35
Ki volt kinnt? vélemények?
  • trogerzsiger
    #1
    Hello!

    Én nem rég jöttem meg erről a rendezvényről. Szerintem jó volt :-)
    Rohadt jók voltak a moziteremben a bemutatók. Vagyis csak egyett láttam:D a witchert. Ki vett részt vmelyik versenyen? én a pgr4-en és a dirtön is részt vettem, csak ezek miatt lemaradtam a cod4 bemutatóról, amit már bánok :/ na mindeggy cod4-et is ki lehetett probálni hát csalódtam benne :( De ott pár szót váltottam egy illetővel a játékról. Lehet sgés:D simpsonsos poló volt rajtam:D na mindeggy szerintem nagyon jó volt!
  • Csirke4
    #2
    Cod4-et PC-n?
  • trogerzsiger
    #3
    jaaa neeeem xbokszon. fél perc után ott is hagytam, lehetetlen fpst konziolon irányítani
  • Istencsászár
    #4
    Lehet, csak nem 1 perc alatt kell magtanulni, de az egér rá a leg célszerűbb céleszköz, de lehet konzolon is tökéletesen, pár óra tapasztalat után.
  • el bruja
    #5

    vazz nem is tudtam h lesz:S ha tudom, tuti kimentem volna
  • rotator
    #6
    A Witcherről van valami jó kis infód? :)
  • Csuhai G
    #7
    Basszus, teljesen elfelejtettem! Pedig ki akartam menni! :( :( :(
  • Anteemoon
    #8
  • bigapó
    #9
    szerintem sem lehet normálisan irányítani, egyrészt mert, analóg karral vagy a másik irányítóval nem tudsz olyan finom mozdulatokat csinálni, mint egérrel. Viszont boxolni meg csak ezen lehet, mert PC-n nem adják ki:) arra meg nagyon jó, másra nem.
  • akyyy
    #10
    nem adják ki a cod4-et pcre? eddig ugy volt hogy kiadják, nem?:S
  • grebber
    #11
    Kiadják nem kell pánikolni!
  • Newfronter
    Szüli
    #12
    Odab****tt a gameshow!!! Főleg a COD4 MP beta és a The Witcher magyar szinkronos bemutatója!
  • moralosan
    #13
    a sziklaszilárd háttérinformációval tett kijelentésed megérdemel egy tapsot

    [taps]
  • blackgamer
    #14
    és ez a "só" mettől meddig van és hol?
    játékfejlesztésről is volt szó?
  • Newfronter
    Szüli
    #15
    Ma volt, 10-kor nyitott, és 6-kor lett vége. Nem volt játékfejlesztésről szó benne. Csak bemutattak néhány játékot, illetve játszani lehetett velük.
  • Newfronter
    Szüli
    #16
    A MOM parkban volt.
  • Fido4life
    #17
    csak a hagyományok kedvérért mi ? :)
  • Janek II
    #18
    fú ez nagyon jó volt, de mi is ez?:D
  • trogerzsiger
    #19
    a cod 4ről miket mondtak el?
  • trogerzsiger
    #20
    neee ez már most kihalt :-(((
  • BiG G
    #21
    szóval aki jönne az írjon be ide, megnézzük a gta4-et utána beülhetünk valahova dumálni meg esetleg inni egy pofa sört :)
  • DJ Skyline
    #22
    lassan aktuális megint a téma :) jövőhét szombaton (Okt. 25), 9-től este 8-ig lesz, belépés ingyenes. helyszín: Millenáris Park, Teátrum. Moszkva tértől egy pár perc gyaloglásnyira
  • bigbigle
    #23
    ez mi?
  • DJ Skyline
    #24
    ez
  • bigbigle
    #25
    ezek kipróbálhatók minden olatformon?
  • DJ Skyline
    #26
    azt nem tudom hogy mely' játék mint lesz kipróbálható, de elvben igen.
  • trogerzsiger
    #27
    húú pörög a tápigom :D Én lehet kinézek megint :D
  • Newfronter
    Szüli
    #28
    Most szerintem nagyobb a hírverés mint a tavalyi, természetesen a felhozatal is jobb. Akkora tömeg lesz...
    De ha a játékokhoz nem is férünk hozzá, legalább az előadásokat láthatjuk. :P
  • bigbigle
    #29
    essőben is megtartják?
  • BiG G
    #30
    mivel zárt helyen van ezért vszeg igen
  • bigbigle
    #31
    aki elmegy az írna egy rövid élménybeszámolót?
  • Colton
    #32
    Szevasztok!

    Én ott voltam a haverral és nagyon jóvolt! Persze nem játszottunk semmivel akkora tömeg vólt csak a Bionic Commando 5 percig aztán a haver talált helyet a zsinpad előtt a második sor balról a második és a harmadik székékn ültünk kb az egész show alatt! nagyon vicces volt a lips és a guitar hero! aki ott volt fél hétig az láthatott hogy kimentem a Mass Effect ért én Voltam Bariczki Márk és nagyon jó a Mass Effect! Na tehát röviden Nem Játszottam csak hallgattam a nagyokosok prezentácioikat! Hát Nekem Nagyon teszett jó élmény volt!
  • Colton
    #33
    Persze a Mostanin a 08-on
  • Colton
    #34
    ami érdekelt az a Fable 2 Gears of War 2 NFSU COD5 és köbö az összes többi! :D
  • szabii98
    #35
    Megint lesz game show, és meg szeretném kérdezni, hogy mi ügye 4en mennénk ki, akkor mind a 4 jegy beleszámít az játékból való -1000ft-ba vagy csakis egy jegy?(999 ft.)