36
V motoros 125ös
  • ColdFire
    #1
    Nem egy bika, de túrázni biztos jól lehet vele, na és a V2-es motor :)
    A hangja szörnyü szvsz, de tuning puffal nagyon jól muszikál... (videók alapján)
    adatok


  • Akos 001
    #2
    hát...nem mondhatnám hogy megtetszett a külsőleg...de egész jó túramoci lehet 125-ös kategóriában
  • zeli
    #3
    125-ös V2-es?:O
    Nem is tudtam, hogy ilyen van :D
    Hmm, de az ára se kevés:
    http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/enduro/showAdvert,5738904,1161,1.html
  • ColdFire
    #4
    a 2007es verzsön sokkal szebb... szerintem
  • zoolee
    #5
    Szép nek szép, de ISTENEM MÁR! MI A FRANC EZ A FÚRÓGÉP HANG?!!!!!!!!!
  • cicai
    #6
    Iszonyat hangja van, de elfogadnám:D
  • tigeroo
    #7
    jóféle
  • ColdFire
    #8
    mondd csak!
  • ColdFire
    #9
    http://www.youtube.com/watch?v=l7iZH9tsEok&mode=related&search=
  • Chrystopher
    #10
    Iszonyat hangja van :S Esztétikailag se valami marhanagy durranás + az ára is elég borsos...
  • zoolee
    #11
    Láttam már őket, én nem is erről a hangról beszélek, hanem a gyáriról..MInt egy fúrógép...
  • csoola
    #12
    én meg azt mondom még mindig h 2T kell:P ilyenböl tudod mi zsir? a 650-es dominator, annak van hangja (vagy nagyobb varadero)
    amugy van más 125 V2-es is, asszem például a Yamaha Dragstar is olyan, de nem tuti
    a hangja szörnyű, ennél rondább nem lehetne, a 80as DT-mnek jobb hangja van... no mind1, ha 4T akkor már inkább XR, de még jobb szerintem ha a két betüt cseréled és egy Aprilia RX lesz:P annak aztán a Rotax blokk miatt van hangja is, meg akárhogy is de halálba küldi az ezeket a gépeket:P
  • Boconadi
    #13
    Minek kell minden motornak új topik nyitni? Kezd az agyamramenni már...
  • ColdFire
    #14
    sírjak?
  • csoola
    #15
    ne gyere ide akkor! amugy is nem tudnám megszámolni hány autonak van topikja...
  • Boconadi
    #16
    akár
  • ColdFire
    #17
  • zoolee
    #18
    AJAJ! Havernak régi aprilia RX je volt, teljesen lepusztult, rossz motorral(üzem óra miatt) de nagyon ment.:)
  • csoola
    #19
    huszonötös?
  • zoolee
    #20
    Nem, 50 es.
  • zoolee
    #21
    Most pedíg honda dio ja van, első kiadás, 25 ösre való direkt szűrővel.
    Megy mint a rakáta...Haver jawa mustangsát lealázta a campona parkolójába...
  • pszihopata
    #22
    Szidjátok itt az xl 125 hangját,meg dicsőítitek a kétüteműeket.Érdekes annak nem zavar a hangja benneteket?
    Bármelyik 125-ös gyikfing,akármelyik 2-ütemű is,de arra ez is tökéletes hogy valaki megtanuljon motorozni,aztán vehet nagyobbat ha levizsgázik.

    Lassan 2008-at írunk,unalmas hogy mindíg visszasírjátok a bűzcsótányokat,kicsit jobban megy és?Más szempont mintha nem is létezne.

    Egy ilyen feleannyit eszik,nem kell különolaj,kevesebbet szennyez,dupla annyi a futásteljesítménye.
    -Ez senkinek nem jut eszébe?

    Aki komolyan gondolja a motorozást később úgyis nagyobbra vált.
  • csoola
    #23
    persze, én is igy gondolom, de nem mindegy hogy mire használom, szerintem egy XR-t nem tudnék ugy használni terepen mint egy RX-et... (XL-t meg egyáltalán nem) nekem ez a fontos amig meglesz a korlátlan, és mivel az még évek kérdése, inkább kell egy ilyen "bűzcsótány" ami kurva sokat eszik... jah és a hangjukat szeretem ha pörög
  • csoola
    #24
    amugy nem szidta szerintem senki öket, az XL-nek például az XR-hez képest is szar hangja van... ha cask városban akarok hülyülni majd XR-t veszek, de a többire szvsz kevés
  • ColdFire
    #25
    Az XR elég nyomatékos motor, tökéletes terepre is, de ez csak egy enduro, nem egy 25ös cross...
    XL is megállja a helyét terepen, de nem olyan szinten mind az RX.

    amugy 2ütem és az XL között:

    Ez egy elég komoly motornak tűnik, ha találkozon lennék, biztos megnéznék a V2es motort, szép a hangja (természetesen nem ezzel a gyári puffal), videokat nézve elég nyomatékos is, a végsebességén lehet csiszolni kisebb nagyobb tuningokkal, pl áttétel, stb...

    És így döcöghetnék vele szép hanggal, kb 140-50el, és annak a tudatában, hogy egy 4 ütem sokkal megbízhatóbb mint a 2...

    De viszont 2 ütemmel száguldhatnék 180al, ami bármikor elszállhat, zabál mint a disznó, és még vinnyog is mellé.

    Na ennyi, korán van :)
  • csoola
    #26
    hát én probáltam XR-t, nyomatékos, de gyorsulásban ott van ahol a 80-as DT-m, egyszer versenyeztem egy gyerekkel, hadne mondjam amig a DT nem érte el a 80-at ahol szabályoz, lazán tartottam a tempot... amugy meg 110 a vége, az RX meg Rotax blokkos, ami ha jol használod meghálálja és megbizhato szerintem, persze a 4T blokk sokkal nem tudom hogy mondjam, "igénytelenebb"... de szerintem mindkettöt ki lehet nyirni.. amugy jah, 2T zabál, meg a hangja más, bár én szeretem, a DT-nek se gyári hangja van:P és állitom h nagyon megbizhato motor!
  • ColdFire
    #27
    hmm, XRnek 100 a vége, akkor végre nem olyan rossz O.o
  • csoola
    #28
    a gyerek mondta h 110-et ment vele eddig:P
  • ColdFire
    #29
    találtam egy aranyos videot, ebbol az jött le hogy 130-135 a vége
  • csoola
    #30
    a hangja it se tetszik:P huhu ment itt elöttünk a gyerek, egy utcával arrébb lakik, 250 2T Honda CR:D az hang vazzeg, rákeni és az ablakok kiugranak a helyükrölXD
  • ColdFire
    #31
    volt lehetőségem ráülni, nagyon jó kell!!
    csak 1300000 :(
  • csoola
    #32
    Coldi vegyél mást ez nálam a drágaésnemisjo kategoria :Dkeeway ksm 125 az már valami! :D
    a kis cibrin nem ültél hungexpon? nekem nagyon kicsi de pölö havernak már kényelmes mert kisebb termetü és szvsz ára is baráti, megbizhato, tuninggal mehet talán 140-et is, ami meg elég, utazod megvan 100 böven..
    ráadául pár évest kapsz kevesebb mint fél miskáért ami nem is rossz
    nekem azért nem kell 4T mert enduroznék de attol kifeküdne, két hét alatt befigyelne komplett futomü csere :D
  • ColdFire
    #33
    és a régebbi vara?
    520ért láttam 2001est, elvileg az is megy 120-130at, és biztos marha kényelmes.
  • csoola
    #34
    hát ha tetszik akkor alap, nekem jobbna bejön mint a cibri csak azt hittem te nagy sportmotor fan vagy :D de szvsz a varadero jobb nekem tetszik csak ez is olyan hogy nem tudnám arra használni amire akarom :)
  • Énvagyokazapád
    #35
    hát cbr lett :)
  • krampampuli
    #36
    Jesszus az senki se jut eszébe hogy a vékonyka hangot a sávkorlátolt gyengécske kamera mikrofon okozza aztán a youtube meg egyéb portálok nagyon durván tömik az anyagot. Ráadásul főleg a mélyregisztereket vágja meg. Egy szó mint száz meg kell hallgatni élőben. Nekem ilyen kis varám van. Minden szempontból imádom. A hangja teljesen rendben van. De ha gondom is lenne vele a benzinkúti blokk kárpótolna tuti.