20
Legújabb Börtön Kaloda ;)( Prison Tycoon 3 )
  • Savmacska
    #1
    Szevasztok!


    Megjelent a legujabb Prison Tycoon a Prison Tycoon 3 tesséka fórumot nyugodtan használni és kérdezni akármit mi szemnek szájnak ingere
    ByeBye
  • Cat 02 #2
    info honlap videó?
  • PeeTeR
    #3
    manapsag mar ugy szorjak ezeket a rosszabbnal rosszabb es jatszhatatlan Tycoon jatekokat mint nyuszi a bogyokat.
    egy ilyen leszedese, telepitese, kiprobalasa, torlese maximum 30-35 percet vesz igenybe igy batran ajanlom mindenkinek...

    valami belso hang azt sugja, hogy erdektelenseg vegett zarhato topic lesz belole
  • ktomi22
    #4
    sajnos ez így van.. gyártjék a minőségtelen sok tycoon-t.. régen még jó volt.. de manapság már mind egyformán unalmas..
  • ktomi22
    #5
    UI.: pedig régen nagyon tycoon mániás voltam..
  • Pistike 007
    #6
    Ennek mi is a lényege?
  • cenobite
    #7
    Jaja, én is nagyon szerettem a tycoon játékokat, de ezek az újabb eresztések már nagyon gyengék.
  • ktomi22
    #8
    régebben össze akartam gyűjteni az összeset..de rájöttem hogy felesleges, mert nem jók már...sajnos :(
  • Savmacska
    #9
    Saját börtönöd lehet rabokkal cellákkal és még amivel akarod :)
  • Savmacska
    #10
    Én el akadtam, nem tudom ki tudna segiteni de lehet crackelni kellene ajátékot mert elsem tudom inditani sajnos ugyhugy kéne a help elöre is kösz !
  • Savmacska
    #11
    prisontycoon3.exe - A komponens nem található

    Az alkalmazást nem sikerült elinditani mert d3dx9_25.dll nem található. Az alkalmazás ujratelepitése megoldhatja a problémát

    Msot mi a teendő?
  • PeeTeR
    #12
    baromi egyszeru. nehany alkalmazas inditasanal meg jelentkezhet ilyen problema. ilyenkor azt mondjak, mosom kezem :)
    keress ra goole -ben egyszeruen a kovetkezore: d3dx9_25.dll

    vagy inkabb itt az elso talalat google -ben: link

    egyszeruen toltsd le ezt a free dll file -t es masold be a "windows\system" mappaba.
    de szerintem ilyenkor egyszerubb kapasbol google beirni es megnezni mit talal ra mert lehet elobb lesz megoldva a problemad mint ahogy valaszol valaki.
  • Savmacska
    #13
    Köszönöm szépen elindult 1000köszönet
  • Savmacska
    #14
    Röggtön az elsö küldiben elakadtam a legelsö Challenge-ben, miért nem jönnek a sittesek?:) épitetem már mindent de semmi:(
  • bigapó
    #15
    még nem játszottam ezzel a tycoon-nal, de itt komolyan azt kell elérni, hogy minél több sittes jöjjön? :))

    elsőre kicsit fura ezt hallani.
  • gabika110
    #16
    kell hozzá crack?
  • nagygore
    #17
    érdekes nekem se jönnek a sittesek. tulajdonképpen csak az öröket látom semmi más népet.
    egyébként ha belépek egy épületbe az tök ÜRES!
    ááá. sprite.
  • maptel
    #18
    honnan lehet leszedni?
  • Sanko
    #19
    mindenkinek van hangja?
  • Savmacska
    #20
    Igen, miért ?