40
A sonynak év végén lejár a licensze...kapunk végre F1-es játékot Pc-re??
  • Firerock
    #1
    a sonynak az év végén lejár a licensze....és nagyon remélem hogy az f1 2002 után végre lessz 1 jó formula1 es játékünk reméljük még ebben az évben
  • Pepsi Twist
    #2
    ugyan hol élsz te?
  • antijuve
    #3
    rf
  • Gyocsika
    #4
    felesleges topik
    ha lesz akkor majd megnyitod normális névvel

    F1C topik mirevaló?
  • barnie1990
    #5
    Szarabbnál szarabb topikokat nyitsz.Állj már le ember!
  • Neoncsoves
    #6
    szerintem lesz F1-2008 :)
  • Dexantreal
    #7
    Minden kiderül idővel.
  • wardogzombie
    #8
    closed
  • 0Fritz0
    #9
    A válasz.
  • akyyy
    #10
    gratulálok, ennek mégis miköze a topikhoz?
  • akyyy
    #11
    ezek olyan felejthető szarok hogy csak na
  • akyyy
    #12
    remélem megmarad a topik, mert igy lenne mire figyelni:S

    én is várok már 1-et, a legujabb szabályokkal, nem egy ilyen 10 éves játék modokkal lévőkkel játszani mert a mostani f1hez nem sok köze van!
  • BaziJoe
    #13
    Éngem például érdekelne ez a téma!!! Az viszont már kevésbé,hogy egy re szarabb ez az egész társaság aki mostanában ide regisztrál és azt hisz ö az atya uristen!!!Mostanában nem szol egy topik semmi másrol csak arrol,hogy No Warez holott nem hinném hogy hogy ennyien megvennék a játékokat.Akinek meg véletlen megvan annak meg valószínű nem ő kereste meg az árát hanem Apuci az ilyenek meg jobb ha csöndbe maradnak!!!!Egyébként külön kéne szedni a Warezes és Tiszta részleget kiváncsi lennék mennyien írnának ide vagy oda!!! Na ennyi volt.
  • Firerock
    #14
    ez így van és így is lessz
    de ha bezárják akkor majd nyitunk 1 olyan topicot ami konkrét névvel tuggyuk...
    de hogyha meg nem akkor örülnék.mert nem azér nyitottam ezt a topicot ogy itt vita legyen meg stb
    hogyha nem zárjáák be ezt a totykot akkor majd ha ti is bele1eztek akkor kérem a modiktól a házigazda jogot és minden hülye beszólást törlök(vagy más akit választunk)
  • Firerock
    #15
    am nagyon jó az f1ch csak már régi:S és a legujjab és legjobb módokkal gond élkül veri az Rf-et
  • Istencsászár
    #16
    -.-, leglább ne terejsztenéd a hülyeséget
  • Firerock
    #17
    mivel terjesztek hülyeségt?
    jáccottam az rfactorral is és az F1ch-val is én az rf-t csak a formula1es modókért jáccottam
    és azt te is beláthatod hogy formula1ben fényévekkel vezet az f1ch...
  • Firerock
    #18
    és még eső sincs az rf-be...
  • Istencsászár
    #19
    Nehéz ott világosságot csinálni ahol korom sötét van.
  • Tomo15
    #20
  • antijuve
    #21
    hát aki maga is sötét annak télleg nehéz
  • Firerock
    #22
    haggyuk má ezt az Offolgatást plz
  • antijuve
    #23
    jólvan,csak válaszoltam.
  • antijuve
    #24
    de most itt miről akartok beszélni?a semmiről?
  • Firerock
    #25
    ha lesznek fejlemények akkor arról
    csak azthittem hogy vki többet tud mint én
  • Csaba
    #26
    Erről tudtok valamit? Ismeri valaki?
    F1padlógáz
  • MaSzKa
    #27
    vedd meg azt add kölcsön
    ?ft
  • MaSzKa
    #28
    mi ez a negatív hozzáállás?

    amúgy jó a dumád
  • csaba90
    #29
    Firerock olyan ismerős a neved ;)
    amúgy én is jobban szeretem az F1CH-t mint az rF-et jó nincs benne egy olyan hülye safty car ami mégnagyobb karambolt okoz xD én is a 2008-as F1-es gamere várok remálem még nyár végén meg lehet vásárolni na az olyan játék lesz amit érdemes lesz megvennem akár 18.000-ért is :P:P
  • akyyy
    #30
    nah mi a helyzet? kinél a licensz? lesz játék vmikor?
  • w77d
    #31
    de jó lenne egy ütős grafikával, fizikával és törésmodellel rendelkező f1 játék még idén :)
  • akyyy
    #32
    Forma 1 2009!!!
    Codamasters
    PC
  • laaslow
    #33
    Addig is pár hét múlva megjelenik a GRID, amibe az, előzetesek alapján, lesz valamilyen open wheel kocsi, és kapunk némi képet a várható F1-ről.
  • lac coo
    #34
    Hát ez nem az lesz :))))) Ez a Grid motor egy rakás csicsa ,semmi több !
  • mozesapo
    #35
    Akkor már inkább Geoff Crammond nevével fémjelzett F1GP jöhetne. Még mindig ő az etalon.
  • BaziJoe
    #36
    Hát az jöhetne de tud rolla bárki bármilyen infót
  • lac coo
    #37
    Én úgy hallottam az project meghalt ...
  • tobias88
    #38
    ezt itt lehet tovább folytatni
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1210882252
  • padavanHUN
    #39
    Látom, nagy az értetlenség a játékkal kapcsolatban. Íme egy kis [URL=http://f1.2009.gamedroid.hu/]ködoszlatás[/URL.
  • danikosz
    #40


    Várunk mindenkit sok szeretettel a Virtual SimRacing által szervezett Formula Hybrid Series 2017-es évadára! Az ingyenes Assetto Corsa bajnokság az idei szabályoknak megfelelő autókkal fut, amely tartalmaz minden 2017-es festést. A valós helyszínek mellett olyan pályák is kerültek a naptárba, mint például Imola, ahol ráadásul két futamos versenytvégét tartunk. Minden információt itt megtaláltok, jelentkezni pedig itt tudtok!