17
MPack program
  • toretto r34
    #1
    Sziasztok ezt azért hoztam létre hogy erröl a programrol minél többet megtudjak én is és mások volt e már valakinek ezzel a progival tapasztalata? Amugy ez egy hacker program annak aki nem tudná
  • bertino
    #3
    "Amugy ez egy hacker program annak aki nem tudná"

  • toretto r34
    #4
    miért kéne zárni?
  • csabiks
    #5
    hekkej meg
  • Yoda001
    #6
  • csabiks
    #7
    itt az ip címem hekkej meg : 91.138.254.132
  • toretto r34
    #8
    Nem azért érdekel hogy mindenkit szivassak hanem néhea jól jön 1-2 dologra biztos mert azt irták róla hogy bárki tudja használni és háha valamit kitalálsz és ez pont ott lessz
  • Barney Tech
    #9
    plőkpomuo8oupiuujkiuj
  • akyyy
    #11
    megkelleted?:D
  • csabiks
    #12
    MAGYARUL ÍRD MÁR TE CSICSKA
  • toysoldier
    #13
    kapni is fogsz
  • toretto r34
    #14
    Nem értem mi bajotok van ezzel az egésszel? Nektek csak a különböző oldalak feltörése jár az eszetekben amikor normális dolgokra is fel lehet használni bizonyos tiltott programokat
  • bracsek #15
    normálisra nem ezért tiltottak....
  • Dj Faustus #16
    "Nem értem mi bajotok van ezzel az egésszel? Nektek csak a különböző oldalak feltörése jár az eszetekben amikor normális dolgokra is fel lehet használni bizonyos tiltott programokat"
    Szerinted egy malware-t (kártékony, károkozásra képes alkalmazást) átlagfelhasználók milyen normális dologra tudják használni? Elmondom semmilyenre.

    Másrészt az a probléma az egésszel, hogy jönnek majd az igénytelen kis script kiddy-k és arra lesznek kíváncsiak hogy:
    * Honnan tölthető le
    * Hogyan állítható be
    * Hogyan törhető fel vele az iskola/haver/barátnő számítógépe (mert meg akarnak bizonyosodni arról, hogy a barátnő éppen nem e mással kavar a haverral; vagy hogy az iskolában tudjon a delikvens játszani az iskola tulajdonában levő gépeken - mert a rendszergazda nem adott a telepítéshez jogosultságot - teljesen jogosan); hogyan lehet a freemailes postafiókot feltörni (mert elfelejtette a jelszavát).

    Természetesen arról halvány lila fogalmuk nincs, hogy más gépéhez illetéktelenül hozzáférni, más levelét elolvasni, hálózati szolgáltatást illetéktelenül piszkálni bűncselekmény.

    Szerintem többen is egyetértünk abban, ilyenre nincs szükség.

    Harmadrészt itt az sg.hu-n (de más fórumokon is) az adminisztrátorok/moderátorok törekednének (szeretnének törekedni) arra, hogy a fórum áttekinthető maradjon, ne nyissanak minden kis csip-csup dolognak topikot. Nem ildomos minden egyes vírusnak, trójainak, malware-nek; minden egyes szoftververziónak külön topikot nyitni.
    Illetve az sg.hu nem szeretne rendőrségi ügyekkel foglalkozni (mert valamelyik agyatlan script kiddy bejutott egy rendszerbe, és ehhez itt kért segítséget - és a yard szeretne hozzájutni a fórum szerverének naplóállományaihoz).

    "Amugy ez egy hacker program annak aki nem tudná"
    1. Ez egy malware. Kártékony, károkozásra alkalmas program.
    2. Hogyan lesz az emberből Hacker
  • Pheel
    #17
    Desktruktív célú program.