424
Ki volt a világtörténelem legkárosabb egyéne?
  • Rundstedt17
    #1
    Kiváncsi vagyok hogy kit tartottok a világtörténelem legnagyobb gazemberének.
  • dotkom
    #2
    hitler. de sajna volt\van meg egy csomo gazember.
  • Rundstedt17
    #3
    Sztálin
  • Rundstedt17
    #4
    Hitler egészen ártatlan Maohoz és Sztálinhoz képest...
  • dotkom
    #5
    nem tom hogy az ilyen gaztetteket egy szint utan lehet-e fokozni.
  • dotkom
    #6
    telleg egyebkent most akkor a vilagtortenelem szegyene, a vilagnak legtobbet arto ember, vagy a vilag legnagyobb gazembere a topik temaja?D xD
  • Rundstedt17
    #7
    A világnak a legtöbbet ártó ember:D
  • zvaragabor
    #8
    Sylar?
  • dotkom
    #9
    ja ok. hat akkor azokbol telleg sok van. foleg a hatalommanias, es penzehes politikusok. de tudom hogy ezek mindenki szamara masok es masok, ugy hogy politikus neveket legyszi ne irjatok. en se teszem :)
  • dotkom
    #10
    xD
  • Unreal1942
    #11
  • FL Zoli
    #12
    Jézus;Allah;Buddha;Zeusz;Ra;Jupiter; meg az összes akinek a nevében emberek öltek/haltak.
    Ateista vagyok biz'isten
  • Balidani
    #13
    gratulálok a hülyeségedhez
  • Shadow_THH
    #14
    lásd a #4est és figyelj oda töri órán
  • bujcsik555
    #15
    aki kitalálta hogy a hétböl 5 nap tanitási/munkanap 3 is lehetne
  • Rockynhooo
    #16
    Szerintem Sztálin , meg a JAkobinus diktatúra vezetői!
  • Balidani
    #17
    nem biztos hogy tanulta már ezeket történelem órán.

    egyébként igazad van. "imádom" a sok amerikai II.vh-s filmet, amiben a német katonák(nem a vezetők!) a leggecibbek, akik lelövik a foglyokat stb...
  • SimaSuna #18
    Jézus.

    sokan hisznek benne..
    amikor meg baj van és számítanak rá..akkor meg sehol..

    ennyi
  • Rockynhooo
    #19
    hát igen Jézushoz fohászkodhatsz , nem lesz sok sikered az tuti :D
    Próbáld meg az Apjánál :D
    ;)
  • Balidani
    #20
    valláselméletbe, meg hogy most jézus = isten vagy nem ebbe ne menjünk már bele.
  • tigeroo
    #21
    a szomszéd tamáska, mert mindig ellopta a homokozólapátomat.
  • tigeroo
    #22
    halottál már arról, hogy hit?
    (amugy ironikus hogy pont egy [ #worship] smiley van a logódban..)
  • Cat 02 #23
    miért?
    felvilágosodás alatt mindeki felvilágosult és rájött h 1ház hülyeség de előtte aki azt mondta nincs isten go máglya, karó etc ... inkvizíció powa :S
  • Davidus
    #24
    így van
  • 0Fritz0
    #25


    Hitler meg Sztálin sem ért volna el semmit (magyarán elhajtották volna őket a búsba), ha nincsenek azok a tömegek, akik támogatták őket.

    Tehát maga az emberiség "károsítja" magát folyamatosan az éppen aktuális eszme/vallás felhasználásával. :)
    Bár ez érthető azokon a napokon, amikor nem megy a Dallas. :)
  • Bucser
    #26
    Már megint próbálod fitogtatni hozzá nem értésedet a történelemhez?? Mik ezek a töri óra után felötlő topicok?

    Sztálin és Hitler kéz a kézben járnak. Aztán ott van még Kim Ir Szen, Kim Dzsong Il, Nikolai Caucescu, Slobodan Milosevics, A Libériai Hadurak (őket sajnos nem ismerem név szerint), az Apartheid fenntartói Dél-Afrikában éveken át. Khadafi libia vezetője, Saddam Hussein, A Törökök sem voltak kispályások kurd írtásban.

    Volt egy pár szemét ember:) A lényeg mindig az kiről mit ír az utókor.
  • Bucser
    #27
    Ez így igaz.
  • Bucser
    #28
    Nézd meg a koreai háborúról szóló Chow Yun Fat filmet (sajnos nem tudom a címét) Egy testvérpárt alakítanak akik a déli hadsereg oldalán harcolnak és egy határmenti faluból vonaulnak be a háború kezdetén majd a háború két oldalára sodródnak.

    Hatalmas film ha erre vagy kíváncsi.. a déliek mezítláb egy szál ingben vitték maguk után a hadifoglyokat télen... félelmetes.

    de pl a Band of Brothersben is jócskán van hasonló megközelítés. Vagy Letters from Iwo Jima.
  • grizzly21
    #29
    te hulye barom:) ha ateista vagy akkor NEM HISZEL semmiben, ergo amilyen neveket leirtal nem is leteznek, ergo nem is tudod fikazni oket. Legalabb a fogalmakkal legyel tisztaban
  • grizzly21
    #30
    mashogy is lehet mondani: sokan "hisznek benne" amikor szarban vannak, amikor jol megy a dolguk akkor leszarjak a temat.
  • gz8
    #31
    Elég érdekes felfogás...
  • Zóanagyvarázsló
    #32
    Én meg a nicked nevében felakasztom a szomszéd kutyáját, remélem kapsz is érte...
  • Zóanagyvarázsló
    #33
    Ezzel az erővel a móri gyilkosok jámbor szüzek. Lehet jobban kedvelni vagy megvetni valakit, de relativizálni a bűnüket nem érdemes.
  • 0Fritz0
    #34
    Erről beszéltem, minden hülyeséget meg lehet ideologizálni.
    Zoli olyat írt, ami nem tetszik neki, erre elmegy megölni egy kutyát, hogy majd az is Zoli lelkén száradjon.
    Na kérem, íme egy élő példa! :)
  • Rundstedt17
    #35
    az apartheid fenntartóival nem értek egyet.a többi ok
  • Vardar
    #36
    Az ki?
  • Bucser
    #37
    És miért nem értessz egyet az apartheid fenntartóival? Szerinted normális dolog a születéskori bőrszín alapján másodrangú állampolgárként megjelölni valakit?
  • Rundstedt17
    #38
    Nem normális de ők nem öltek le emberek százezreit...Mint a kommunista rezsimek vezetői...
  • Rundstedt17
    #39
    Ugyan már hol vannak őt a világtörténelem véreskezű pszichopatáitól:Lenin,Sztálin,Mao...Bombázó Haris(német városok,civilek pusztitója),Truman(atombomba ledobásának engedélyezése)..
  • B0B0
    #40