    Jó-jó.... Hirtelen felindultság volt.
    Egyébként magyarítunk nem nyelvészkedünk!
  • Beast Machine
    #16
    ÁPP!!
  • Beast Machine
    #17
    na, sikerült már "magyarosítani" a PéeSKettőt?
  • Okami Amaterasu
    #18
    lehet magyarositani..figy torrentröl szecc egy ps2 hun crack edition uncut limited series txt file-t amit aztán Ctrl+c majd Ctrl+v segitségével beillesztesz a game languages/hungary/subtitles mapábba majd a következö inditásnál. ugy kapcsolod be a ps-2d hogy a biztositékot zárlat segitségéve levered ..én ugy tom h igy kell
  • turho
    #19
    Ragasztottam a tetejére egy abáltszalonnás képet, az Magyarosítás? :DDDDDDDDDDDDDDDD
    (Banyek egyszer egy gépet piros-fehér-zöld vezetékkel chipeltem be, még jól is nézett ki, sajna nem találom a fotót) :))))))
  • Beast Machine
    #20
    "cseréld le a NFS szériában a Porschékat Ladákra, az SUV_kat meg IFA-kra, akkor magyarosítva lesz.

    a szó, amit te keresel, az a magyarítás."
  • Beast Machine
    #21
    kend be az olvasófejet Erős Pistával, akkor már az lesz!
  • KonzolozZ
    #22
    A KonzolozZ weboldalon már elérhető jó pár játékmagyarítás PS2-re is.