289
  • Kandurex
    #1
    "A Lost Odyssey box 360 exkluzív játék lesz, ex-Square-es veteránokból szerveződött kommandósalakulat munkálkodik rajta. Az RPG 1000 év eseményeit öleli fel, Kaim szerepében "tündökölünk". Kaimot büntetésből ezer évnyi életre ítélték, halhatatlan. Átél különböző korokat, és azt, amint az emberiség sötét erők birtokában egy különös ipari forradalmat indít el..."

    Final Fantasy stílusú játék,...csak enyhén "darkos" beütéssel megfűszerezve, kerülve a manga vonalakat. Amit még fontos megemlíteni: Unreal3 motor dohog alatta. Az év egyik legnagyobb durranása lehet....reméljük nem egy újabb Blue Dragon :/

    Megjelenés: 2007. utolsó negyed

    Képesség:







    és egy kis HD trailer betevő a végére :)
  • Kicsikiraly
    #2
    szépek a képek :) ha ingame screenshotok akkor asszem meg sem próbálkozok vele :D egyelőre :P
  • sweech
    #3
    nem bírja a konzolod?
  • Kicsikiraly
    #4
    Bocs azt nemnéztem :D (mármint hogy konzolra jön ki :P)
  • Kandurex
    #5
    Egy nagyon masszív render trailer...impresszív!
  • Sephi
    #6
    Ahh en naon varom. Bar kicsit felek tole. Viszont akkora szar nem lehet amint a Blue Dragon.
  • Sephi
    #7
    PFFFOAAAAI EZ MEKKORA!!!!!
  • Zsoltika 007
    #8
    Ideje volt már a topiknak!
  • Ewergo
    #9
    :) Én mindig csak röhögök ezen az FF tipusu játékmeneten.: Meglátunk egy ellenfelet, kiirodnak csomo számok vonalak csikok, benyomjuk hogy attak és karakterünk elkezd ütni egyet. Számok pörögnek. Aztán nézetváltás, ölbetett kézzel türelmesen várunk amig az ellenfél is nekilát hogy "ránksozzon" egyet, számok ismét pattognak lefelé, aztán vagy meghalunk, vagy ujbol feláll a harc nézet: számok, erö, varázs csikok.
    Mennyivel izgibb lene ha TPS lenne!! Igy számomra felejtös akár mennyire is szép.
  • Elveon
    #10
    Lost Odyssey képek!
  • Sephi
    #11
    Kinek a pap...
  • Kandurex
    #12
    Amiről beszélsz így hívják: körökre osztott stratégia

    (persze erős ilyesmiről beszélni egy FF játékról, de ki tudja....)
  • Rage47
    #13
    ez jobb
  • Attlen2
    #14
    Hello Nem tudna valaki adni egy jó feltöltő oldal nevét ahova fellehet tenni a golókat, pl: ezt<>
  • Kandurex
    #15
    hm...valami hiányzik,...ja igen, az idézhető lények (GF -ek ;)..vagy látott valaki ilyesmit eddigi bemutató alapján?

    [reménykedik]

    (ja igen, új videó a gamespot -on)

  • musha
    #16
    a mostanság futó Tokyo Game Show eseényeit érdemes követni, több videó is felkerült róla a GameTrailers-re!

    Bünti, toplistavezető lett nálam.

    azért valahol jó, hogy Uematsu és Sakaguchi kiváltak a Square-ből, így tőlük is megkapjuk a jóságot, meg a Square is csak idén 2 rpg-vel ajándékoz meg minket.

    off: mindenki fikázza a Blue Dragon-t, pedig szerintem teljesen rendben van (bár persze hogy nem egy FF), nekem elsősorban Nene személye nem tetszik (idétlen, csoffadt, spontángonosz vénember), de szép, hangulatos, tetszik a skill fejlődés...
  • Kandurex
    #17
    juj, új ingame videók a gametrailersen!

    1. sz. delikvens

    Némi harc és játékmenet bemutató, azt hiszem nem lesz a grafikával gond :p

    2. sz. delikvens

    Ez viszont már többet mutat! Azt hiszem itt kezdődik valahol az FF szint fogalma...!

    3. sz. delikvens

    Ismét a játék motor bemutatója,...

    4. sz. delikvens

    Reklám trailer...elég hangulatos!

    5. sz. delikvens

    Na ezzel óvatosan, majd 20 perces és a fele bemutató...de a végén látható ingame griffines harc :)
  • musha
    #18
    upsz, visszavonom az idei 2 Square rpg-t, mindkettő TBA státuszban van :(
    (egyébként a Last Remnant-ra, meg az Infinite Undiscovery-re gondoltam)

    KandurEX, ezt jól összehangoltuk ^^
  • Sephi
    #19
    Ehh meg jelent... van benne angol nyelv de sajnos minden más japan szal elég nehéz.... :(
  • Sephi
    #20
    Naon durva a játék. Remélem ugyanolyan izgalmas végig mint ahogy kezdődik.
  • Kandurex
    #21
    mesélj róla, "GF" vannak? Ez fontos egy típusú játéknál! Sajnos a trailerek -be mást se láttam, hogy fut a fazon a ménkű nagy kardjával és csap...
  • Sephi
    #22

    Lost_Odyssey_ASIA_XBOX360-UCC

    Alitolag full angol is egyben. Mindjárt kiderul.
  • Kandurex
    #23
    #21?
  • Szeszmester
    #24
    Milyen? Írj róla pár sort pls!
  • Sephi
    #25
    Nos full 3D az egesz. 1:1-ben Final Fantasy fealingje van. A mozgas es a karakterek is ugy neznek ki. Oszinten a grafika annyira nem ut szerintem mivel az egesz 3D-es kornyezetben van, de teny hogy vannak szep helyek a jatekban. A harc a korokre oszottot, tipikus FF, csak raktak bele uj dolgokat.

    (oszinten nekem a FFX grafikaja sokkalta szebnek tunt...es az 2001-es jatek)
  • Sephi
    #26
    Jah, de a sztory az naon jo.
  • Sephi
    #27
    Ennyire nem érdekel senkit ez a gama? Csak én vagyok oda érte?
  • Seth
    #28
    vagy csak neked van meg? ^^
  • Kandurex
    #29
  • Kandurex
    #30
    Sephi, még 1 hónap mire megjelenik :(
  • Szeszmester
    #31
    Engem érdekel és a véleményedre is lehet adni, ki fogom próbálni.
    Ez az asia verzió full angol?
  • Sephi
    #32
    Elő van rendelve , szóval nyugodt szívvel jaccom a másolatot.
  • Inferno
    #33
    Privátba írd már meg hogy honnan lehet leszedni:P,mert nekem nagyon be jön :D,előre is köfi ^^!
  • Ryo san
    #34
    Lennél szives nekem is dobni egy privit a fellelhetőségről:)
  • Sephi
    #35
    Privát oldalról megy.

    Keresetek torrent keresővel.
  • Ryo san
    #36
    Köszi már megvan.
  • Alwares
    #37
    Hát én szerintem várok az teljesen angol kiadásra, remélhetőleg az már nem fog laggolni...
  • carterx
    #38
    Hy.

    Áruld már el légyszi hogy most akkor japán szöveg,menü,felirat van rajta?Vagy minden full angol mint az az info fájlban van???

    Thx Üdv
  • Sephi
    #39
    Full angol. 6 órát toltam mar benne és minden full angol volt.
  • carterx
    #40
    köszi Sephi!!
    Akkor kiégetem én is és zúzok vele.
    Véleményed róla? GF-ek??