148
(TV) Egyik legjobb anime
  • Dragooon #1
    nosh öhm. nemsokára kerül be infó azoknak, akik nem ismerik.
    addig véleményeket, mondanivalót, stbstb
  • PJack
    #2
    szeretem, vagyizé imádom, kedvenc, állandó févörit, nagyon eltalálták sztem (yY)
  • Lyan Kyj
    #3
    Mármint az Anime topikba, ugye?
  • Nuki
    #4
    Lehet nem akart oda szemetelni (bár nem tudott róla hogy létezik ez a topic) :)

    Amúgy szeressük mert egész érdekes kis anime ^^
  • Brolly28
    #5
    szerintem ez elfért volna itt is
  • Bucser
    #6
    Animetopicból egy rövidebb értékelésem az említett sorozatról.

    "Elfen lied általában 2 részre osztja az embereket.. Utálják vagy oda vannak érte. Nekem nagyon zavarosnak tűnt a vége mert alig magyaráztak meg valamit. Egyébként isteni volt:) Jól meg volt rajzolva meg minden.. csak az a sok paradicsomlé:)"


  • Lyan Kyj
    #7
    kíváncsi vagyok, hány embernek van ebből a logója:)
  • Hmuda
    #8
    Hát ennek szvsz kár volt témát nyitni. Közel nincs akkora rajongótábora, hogy megérné. Bővel elfér a síma anime topikban is.

    Még csak nem is egy hosszú sorozat mint a Naruto vagy a Bleach, amit nyújtanak mint a rétestsztát.
  • PJack
    #9
    hát elég soknak :D
    btw narutonak, dbznek, bleachnek is van külön topikja. hátakkor lehessen már ennek is, mert szvsz van olyan jó, igényes anime, hogy megérdemel egy saját topikot.
  • Dave John
    #10
    fav anime
  • Buzz Lightyear
    #11
    mushishi jobb
  • Hellsing47
    #12
    én szoltam drag hogy van anime topic :(
  • Dragooon #13
    lehet hogy igazad van, csak már többen azt gondoltuk, amit Jack is leírt.

    én úgy gondolom, hogy jobb lenne egy külön topikban erről beszélni, bár az anime topikot csak látásból ismerem. majd valaki eldönti, hogy maradjon-e vagy sem, én bízom benne, hogy megmarad.
  • Dragooon #14
    ha nem én, más megnyitotta volna, ezen már kár rágódni.
    egyébként tudom és köszönöm :)
  • PJack
    #15
    énis
  • Dragooon #16
    "Elfen lied általában 2 részre osztja az embereket.. Utálják vagy oda vannak érte. "
    nagyon igaz.egyik osztálytársam látta, ő utálja (vagy csak nagyon nem tetszik neki), én jelen pillanatban odavagyok érte ^^
  • Antrax #17
    a lényeg hogy Lucy 162 cm és 48kg
  • Dragooon #18
    soknak, meg régebben is láttam logókat másoknál, amikor még nem ismertem a filmet
  • Dragooon #19
    ezt csak te találtad ki
  • Antrax #20
    végig nézted már?
  • PJack
    #21
    még nem :D
    az első 4 részt láttam asszem, meg a 14.-et :D
    de még ezen a héten letöltöm és megnézem a maradékot ^^
  • Dragooon #22
    dvdborító én csináltam, forrás ott van, nem én írtam.
    [apro]javítva van, ezt azoknak üzenem, akik esetleg látták már
  • Antrax #23
    aki nem hiszi járjon utána... :D

    4. rész 21. perc 33-40. másodperc

  • Antrax #24
    én már 4-szer végig néztem !1hétvege! alatt ilyen apróságokra már figyelek...
  • Hmuda
    #25
    Nem egy kategória a kettő, de véleményem szeint a Mushishi az utóbbi idők egyik legjobb sorozata. :-)

    Dragon: megmaradni tuti meg fog, de mivel nem egy "szappanopera" sorozat, ezért mindenki egyszer megnézi, leírja, hogy hú de jó vagy hú de rossz (tényleg a legtöbben ezt a két végletet képviselik, én valahol középen vagyok, egy kicsit a jó felé kacsintgatva :-) ) és kész is lesz. Pár napig folyni fog még az eszmecsere és szép lassan bekerül a sülyesztőbe, mivel a "rétestészta-animékkel" ellentétben itt nincs új rész amiről beszélni lehetne.

    Ami meg az Anime topikot illeti, én is sokáig csak olvasgattam, mert nem tudtam mihez hozzászólni, aztán szép lassan belefolytam a beszélgetésbe. Te is tedd azt. :-)
  • Dragooon #26
    hmm akkor megnézem mindjárt :O
  • PJack
    #27
    igazad van :o
  • Dragooon #28
    végül is igazad van, lehet, majd meglátjuk..

    egyébként egy kérdés: sejteni lehet, hogy nem folytatják, de volt régebben vmi nyilatkozat, vagy bármi, amiben mondták, hogy na mi ezt már soha az életben nem folytatjuk?
    hátha lesz majd valakinek "kedve" a folytatáshoz :o elég sok kérdés maradt megválaszolatlanul.

    animetopik: majd belenézegetek, mert hirtelen elkezdett érdekelni a téma ^^
  • Seth
    #29
    Én úgy vagyok vele, hogy amikor először láttam lezavartam 1 nap alatt, nagyon tetszett,akkor abban az időszakban a legjobbnak tartottam. Azóta már sok víz lefolyt a klotyón, már csak simán jónak tartom, hatásvadász guro loli jelenetekkel, nem túl mély mondanivalóval (vagy csak nem találtam^^), viszont jó karakterekkel. Akinek beveszi ezt a gyomra az nézze meg, mert nem nagyon lehet abbahagyni, olyan beszippantós ^^

    #28 nem valószínű hogy folytatják, arra ott van a manga, ami tovább is viszi a sztorit, de különbözik az animétől. Azt meg nem hinném, hogy újracsinálnának egy sorozatot a mangából is . Bár volt már rá példa, pl Hellsing :)
  • Bucser
    #30
    " nem túl mély mondanivalóval (vagy csak nem találtam^^)"

    Valóban nincs neki olyanja:)
  • Hmuda
    #31
    Elég valószínű, hogy nem lesz folytatása, mivel kábé a felénél nagyon elkanyarodik a Mangától, pont azért, hogy az adott epizódkeretbe beleférjen. Nem olvastam hivatalos interjúkat, de ez így jelen formájában egy lezárt, kerek történet.

    Seth: Ezt én is írhattam volna. Kezdő koromban hatalmas hatással volt rám, csuklóból 9/10-re értékeltem, de most így 100 másik animével a hátam mögött már csak egy 7/10-et kapna tőlem.

    Ami a mondanivalót illeti, van az nekije (ne cseszegessük túl sokat a gyerekeket, mert lelki sérülést okozhatunk nekik), de nézés közben ez senkit nem érdekel. :P
  • Antrax #32
    másik fórumról:

    "Ha valakit úgy kezelsz, mint egy szörnyet (mondjuk kinézete miatt) előbb-utóbb azzá válik. Nekem ez jött le. Szerintem ennél nem is kell több... Gondoljunk bele, anyukák mindig babát vesznek lányuknak, apukák meg mindig autót. Rá s szoktak szólni gyerekekre, hogy legyél már nőiesebb/fiúsabb. Aztán mi lenne fordított nevelés esetén. A barbi lenne a menő, az autók meg a lányos vackok? Persze mielött tizen tizenkétfelé kapnak, ez csak egy hasonlat, csak az én véleményem és amúgysem kell vele egyetérteni..."
  • Antrax #33
    az a baj h a teljes manga még nincs lefordítva :C
  • _Vegeta_
    #34
    Eleg egy sz*r. Bocsi nem flemelni akarok de nemertem minek neki kulon topik.
  • Antrax #35
    a logodban alul az az "Erufen rîto" mien betűtipussal van írva? kerestem már olyat de nem találtam :S
  • Dragooon #36
    aham, értem.
    a mangát még csak most kezdtem el olvasni..
  • NeverwinterKING
    #37
    hi
    én is láttam. elsők közt volt. nagyon tetszett és sztem sokáig egyik legjobb lesz...
  • PJack
    #38
    semmilyen, csak odaírtam, lemásoltam :D
  • Buzz Lightyear
    #39
    seconded
  • Buzz Lightyear
    #40
    számomra eléggé súlyos, naponta 3-4 amit befogadok :3
    az hogy gecijó, tény