1129
  • examinee
    #1
    Nos, az egyik legnagyobb forumba helye van a Fifa 08-as topicnak. Itt megbeszélhetjük gondjainkat, véleményeinket, segíthetünk egymásnak és természetesen lehetőség nyílik arra hogy konzolunkon magyar ellenfelekkel játszhassunk. Nem utolsó sorban célom az volt még, hogy online ligákat csináljunk, pörögjenek, csakis aktív résztvevőkkel!!!
  • Istencsászár
    #2
    Helyes!

    Tegye fel a kezét aki rendelkezik origi 08-al és nem akarja szétverni a kontrollert mert a nyomorék másodpercenkénti több mint ezer választást tudó Cellre kihegyezett Al ellen nemtud semmit sem kezdeni:)
  • zola2000
    #3
    Játszik vele valaki wiin, milyen lett?
  • gneoka
    #4
    én játszom vele
    de sajnos az általam legjobbnak tartott módot a "be a pro"-t kivették a wii verzióból, viszont a family mód az nagyon jópofa nyugodtan lehet barátnőkel játszani :) vagy ott a csocsó aki nem rajong az igazi fociért
  • hunbasser
    #5
    nem AI,hanem MI van a FIFA 08-ban.
  • examinee
    #6
    Holnap 20-21 óra körül egy online ligát szeretnék csinálni. Ezt este le is játszanánk illetve ha marad kedvünk és időnk akár csinálhatunk mégegyet. Xbox360-ról beszélek. akit érdekel írjon ide vagy privibe és megbezséljük a továbbiakat!
  • Istencsászár
    #7
    Jah én ott leszek, nagyon is:D
  • Winz
    #8
    Nekem megvan a PS3-as fifa08.(a PS2-es is)
    A gondom az vele,hogy nem lehet a játék gyorsaságán állítani,Be a pro módban persze gyorsnak tűnik mert ott van a játékos seggében a cam,seperc alatt a 16-oshoz ér ha nyomom a sprintet....de tele módban ótvar lassú a game!
    Nagymuterom lefutná C.Ronaldót,bosszantóan lassú.
    A játékos szerkesztésnél pedig nem lehet nevet változtatni,csak a képességeit de azt sem az egekig.
    A PS2-es fifa meg szinte koppra 07,csak az ellen world class módban nyomja,és ilyenkor odab*sznáma kontrollert
    Tény hogy szép a PS3-as verzió,de a játszhatóságán javíthattak volna...most mondjam azt hogy talán majd a 09 ott lesz a szeren?
    Én már nem hiszek az EA-ben,bekaphattyák.
  • examinee
    #9
    Hát xboxon ilyen gond nincs...:S
  • Istencsászár
    #10
    Ps3 nembírja a gémet? -.- ^^ Xen nekem nem lassú tele modba, csak az átvezetőknél kevés az fps, de ez megszokott több éve ilyen a Fifa.
  • tobias88
    #11
    PRO EVO, ennyi
  • guardian hero
    #12
    Szerintem nem erről beszélt Winz. Tényleg kiba... lassú a FIFA játékmenete, mondjuk egy pörgős Pro Evo-hoz képest. Engem is szétbasz az ideg, mert olyan egy Arsenal-Liverpool derbi, mintha egy magyar bajnokit néznék: vánszorgó passzok, über-lassú és körülményeskedő labdaátvételek, kocogós labdavezetés, darabos, széles mozdulatok irányváltásnál, mintha bármelyik percben át akarnának esni a labdán a játékosok. Szerintem az lehet az oka, hogy a lemocapolt animációkat nem tudja elég dinamikusan egymásba fűzni az engine, egy beadás mondjuk a gomb lenyomása után 1-2 másodperccel történik meg, mert be kell még fejeznie az elkezdett futásanimációt, stb. A Pro Evo gameplay-e ezerszer jobb, a FIFA-t csak az eszméletlenül profi körítés és tartalom miatt vettem meg.

    Azért valami online ligázásban benne lennék majd :)
  • Winz
    #13
    Egyet értek,a Pro evo élvezetes játékot ad,de ótvar igénytelen mert nem orvosolják a liszensz hiányt.
    Rossz nézni,a mezek,a stadionok,a csapat nevek,a közönség....ezért fogy jobban a fifa.
    Nem igaz,hogy ilyen lusta pöcs fejlesztők vannak az EA-nél,lopjanak a Konamitól,csak legyen már valami forradalmi újítás.
  • Forrest Gump
    #14
    Nekem bejön a PS3-s verzió,sztem nincs a sebességével semmi gond.
    Egymás ellen meg végképp ott van nagyon a játék.(szerintem)
  • guardian hero
    #15
    Úgy látom, azért szép lassan kezdik átvenni a proevós gameplay-elemeket, de tényleg csúcs lenne egy proevo szintű focis játék fifa szintű körítéssel, és NBA Live vagy Madden szintű grafikával.
  • Papesz
    #16
    Nem is tudják orvosolni, hiszen 2014-ig az EA-nél vannak a hivatalos licenszek.
  • guardian hero
    #17
    A hivatalos FIFA licensz igen, de annak semmi köze a bajnokságokhoz. Azokat külön kell(ene) licenszelni.
  • Dexantreal
    #18
    Majd én is benevezek, ha Karácsonyra sikerül összeszednem az Xbox 360ra a zsét.
    Előbb, de inkább sajnos utóbb szólni fogok.
  • Istencsászár
    #19
    Áh, nekem az nem tetszik ha emberek pattognak föl le, azt se tudom mi van a pályán... Persze a FIFA sem tökéletes, és van olyan dolog ami a Pesben jobb, de összességében a legjobb, és ilyen apróságokat az ember észre se vesz egy idő után...

    Tegnap Lordhappy-nél Fifáztunk csomot, és nagyon jó, pörgős meccseeket nyomtunk, ugy ahogy megtanultunk gólt rúgni, ami nehéz, de nagyon látványosakat lehet és igy lehet gyakni igazán... slussz poén és királyság h a gólóket videóként ( flash, flv ) 3 gomb nyomásra fel lehet tölteni a EA-as profilodra és nézheted linkelheted vagy amit amit akarsz...
  • Winz
    #20
    Jah,de a fifa 07-el képes voltam egy ültő helyben lenyomni egy fél szezont a karriermódban,ennél meg 2 meccs után kinyomom a gépet,mert még rászokok a Rivotrilra(hangulatjavító).
    A szezon előtti négy barátságos ellent úgy választiottam hogy ne legyen nagy difi köztem és köztük,(pl lazio,shalke,betis,hamburg)hát ez a kecseg Sálkés Kurányi úgy átdzsalt a védelmemen rendre mint szél,Stamot és Ferdinandot úgy megetette mintha Sebők és Mátyus lennének.
    Majdnem hánytam az idegtől.
    A kapusokról nem is beszélve,pöttyet zárják a szöget,és agresszíven kirontanak..ez sem tesz jót az idegeimnek :)
  • Gaba22
    #21
    Már régebb óta tervezgetem, hogy veszek konzolt, mert sajna a gépem már nem képes futtatni a mai játékokat :( Tehát rászánom majd magam és veszek egyet! Az is biztos, hogy az első játék, amit veszek rá az a FIFA 08 lesz!!! Nagyon szeretem a FIFA-t és jó pár része megvan már... Ebben a döntésben, hogy ez lesz az első játék, amit megveszek rá, többek között ez a video is szerepet játszott! Óriási különbség van a PC és a konzol FIFA között :S
    Ezt a játékot csak ajánlani tudom, mert a video alapján úgy veszem észre, hogy elképesztő hangulatot képes varázsolni :D
  • Gaba22
    #22
    Jah és valaki legyen olyan kedves, hogy linkelne be nekem olyan oldalt, ahol a konzolos cselek/trükkök vannak... pls! Előre is thx :)
  • Istencsászár
    #23
    Kézikönyv.
  • Winz
    #24
    Ezt a videót én is láttam,de sztem x-360-as a clip mert nem tűnik lassúnak.
    A kézikönyvben benne van az összes tsel.
    És PS3-ast vegyél ám :) (én nem tudnám megszokni az X-360-as kontrollert)
    És az első játékod a COD4 legyen,aztán focizz.
    off
    Klassz lenne már hétről-hétre követni a premierligát,pöts upc >(
  • zola2000
    #25
    Www.Gamefaqs.Com ott minden van. De angoltudás nem árt.
  • zola2000
    #26
    Ne ps3mat vegyél hanem wiit, más minden másnak az irányítása nekem már gagyinak tűnik a wiihez képest, a grafikája sima tvn megfelelő. Először metroidot vegyél aztán focizz. habár mindenkinek más jön be, de sportjátékhoz egyértelműen a wii a legjobb, bár a fifat még nem láttam wiire, de nem tűnik rossznak.
  • guardian hero
    #27
    LOL
  • examinee
    #28
    lol... grafika 80 éves orosz tv-n ház méretű tranzisztorral megfelelő:)
  • Istencsászár
    #29
    Lol, gyere mán msnre had kérdezzek ezt s azt:)
  • Istencsászár
    #30
    EA monnyon le, francért nincs multiba ripléj lehetőség vagy mentési vagy mittudomén, legnagyobbgólomatlőttemésnemtudtamelmenteni:)
  • kas123
    #31
    mert a franc akar arra várakozni h te lementsed az 1ik gólod :P
  • Istencsászár
    #32
    Gép ellen nemtudok gólt rúgni még a noob fokozaton sem :DDDDD, de egy ripléj mentést berakhattak volna h utána vissza lehessen nézni.
  • kas123
    #33
    :D:D:D:D:D
  • Prince of Máté
    #34
    Amúgy hihetetlen ember ez a zoli
    Úgy isteníti, azt a szart, mint ha az lenne alegjobb.
    Persze japóknak jó Mariozni meg zeldázni, de az igazi gémek PS-re és X-re vannak.
  • examinee
    #35
    Áhhh nemtudom, szerintem ha már nemtudom hovarakni a pénzemet akkor venném meg. De akkor is elgondolkodnék rajta, hogy ne zolinak vegyek még1-et!?:D
  • bubu13
    #36
    Nekem megvan 360-ra és nagyon meg vagyok elégedve a játékkal és azt szeretném tudni hogy a Légy profi módot csak offline edzéssel lehet játszani?
  • isclit
    #37
    Huh,épp ezt akartam kérdezni...Olyat nem lehet,h leszerződök egy csapathoz pl.aztán minél jobb vagyok,hívnának máshonnan,stb.stb...???
  • examinee
    #38
    Nem.
  • examinee
    #39
    Vagyis igen:D Csak offline.
  • bubu13
    #40
    És hogy lehet elmenteni a gólokat mert látom a replaynél hogy feltöltés de ott semmit nem csinál vagy csak az Live-ra lehet?