43
Offline Sport Games
  • VRSDM
    #1
    [center]OSG

    a honlapján megtaláltok minden fontos információt, évek óta járó forma vagyok, mondhatni rutinos osg-s :] aztán 5perc és indulok ki. ajánlom mindnekinek mert ez nem mindennapi, világbajnok rider-ek olyanokat dobnak be amiket el sem hinnétek ha nem látnátok ;)
  • Doomista
    #2
    jó a design
  • SimaSuna #3
    nekem a CSSes klán ugrott be erről :)

    sok sikert :)
  • UnknownAsshole
    #4
  • BiG G
    #5
    anno egyik osg-n kinn voltam, 4-5 éve lehetett az Europark parkolójában. jó móka volt :)
  • OrioN the S
    #6
    az volt az utolsó amin voltam D: be akartunk nyomulni bevásárlókocsival a félcsőbe :d oszt mondták ,hogy nem kéne
  • BiG G
    #7
    a rohattak :Dd
  • Thadius #8
    fasssza volt én ottvoltam :)
  • Rockynhooo
    #9
    elment az idei is , bár már 4 éve mindig ugyanaz ....
  • VRSDM
    #10
    nemis tudom hány éve járok már, valóban ugyan az, de mégis minden évben ugyan olyan jó is :]

    10től-10ig :] az időnk jó volt, se túl meleg se túl hideg, talán idén kicsit kevesebb ember volt mint tavaly szerintem, no sebaj. fanka-gőz koncert a végére rendesen oda lett téve, csak rövid volt :[

    nameg az inline jam-be ... :O idén az volt a leglátványosabb szerintem, valami eszméletlen mit alkottak a srácok...

    szóval ismét naggggyonjó nyárzáró parti volt :]
  • Rockynhooo
    #11
    jah nekem is bejött! megérte érte utazni ismét! csak vmi hiányzott!
    amúgy sztem VRSD-m láttalak :D xD
  • VRSDM
    #12
    fehér "offthewall" vans sapka - fehér DC - szürke naci - h&m-es fekete-fehér skótkockás sál ? fekete "offthewall" 2 revolver alatt vans póló? és mellettem a galériámban látható széplány (ZSIZSKO) ? :] ja meg szemüveg persze :D


    /aki készített képeket az pakolhatja a linkeket ;)

    a hivatalos site megújúlt. vannak képek bőven, énis ottvagyok az egyiken :D
  • VRSDM
    #13
    azvagyokén a fehér sapkám látszik csak :D
  • Rockynhooo
    #14
    OSG-ről jut eszembe , Action Dayz-re vki megy e?
  • VRSDM
    #15
    énnyem.
  • Rockynhooo
    #16
    én nem tom , haverok mennek , bicóznak is ha yol tom ,de most felutazni 3 órát aztán ott aludni meg minden , tuti yooo lenne , de sok pénz meg minden , szoval nem tom ,hogy velük tartsak e.. :\
  • Wykee
    #17
    action dayz tökjovolt. :]
  • Rockynhooo
    #18
    szombaton ki megy osg? :)
  • VRSDM
    #19
    énmegy osg :)
    indul a misike is. mr.én kiváncsi leszek mit kezd majd bobo xlábduplavápéjával.

    am rocki te csak parkolsz-sztreetelsz vagy dirt/trélsz elsz is?
  • Rockynhooo
    #20
    "én nem bicozok amúgy, csak a helyi srácokkal logok meg fényképezek" csak amiatt az egy kép miatt mki asziszi h bicozok , bár szeretem nagyon meg néha szoktam ha kint vunk parkba de csak bohockodásnak nevezném. amúgy münk fel mi is , csak kár h havert nem hítták meg :| amúgy meg alap street a legjobb sztem az adja az igazi érzést, de persze nem itt hanem vmi normális szitibe :|
  • VRSDM
    #21
    akkor jó hogy énis azthittem hogy bicózól :D
  • Rockynhooo
    #22
    hát igen pedig egyszer írtam is hogy nem :) amúgy várom a szombatot , yo lesz remélem sörrel haverokkal stb. csak az égetett ki tavaly is h voltak fura emberek , akik nem tom minek mennek oda.
  • VRSDM
    #23
    tavaly kezdődött ez jaja. az emólázzal összekötve, hogy ottvolt adva minden, rendezés szempontból majdnem az egyik legjobb osg, a szervezők legalábbis mindent megtettek, erre hiányzott a " wáááá oesgé és nyárvége buli " hangulat, mindenki jött ment sétálgatott aztán ennyi, vagy netán szégyen megtapsolni egy flipwhip-et? egy impossible-t? egy hitchiker-t? vagy egy koris flairt? ... no mindegy.
  • Rockynhooo
    #24
    na igen érdekes dolgok ezek, kérdeztem egy csajt h ő miért jött mi érdekli a sok dologbol és azt mondta hogy a helyes fiuk miatt jött :D yo számomra is előny hogy vannak yo csajok meg király de nem ez a fő szempont na mind1. idén is tele lesz ilyesmivel de majd sör oldja a hangulatom :)
  • VRSDM
    #25
    másik meg hogy engem espec irritál hogy hályogos szemmel a 15-16évesek kimennek játszani a keményt, és nemlát mert annyit ivott már ...

    nem vagizni kéne kijárni, hanem tisztelettel adózni a szervezőknek hogy összehozták megint, a ridereknek hogy alapját képezték az egésznek, a zenészeknek hogy mindig szól valami, nem pedig az hogy fellököm a másikat, meg leöntöm borral, meg széttegelem a liftet a westendbe...
  • VRSDM
    #26
    nameg mindenki érezze magát jól, erről kéne hogy szóljon, jöjjön valaki pasizni, valaki csak iszogatni a haverjaival...

    de könyörgöm ne úgy tegye azt hogy mások szórakozásást elrontja vele.
  • Rockynhooo
    #27
    hát én azon leszek , megnézem bicot, gyüjtök matricát, sörözgetek , találkozok haverokkal akikkel nem tok a távolság miatt, meg csajozás se utolsó :) szval így azt szeretem ebben hogy minden adott egy helyen egy napra amit szeretek. osg után meg majd vmerre el partyba :)
  • VRSDM
    #28
    énis hú nemis tudom melyiken voltam először, 4? asszem...

    kimegyek nyitányra a bicósokkal akikkel minden nap találkozok kb. :D meg barátnő meg innen onnan haverral úgyis összefutás, sok szivar és sok sör egész nap . 34 street induló :O mámor lesz :)
  • VRSDM
    #29
    az mondjuk spec engem is idegesít mikor odakeveredik az e-klubos osztálytárs és tolja az égbe a mancsát akkezdtre, merthogy azt úgy látta a tévébe gondolom :CCC na az izé :D AZ :D
  • Rockynhooo
    #30
    persze ... első partymon 3 csaj vonatozott mellettem xC
  • Rockynhooo
    #31
    off tom de úgyse sokan írnak ide :D bár valamennyire témába vág, szal járok a ps topikba, aztá látom hogy igen igen kreatív vagy meg értessz a ps-hez , én meg szeretek matricázni :D te szoktál készíteni ? majd lehet felteszem a ps-t aztá találok ki majd egyedi dolgokat amiket kilehet ragasztani itt ott a városban és még poénos is vagy éppen vmi üzenetet hordoz. nem tom vágod e mire gondolok?!
  • VRSDM
    #32
    énis hallod annyi ötletem félkész megvalósításom van stencilekere.. hogy az hétszentség , de ezekből nagyon kevés lett kész, igazság szerint nem is tudom hogy miért...

    deákra akarok egy ember körvoanl és két szárny kijön mögülle (csak fótiasan) és az emberalak sziluettebe beírni hogy (ha angyalnak érzed magad álj idE) és tök jó lenne ha arra járnék és valakit látnék hogy odaáll és fotózza magát. mege ezermillió ötlet, felfesteni egy zebrát valahova az úútestre egy zebrűt mit állatot, és ott átkelni mókásdolgok.

    csakrészegvagyokmármamentem át a pótvizsgán emiatt a vigaadalom amiből most jöttem és emiett vannak félreírások, de ósegén találka azalnéyeg majd rádköszönök ha látom a pofid. na örvendtem jóéjt holnap ugyanet..
  • VRSDM
    #33
    ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
    [center]

    ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
    minnyá ÓESGÉ :D WÁÁPPÁ rá 1 hétre meg lesz JAM a saját pályán :D wuuuuu :D
  • Rockynhooo
    #34
    helyes , ilyenek után inni kell xd hát jah gondoltam azért is kérdeztem mert hogy vágom hogy szereted az ilyesmit és mellé még vágod a ps-t nagyon.
  • VRSDM
    #35
    nszép szülők kitatlálták mostlesz nagyülőnél szüret és " ádám jönnöd kell " ... fáááááák :@ valami kibúvót kell találnom bazz. :C
  • Rockynhooo
    #36
    le kell oltani őket, amúgy sztem ha elmagyarázod nekik az hatásos vagyis megértik bár nem ismerem őket. egyébként ha van pár munkád akkor plz dobj fel párat vagy ha majd lesznek , hátha tok belőlük meríteni vagy copyzni xd na yo copyzni nem , bár mindig is úgygondoltam egy "művésznek" csak yol esik ha vhol viszont látja a saját dolgait.
  • Rockynhooo
    #37
    holnap indul a party XD
  • VRSDM
    #38
    jeszjeszjó

    szüretről előbb eljöhettem így 2re már ottvoltam, istenem betyár jóvolt, a versenyek annyira nem is, de én bitang jól éreztem magam. :)

    omival találkoztam sgről. itt zizou néven van vagy hogy.
  • John Cena
    #39
    ne msokmindenkit érdekli az OSG ahogy nézem haverjaim 3-4 kint voltak
  • Rockynhooo
    #40
    én is yol éreztem magam :)