10
Motorola Razr2 V8-V9
  • toretto r34
    #1
    Sziasztok nem tudom hallotatok e már róla ez a Motorola Razr sorozat uj generácioja
  • Super Saiyan
    #2
    ezjó :D
  • Atkamon
    #3
    wow elég jól néz ki... több infót is betehettél volna...
  • toretto r34
    #4
    A két telefon igencsak hasonló, 2 millimétert még faragtak a vastagságból, így érték el a 12 mm-es értéket. A V8-ról a következőket lehet tudni:

    * Hatalmas, 2 inch méretű külső kijelző, 240x320 pixeles felbontással
    * 2,2 inc méretű belső képernyő, szintén QVGA felbontással
    * 2 megapixeles kamera
    * 176x144 pixeles videorógzítés
    * 420MB belső memória
    * MicroSD bővítés
    * GPRS és EDGE adatátvitel
    * Sztereó Bluetooth
    * 8 órás beszélgetési, 10 napos készenléti idő

    A testvérmodell V9 - bár külsőre hasonlít - leginkább abban tér el, hogy már 3G, sőt 3,6 Mbit/s HSDPA hálózatokon is működik, ám a belső memóriája csak 45 megabájtos. Viszont rozsdamentes acél a készülékház. A V8 és a V9 is állítólag megújult kezelőfelületet és böngészőt kapott, erre már nagyon kiváncsiak vagyunk. Szintén új a Linux Java platform, amely könnyebben telepíthető alkalmazásokat ígér, illetve elvileg az egész készülék sebessége is ütős lehet, mert a készülékház alatt 500 MHz órajelű ARM processzor működik. Szintén mindkétt modellre jellemző, hogy sztereó hangszórókat kaptak a jobb hangzás érdekében.
  • toretto r34
    #5
    Szerintem nagyon jó teló és szép miota létezik a razr sorozat más telora nem is vágytam már tudom hogy a V3i-m utodja egy V9 lessz.
  • Csuhai G
    #6
    Nekem tetszik, a tudása is megfelelő... kérdés hogy mennyibe fog kerülni?
  • zoolee
    #7
    Nemtetszik annyira mint az 1. gen...
    Monnyuk azt nagyon megutálltam 2 év használat utánn.:S most visszatértem az n gage ra, és most várom, hogy menjen lefele az n 95 ára..vagy várok a v9 es ig.
    Csak túl gömbölyű, és azt utállom..
    Jah, most jut eszembe, hogy ha már erre járunk akkor v3xx gef 4000 vga val..:P
  • ColdFire
    #8
    Symbian rulz
  • spaxZ
    #9
    Üdv.

    Végre megérkezett a Motorola RAZR2 V8-m.

    Nos mivel eddig csak Nokiáim voltak ezért egész fura volt ez a rendszer de be kell, hogy valljam nagyon (sztem).

    Lassan de megszoktam, hogy az összes gomb egy síkban van sőt most már nagyon kellemes nagy gombjai vannak jó nyomásponttal.

    A kamera bőven elég számomra. Az MP3 lejátszó tökéletes főleg, hogy lehet a külső kijelzőről vezérelni.

    Ami nagyon tetszett, hogy ha üzenet érkezik ahhoz se kell kinyitni hanem külsőn elolvasható és ha épp olyan az üzenet akkor sablonokkal válaszolni is lehet mindezt a külső kijelző és az oldalsó gombok segítségével. Naptár,Jegyzet,Teendők és a többi ilyen dolog tökéletesen szuperál.

    Összesítve egy nagyon kellemes és kiváló minőségű készülék sztem.
  • Dirtyman
    #10
    Hello.
    Volna egy problémám. Ha valaki tudna segíteni benne örülnék. Vettem egy használt MOTOROLA V8-at független de van egy olyan probléma vele hogy már bekapcsolás után folyamatosan beszél és kéri hogy mondjak egy nevet a híváshoz pedig ez a funkció ki van kapcsolva benne elvileg. Tehát nem tudok semmit csinálni vele mert már ha kinyitom kezdi a hülyeségét és csak mondja folyamatosan. Mit lehetne kezdeni evvel a jelenséggel, kérem ha tud valaki segíteni irjon. Köszönöm.