16
Az ötletek összegyűlnek.
  • Benc16
    #1
    Hellosztok!

    Ezt a topickot azért nyitottam, egyrészt mert nem volt, másrészt meg, minden ötletre kíváncsi vagyok, hoyg hogy lehet egyszerűen pl. kreditet keresni.
  • gyuri12
    #2
    ezmiez?
  • Benc16
    #3
    ez egy ilyen űrhajós játék, vannak különböző űrhajók, amit venni lehet, ezeknek pár funkciója, lőszer... különböző klánokba léphetsz... link
  • gyuri12
    #4
    regisztráltam,majd meglássuk,hogy milyen
  • Benc16
    #5
    oké :) nekem nagyon tetszik a játék :)
  • gyuri12
    #6
    nekem meg nem:D
    na mind1,neked jó szórakozást:D
  • Benc16
    #7
    kösz, de az elején még nem egyszerű megérteni... :D
  • Gibor
    #8
    Ez mien fajta játék? mármint iyen netes izé? vagy lekel tölteni? vagy most hogy?
  • Pigo
    #9
    Rákkatintasz a linkre a #3-ban és meglátod.(amúgy ilyen netesjáték mint a Bitefight,meg a travian)
  • Nuki
    #10
    Regisztráltam mert láttam reklámját az OGAME-en, de aztán elfelejtettem és otthagytam
  • Benc16
    #11
    :DDD
  • AC2
    #12
    Üdvözlünk az univezum mélyén...^^
  • CzGobe
    #13
    én arra gondoltam, h csinálni kéne ehhez is 1 játékossegítő oldalt, ahol pl ki vannak írja a kereskedések árfolyamai, mert egyesével bejárni az összeset és irogatni, h itt ezt éri meg venni, h ott eladhassam az 1 kicsit lassú, az 1 órás körök miatt, de van amikor semmit sem ér meg venni, akkor meg gyors is, de unatkozol 15 percet ^^

    Szóval egy óránként frissülő adatbázisra gondoltam, amit páran irogatunk... de jelenleg azt se tudom, h mindenkinek ugyanaz-e az ár...

    Amúgy kreditet keresni munkával lehet, kereskedéssel vagy csatával.
  • Benc16
    #14
    igen, de a kereskedéssel a legtöbbetlehet... :)
  • CzGobe
    #15
    igen? komolyan? na ne mondd! szerinted miért akarok árfolyam adatbázist csinálni? :)
  • Benc16
    #16
    nem is tidom.,.. :D

    amugy majd most készítemel az odlalam talán segíthetnél, www.segednevelde.extra.hu írj PÜ -t és add meg msn -edet.