16
Bélgáz képződés visszaszorítása, milyen lehetőségek vannak?
  • Wolfsnack
    #1
    Szevasztok!

    Nem tudom mi van a bélrendszeremmel de sokszor igen kellemetlen bélgázképződésem van, ami társaságban főleg kínos.
    Mitől van? azt nem tudom, néha semmi, néha meg igen, lehet menzai kajától, vagy szoros a nadrágom szíjja, de azon már engedtem
    hallottam valahol hogy akinek sok a sava a gyomrában annak is lehet ilyen gondja
    sok csodaszert reklámoznak, "eszpumizángyöngy" és társai, ezek mennyire hatásosak?
  • rekettyes
    #2
  • SimaSuna #3
    hústól,babtól lehet szellenteni..
    orvosod tudja h ilyen problémád van? ő mit javasolt?
  • Wolfsnack
    #4
    nem említettem a háziorvosnak, gondolom másoknak is van hasonló gondja
  • SimaSuna #5
    mondjad neki h ez meg ez a bajod..nem kell szégyelni..
    lehet van rá vmi más gyógymód is..
    próbáld meg
  • Wolfsnack
    #6
    igazad van, de érdekelnének házi gyógymódok, tapasztalatok is
  • SimaSuna #7
    szódabikarbóna?
    nem próbáltad még?
  • Wolfsnack
    #8
    arra mondják hogy fokozza a gázképződést + büfögtet
    csak nem tudom hogy sok-e a savam, ugye azt arra adják
  • SimaSuna #9
    igen arra..
    szvsz próbáld ki..ha jó akkor megoldódik..ha nem akkro télleg menj orvoshoz..
  • GanXstaZoleeWrk
    #10
    Visszatartani semmiképpen sem mert végigkuszik a gerinced mentén fel az agyadba aztán attól jönnek a szar gondolatok, ötletek :D Egyébként meg inkább örülj neki sokkal rosszab ha valaki nem tud, napi 20ig teljesen normális láttam róla egy műsort valamelyik ismeretterjesztő csatornán. Max menj arrébb gyujts egy cigit, illatgyertyát :DDD
  • GanXstaZoleeWrk
    #11
    + szerintem nincs köze a savképződéshez.
  • n3whous3
    #12
    "Visszatartani semmiképpen sem mert végigkuszik a gerinced mentén fel az agyadba aztán attól jönnek a szar gondolatok, ötletek"
  • Vaxi
    #13
    Elmulasztható egy kurva nagy fingással.
    Nna komolyra fordítva a szót.. nemhiszem, hogy erre a problémádra itt, ezen a fórumon találnád meg a választ. Szerintem minél hamarabb menj el a háziorvosodhoz, mert komolyabb gondok is kialakulhatnak rosszabb esetben!
  • Dave John
    #14
    Ha sokáig visszatartod a fingást akkor spontán öngyulladásod lehet:OO
  • homeless
    #15
    Társaságban fogd rá másra, amúgy meg egyél rengeteg babot meg lecsót az tuti segít
  • Kandurex
    #16
    kellemetlen probléma, de a társaság ugyis gumis topikot kreál belőle idő után, szóval, zárva, mondjuk a saját fórumon esetleg megnyitni