265
Kyle XY - Az ABC family családi sci-fije
  • stargatelost
    #1
    Kyle XY

    Kyle XY is an American drama television series about Kyle, a boy who wakes up in the forest outside of Seattle, Washington with no memory of his life up until that point. The series follows Kyle as he tries to understand the mysteries of who he is, such as why he has no navel or why he has no memory of being a child.
    forrás: Wikipedia

    a sorozat remek, aki szereti a Smallville-t, annak ez is tetszeni fog, aki nem, annak is :D aki meg nézi, az tudja miről beszélek :) :D

    keresőben nem láttam, hogy lenne neki nyitva téma, sőt, normális magyar leírást, honlapot, fórumot (kivéve hosszupuskán) nem találtam...
  • stargatelost
    #2
    jah, és még annyit, hogy most ment le a második évad első fele, legközelebb jövőre jön...
    M.o.-ra is jön majd valamikor :)
  • stream man
    #3
    ezmiez vmi videot zuzzal be rola érekelne
  • Yoda001
    #4
    ne szurd be a képet, CSAk link
  • stargatelost
    #5
    imageshack szarakszik itt...


  • stream man
    #6
    :D
  • saddi
    #7
    youtube-on keresgélj, van rengeteg.

    Amúgy ha valakit érdekel a sorozat, tv2 adni fogja valamikor szinkronosan.

    A story röviden, magyarul:
    A sorozat úgy kezdődik, hogy Kyle ül a vadonban, teljesn pucéran, és egy talán király kobra ( nem vagyok kígyószakértő:) ) támadó pozícióban fél méterre farkaszszemet néz vele. Támad, ekkor Kyle elkapja, mielőtt megmarhatná, és elengedi. Elindul, bejut a városba, ahol a rendőröket kihívják, és egy javítóintézetbe küldik. Nem tud beszélni, semmi emléke nincs az erdőben történtek előttről, és úgy összességében semmit se tud az életről, és az emberi viselkedési formákról. Amikor megvizsgálják, kiderül, hogy nincs köldöke. Senki se jelenti az eltünését. Egy anyuka, aki mellesleg pszicháter is, haza viszi a családjához, hogy több időt tudjon vele foglalkozni. Kyle nagyon értelmesben bizonyul, 1 nap alatt megtanul beszélni valamelyest, képeket tud rajzolni fénykép minőséggel, matek zseni, és még sorolhatnám, milyen rendkívüli képességei vannak.

    A sorozat 1. szériájában Kyle, és a család hétköznapjaiba nyerünk betekintést. Sok poénnal találkozhatunk, ahogy ő megismeri az élet ügyes-bajos dolgait, és magában filózik azon, hogy most mi is a helyes, stb.
    És persze a múltja után kutat, próbálja az emlékeit előhozni, hogy ki is ő valójában, kik a szülei, honnan jött. De ez igazán a második szériában derül csak ki.

    Ez egy családi sci-fi sorozat, senki ne számítson semmi durvára, de szerintem kellemes kikapcsolódást nyújt. Jól megírt sztorija van, jó kis poénokkal dúsítva. Akinek tetszik az Eureka, annak szerintem ez is fog.
  • stargatelost
    #8
    thx a magyar leírást saddi :)
    és persze a magyar feliratokat
  • stream man
    #9
    állaaat :DD
  • saddi
    #10
    ha valakit érdekel az új rész, és angolul nem érti meg, innen lekaphatja a feliratot, amíg ki nem rakják a hosszupuskán.

    ---->katt ide<----
  • stargatelost
    #11
    köszi, istenkirály vagy :D :D
  • stargatelost
    #12
    http://www.kylexy.hu/

    hoppá hoppá, magyar rajongói oldal készülőben!
    tud valaki valamit róla? ki csinálja, mikor lesz kész? :)
  • saddi
    #13
    én is láttam pár napja, de nem tudok róla semmit.
    de kíváncsi leszek milyen lesz :)
  • stargatelost
    #14
    nos hát megvan a magyar premier - TV2...nov 18....15:30...
    és hát a címe...hát...beszéljen helyettem a link

    aki még mindig nem próbálta be a sorozatot, az akkor a tv2-n megteheti, de mindenképp jobban megéri eredeti nyelven :)
    (vigyázat, első rész megtekintése után a sorozat azonnal beszippanthat, és már kérnéd a következő részt! :D :) )kattanjatok rá emberek!!!
  • Adi
    #15
    Szia!
    De honnét tudnám lekapni? Vmi ftp? vagy smsweb vagy vmi ahonnét letudnám szedni a további részeket?!
  • akyyy
    #16
    jóhelyről
  • Adi
    #17
    te olyan egy poénos csávó vagy...
    Ne mond meg még véletlenül se.
  • stargatelost
    #18
    Kyle az SG-n!

    az SG is megemlíti Kyle barátunkat :)
  • winnie
    #19
    komolyan, bárhonnan. ne hidd, hogy a kyle xy-t extra helyről lehet tölteni. ugyanonnan szedhető, mint a többi sorozat. google vagy más torrentkereső és kész a siker.
  • Adi
    #20
    tudom. De pl: EZTV-ről nem jön semmi mert az első évad első részeit szinte nem szedi senki. És más torrent oldalakon is ez a helyzet. :(
    smswebes oldalt se találtam. :(
  • Attila8805
    #21
    Nekem teccik a sorozat így első rész alapján:D
  • Adi
    #22
    Én meg megörülök, mert nem tudom sehonnan megszerezni!:(((
  • RealWordl
    #23
    Valaki meg tudja mondani, hogy a 2.évad 13-részhez mikor lesz felirat ?
    Mert 3 hónapja vetítették Abc-n ..


  • stargatelost
    #24
    már 3 hónapja van is...
    nemtom hogy néztél körül, de hp-n is meg feliratok.hu-n is van...
  • grebber
    #25
    Báttyám látta téveébe azt a sorozatot mondta szedjem le neki összes részt!Meg is tettem és pár nap alatt végignéztük összes részt.Nagyon jó ez a sorozat.

    Kiváncsi vagyok miért kell a válalatnak Kyle "agya".Vajon a csaj túlélte a zuhanást?
    Nemtudja valaki mikor lesz a 3.évad?
  • stargatelost
    #26
    remélem nem , irritáló az a csaj...

    amúgy meg nem harmadik évad, mert még a második folytatódik....
    2x14 Jan 14
  • hegedussz
    #27
    már csak egy hét a 14.részig

    ez az oldal most a hétvégén vagyis 2008.január 13 hajnalba fog induli egyes hírek szerint.
    http://www.kylexyfan.extra.hu
    Érdemes lesz megnézni :D
  • Amse
    #28
    2. évadból nincs hdtv verzió? mindenhol csak dsr verziót találok 4:3-as képaránnyal...
  • grebber
    #29
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig túlélte :D
  • stargatelost
    #30
  • winnie
    #31
    3. évad májusban jönne, de hát az írósztrájk...
  • Amse
    #32
    pls, gondolom aki látta a 2. évadot tudja
  • seriesfanatic
    #33
    Most így hirtelen ezt találtam:
  • campy
    #34
    van már ebből 2. 3. évad?:S:S:S
  • stargatelost
    #35
    omg google a barátod....
  • stargatelost
    #36
    amúgy meg második évad felénél jár...
  • grebber
    #37
    Jó volt ez a S02E16 rész.Egyre jobban rühellem azt a köcsög csajt Jessit.
  • stargatelost
    #38
    ugye ugye? :D én megmondtam :D ütni kéne amikor csak feltűnik
  • ToCsEk
    #39
    Húú legjobb sorozat :D Megnéztem a tvben az első évadot meg is van mind a 10 rész magyarul.. elkezdtem nézni a 2.évadot angolul mondván hogy nem adja le a tv erre látom hogy feb.10 vasárnak 11. rész mondom loool ( hurráá, sokkal jobb a magyar hang mint az angol, szerintem). Első 9részt megnézem a 2.évadbol 2 nap alatt :D de sajnos tovább nemtudom mert nincs kiirva havertól. holnap megyek a 10-17.ig. He leadják a 20részt a 2.évadból, utánna lesz 3.évad?
  • saddi
    #40
    23 részes a második évad, és a 3. be lett rendelve, ami az elsőhöz hasonlóan 10 részből fog állni (persze ez a szám még talán nőni fog). hogy mikor fogják leadni, az jó kérdés.