11
  • Alien69
    #1
    Na, végre lépett az Oly is. Bár, speciel engem nem érint konkrétan, de, azért a canonikon (stb...) is elgondolkodhattna, hogy ha már berakják ezt az élőkép funkciót, akkor már legalább kihajtható, ÉS forgattható legyen az az lcd. Más dolgokban eléggé lemaradva tűnik az Oly, de azért csak nem omlik össze. :D
  • Cat #2
    Szerintem egyáltalán nincsenek lemaradva, a panasonickal karöltve ütőképes párost alkotnak, a technológiai újítók közé számítanak (lásd élőkép, ultrahangos tisztitás, illetve eleve hogy belevágtak egy teljesen új szabványba, amit egy halni készülő cég nem kockáztatott volna meg).
  • mikloss
    #3
    Jónak ígérkezik, az árára kíváncsi lennék.
  • Jano
    #4
    The body only will be available for approximately £1099, the kit with the 14-54mm lens for approximately £1499 and the kit with the new 12-60mm lens for approximately £1699.

    @DPReview
  • Lateralus
    #5
    Sztem olyan 400e lesz itthon a váz.

    1700 dollár
    A Nikon D300 1800 dollár - itthon 420-430e
    A Sony A700 1500 dollár - itthon 350-370e
  • Möci
    #6


    Klassz!!!


  • Alien69
    #7
    Ez részben igaz is. De, sokan ezt a szabványt nem tartják elég jónak, a kisebb érzékelő miatt, és az ebből fakadó erősebb zaj miatt. :D De azért jó lenne, ha sikerülne hosszu távon előre törniük.
  • bodiboy
    #8
    Nekem van egy E1-em 14-54 -el és szeretem a rendszert. Talán csak az a gond hogy sok idő telt el E1 és E3 között.
    A gép fogása nagyon jó lesz, ( 95%-ban olyan, mint E1-é a markolat) , 10 meg már elégséges, a kereső nagy és világos, az 5 FÉ-s stabilizáció sem rossz.
  • takitibi
    #9
    Pici területre 12 mpixelt rázsúfolni...tudjátok mit jelent...
  • Beyond silence
    #10
    "A fehéregyensúly és az expozíció-kompenzáció eredménye valós időben ellenőrizhető közvetlenül az LCD kijelzőn." Ez azt jelenti hogy úgy lehet fényképezni a kijelzővel mint kompaktoknál?
  • maisztro
    #11
    Hello mindenkinek!
    Nekem van egy Olympus E-400-as váz és hozzá objektiv (zuiko digital 14-42 mm)jah és 1 gb memoria 2 év garanciával,amit nagyon szeretek de megkell válnom tőle bizonyos körülmények miatt.
    Akit esetleg érdekel az írjon ide: [email protected] és egyeztetünk--(Bp.)
    Aki nem ismerné a tipust, itt egy link: http://www.olympus.hu/consumer/dslr_E-400.htm(jóval kínált ár alatt adnám )
    Üdv mindenkinek.

    Attila