71




magyar MTV
  • desigo
    #1
    Elindult a magyar Music TV

    Október 1-jétől már magyarul is fogható a Music Television. A csatorna az angol nyelvű MTV Europe helyére kerül a hazai programkínálatba. Várhatóan a hip-hopot, punkot, rockot és progresszív zenét is sugárzó magyar MTV több mint másfél millió magyar háztartásba jut el.


    video
  • tugyiti
    #2
    online stream várható?
  • desigo
    #3
    Szerintem arra van esély,hogy idővel itt lehessen nézni...
  • tugyiti
    #4
    Nem lenne rosz,köszönöm a választ.
  • Boroskóla
    #5
    Jól hangzik,és most ezt pontosan hol is lehet fogni?
    UPC esetleg ?
  • LoDMaSt
    #6
    Hat, tegnap este meg nem volt rajta sok minden, csak a t mobile reklamot adtak le minden szunetben, meg mutattak, h mi alapjan valogattak a musorvezetoket.. Viszont volt south park, meg lesz pimp my ride is, remelem, nem szinkronizalva..
  • desigo
    #7
    Digi TVn a sima MTV helyére került...
  • Zséé
    #8
    Fibernetnél is
  • karajjj
    #9
    jééé már van rajta magyar zene is :O
  • akyyy
    #10
    csak az a fránya 12-es karika ne lenne ott... vagy csak az olyan műsoroknál.

    pozitiív hogy eddig bármikor mikor odakapcsoltam vagy zene ment rajta (hol magyar hol nem), vagy azok a vicces mtv reklámok. csak akor láttam rajta reklámot amikor konkréátan azt vártam, viszont akkor kétszer is volt, mind a kettőször ugysanaz a tmobil reklám.

    de én örülök neki, vivából nagyon elegem van, most már sztem ki is veszem a tvből-.-
  • Atkamon
    #11
    basszus... azár szerettem eddig az MTV-t mer nem volt benne szinte semmi magyar... a régit nem lehet valahogy fogni?
  • ZsirosKenyer
    #12
    én is, de azért itt már jóval igényesebb magyar előadók mennek, Neo, Hs7, quimby stb. Nyilatkoztak is hogy figyelnek arra: nagyon-nagyon ritka esetben mehessenek azok a magyar számok amik a viván is mennek.

    Amúgymeg a külföldi előadókat tekintve is jobbak mennek, pl. több az alternatív szám is. Az MTV europe már sokszor ugyanaz volt mint a viva csak magyar számok nélkül. A magyar MTV-n több az alternatív. Nekem egyelőre tetszik, esténként pimp my ride - igaz szinkronnal :( meg adják a sout parkot is, szóval a műsor is fasza, már csak a saját gyártásúakra leszek kiváncsi.
    Pl. Winkler komoly témákról fog beszélgetni szerda esténként, szóval egész élvezhető csatorna lesz, én örülök neki!
  • Barney Tech
    #13
    Upc-n van , és a régiek is megmaradtak.
  • degenerator
    #14
    soha nem néztem a vivát, meg az elődjeit, de ahogy leírod, ezt lehet, hogy fogom.
  • LasDen #15
    az a 12-es karika nagyon zavar......de kiv vagyok a saját készítésű műsorokra....most mgé figyelnek rá, hogy mi menjen, de remélem később nem fásulnak bele és mehet minden......de eddig én se találkoztam populárisabb zenékkel....jó pont, hogy volt Suhancos :D
  • LasDen #16
    hmm....viszont a Hollywodoo-t már 3x látom....
  • kuci06
    #17
    Tegnap én is meglepődtem, hogy magyarul ment minden műsor :D
    Nagyon örülök neki, hogy végre Magyar MTV is lett...
    Pimp my Ride és South Park rulz :D
  • ZsirosKenyer
    #18
    szerintem a zenei stílusra később is figyelni fognak. Nem fog deformálódni mivel ugye a VIVA és az MTV is a Viacom tulajdonában van, ezért nem konkurensek akarnak lenni, hanem szépen le akarják fedni az összes zenei stílusú vásárlóréteget.

    De erről nyilatkoztak is: a viva-t inkább a tizenéveseknek, azon belül is főleg a lányoknak szánják, az MTV-t pedig a 20-30 éves korosztálynak.
  • CsepeLee fiú #19
    A folytonos 12-es karika engem is zavar. De leginkább azért, mert vagy hirtelen eltűnik és visszaugrik, vagy máshogy néz ki, mint előtte 2 másodperccel. Pl. tegnap egy ideig másmilyen kinézetű karika volt, mint jelenleg. A Vivánál is állandóan változik, és ez még annál is sokkal idegesítőbb, mintha változtatlanul lenne ott.
    Csak a South Park-nál pozitívum a 18-as karika, ugyanis Magyarországon még mindig sokan hiszik azt, hogy ami rajzból van, az csak mese lehet.
  • Atkamon
    #20
    ah remélem lehet majd látni a Little Talent Show-t... az volt a kedvencem... mongyuk azt meg nem nagyon lehet leszinkronizálni... hehe azon a műsoron mennyit röhögtem régen XD
  • CsepeLee fiú #21
    Én az Alul semmi-ben reménykedek. (Undressed) Az a külföldi MTV saját gyártású sorozata. Régen a Viasat szenvedett vele. Összevissza adták, és a 12-estől a 18-asig mindhárom karikát megkapta. (Viasat <_<)
  • bigapó
    #22
    a 12-es karika asszem már törvényileg kötelező, minden pillanatban kint kell lennie. védjük az ifjúságot...
  • Barney Tech
    #23
    lessz pimp my ride is ? és south park ?
  • desigo
    #24
    Nagyon durván megcsinálták a Toyota Corollát.

    Mondjuk kívülre a lökhárítóba az LCD fasság :)
  • hitch
    #25
    ja.De az ulés poénos volt:D:D
  • desigo
    #26
    belerakták a szintit az állatok:)
  • moralosan
    #27
    Andy Milonakis show is nagy laza :)
  • desigo
    #28
    Az miről szól?
  • desigo
    #29
    Ez a Felhajtás loálos műsorvezető válogatás:)
  • banok
    #30
    felejsd el. 1% esély van rá.
  • banok
    #31
    mindenhol lecserélték , kivéve a UPC Directnél mert ott a Europe is megmaradt a cseh és szlovák userek miatt. AntennaDigitalon mától van a magyar verzió.
  • banok
    #32
    ja. A Pimp My Ridnajk elég ótvar a szinkronja...
  • liverpool123
    #33
    cső!South Park mikor van mert tegnap 11-kor nemvolt
  • desigo
    #34
    Az mondjuk kemény,hogy napi 2 óra T-mobile reklám van
  • Darkoo
    #35
    Az még hagyján, de amikor szünet van, kezdenek reklámmal , majd előzetes jön és megint reklám. És mindig ugyanaz a reklám wááá...
  • Trance Angel
    #36
    Nálunk is az MTV Europe helyére került a magyar MTY. Tehát mostmár semmilyen zenecsatornát nem tudok nézni. Nem tudom miért kellett elrontani a "magyarosítással".
    Nekem eleve az alter sem jön be, de később biztos itt is a popgagyi fog menni egyfolytában, meg a hülye magyar műsorok az idióta Viva Kristóf kaliberű műsorvezetőkkel.
    Legalább egy-két MTV-s műsort meghagytak, dehát az is szinkronnal... Iszonyat.
  • moralosan
    #37
    A címszereplő kicsi showja, direkt budget-költségvetés hatású. Nyáron lemegy utcára szánkóval téliruhában, hogy húzzák a földön az emberek, amúgy meg reppel :). Lightosabb mint egy jackass vagy hasonló sokkal, de nekem bejön.


    REPP

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=m1rtrrKEuf8]főcím [/URL]
  • ScarY MAN
    #38
    kicsit kesobb.aszem
  • LasDen #39
    magyarosították.....szóval mit vársz, hogy továbbra is angolul megy? feliratozni meg nálunk nem menő.....
  • Trance Angel
    #40
    Csak arra utaltam, hogy ami jót meghagytak benne, azt is el kellett valahogy cseszni. Dehát magyarok csinálták..