249
  • Gibor
    #1
    Na szóval én és egy barátom kezdtük el ezt a játékot fejleszteni ami sztem elég egyértelmü mi akar lenni... persze a gearhead garage-ra épül teljesen a játék... szóval így kezdésnek kb ugyanannyi lesz csak persze sokkal sebb graffal...szeb autókkal... persze most sajna képeket még nemtudok adni mert egy programozónk volt és őis elment suliba azt nincs semmi ideje...
  • Gibor
    #2
    Itt van pár kép hogy majd mégis hogyan kell elképzelni a játék graffját:




    Igen persze a játék engineje ingyenes :D
  • Gibor
    #3
    Szóval elösször egy demóra fáj a fogunk elkészításnál ami mit takar:

    két autó:
    még nincs eldöntve de egy biztos nem licencelt autó bár hasonlítani nagyon fog rá :D
    1teszt pálya
    késöbbiekben verseny meg minden amit ellehet képzelni...
    Ha összejö akkor multiplayer mód is lesz.
  • Beast Machine
    #4
    és tudtok már programozni?
  • Gibor
    #5
    Hát igen mi modellerek vagyunk :P szal programozó elkellene már próbálkoztam megjelenítéssel de többé kevésbé sikertelenül.
  • Beast Machine
    #6
    lol
  • Gibor
    #7
    Ezzel arar akarsz célozni hogy ennek nincs értelme?
  • SötétBarom
    #8


    A képes kiscsaj megtalált engem is egyszer :DDDD
  • ALIENwoods
    #9
    szerintem egyértelmű, hogy gy keresünk programozót, mert manapság máshogy nem igen lehet -.-
  • Gibor
    #10
    Hát igen... nézdegetem a topicokat hogy nincse egy ahol meglehet kérdezni de nem nagyon van...
  • gameplusz
    #11
    Először magyarul kéne tudni
  • zvaragabor
    #12
    Háttérzene ugye a The Ace Of Spades lesz?
  • zoolee
    #13
    Jó ez 5 let, én régen a GHG ből télleg csak a versenyzést hiányoltam..
    Lehet az egyik verkli a 70 es challenger torzított verzsön je?)
  • n3whous3
    #14
    Na mondtam én, hogy topic kell neki :)
  • reaper4
    #15
    sok sikert! van már demó?
  • Gibor
    #16
    Demo? messze vagyunk még attól. még kellene szerezni egy programozót mivel aki eedig volt őneki most sulivan és szal nem ér rá. AMugy Előre szólok hogy autók nem licenceltek lesznek de majd ha beindul a gáma fejlesztése akkor a hivatalos oldalomn folyamatos szavazásokat indítunk, és lehet szavazni ki mit látna szivesebben, persze csak hasonlítani fognak.
  • reaper4
    #17
    az csak poén volt (akart lenni :D)
  • Gibor
    #18
    jah értem... oké de remélem nemsokára szerzünk programozót... Amugy a Játékfejlesztés.hu ra írtam be egy nagy beszámolót hogy mien lenne a játék, és persze alapvetően programozót keresünk :D
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    " 14-18 között"

    Majd kinövöd...
  • Gibor
    #20
    szóval így gondolod... oké... kár hogy csak 16éves vagyok és mellete tudok modellezni tudok normálisan gondolkodni meg a másik hogy alap ötlet nem az enyém hanem ALIENwoods-é aki már elmúlt 18 tudtommal.. de nembaj.. mindig a "14-18"közöttiről kell megállapítani az embert...
  • Pepsi Twist
    #21
    Sztem nagyon fasza lesz csak így tovább!!! (azt a walakit meg szard már le...)
  • Csabesz6
    #22
    ne báncsd!Gibor pont a normális 14-18 közé tartozik.aki szereti a hacsit az csak normális lehet:D
  • Csabesz6
    #23
    Walakit se báncsuk, mer japanautobuzi!Békét emberek.
    asszem elmegyek szerzetesnek
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    Igen, de pár modellből még nem lesz játék...az hónapok, sőt ilyen kis "fejlesztőgárda" esetén évek munkája...
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    Kuss, újreg...
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Aki meg alkatrészeiből össze tudja rakni, az meg félisten? :D:D
  • Gibor
    #27
    Nem... lehet hogy még nincs programozónk de attól független a modelleket csináljuk, a pályába is belefogtam már... a játék készül nemsokára teszek be 3dsmax 3d renderelést.
  • Mr_no_NaMe
    #28
    Ne vágjál már fel arra, hogy beültél egy modellező progi elé és 1-2 hét alatt csináltál falat meg aszfaltot. Bárki csinál ilyet. Olyan meg hogy modeller olyan nincs...
  • Gibor
    #29
    jah télleg mutassam a modeljeimet?




    tessék... szal télleg nemtudok modellezni... bocs
  • ALIENwoods
    #30
    HA lehet NE ITT nagyzoljunk...

    Köszönöm.

    Namármost a garázsprojectekről mindenki azt az általánosságot mondja hogy

    - egy időután elmegy a lelkesedés
    - úgy se lesz belőle semmi
    - meg se próbáljátok
    - konnyű őket fikázni

    Mondjatok nekem olyan céget ami nem garázsfejlesztéssel kezdte...
  • Prézli
    #31
    Én szurkolok nektek, noha láttam már pár ilyet amiből semmi sem lett de ez most legalább nem állít lehetetlen célokat.
    A galériámban van pár saját skin, ha kell (bár gondolom van profibb a csapatban) akár segíthetek is festegetni meg ilyeneket. Sajnos programozói tudásom nemsok van se modellezői de mindenki elkezdte valahogy és valamikor énse leszek kivétel.

    Szóval sok sikert, remélem lesz belőle valami.
    (Nekem ez az SLR modell nagyon tetszik. Látszik, hogy nem most tanultok modellezni-programozni.)
  • Mr_no_NaMe
    #32
    Ahogy mondod nem tudsz ^^
  • Gibor
    #33
    Akármennyire is próbálhatsz sérteni... arról nem tehetek hogy egy amatör f*sz vagy és mellete nem tisztelsz semmit... kiváncsi lennék rá te mikro csinálsz ehez hasonlót... pl... majd mutas nekem bármit ami jobb ennél (persze 3ds modell) tudom nem tudsz... akkor meg miért fikázol másokat? ha?
  • V43 1105
    #34
    Hallod hallod .. Mutass már valamit te is jó? Fikázni könnyű -.-'

    Ja és .. Gibor hajrá, eddig tetszik a munkátok !
  • Gibor
    #35
    Ha sikerül végre kiexportálnom a modelt és nem fg befagyni a 3dsmaxom akkor még ma is teszek be egy hachi renderelést a JÁTÉKBÓL!!! szal még semmi csak grafikai renderelés...
  • w77d
    #36
    ecsém így elnézegetve a dolgokat, gratula és kitartás! Melletted vagyok Gibor!
    Mr_no_NaMe:
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Azért mert jólesik fikázni az olyan semmihez sem értő gyerkőcöket akik felvágnak azzal, hogy 1 progival sikerült egy kocsit csinálniuk ^^
    Tanuljál meg inkább programozni és ne várd, hogy majd valaki megcsinálja helyetted a munkát.
  • w77d
    #38
    "ne várd, hogy majd valaki megcsinálja helyetted a munkát"
    ebben egyetértek
  • ALIENwoods
    #39
    IGaz nem kell várni, de ha közeli ismerős akkor, sokkal több esélyünk van
  • Csabesz6
    #40
    ofkorsz