32
  • who am I 7
    #1
    még jó, h nem használom ezt a sz*rt. (építő"jellegű" hsz )
  • TiMoN
    #2
    nekem a skype letöltése megy... simán le tudom tölteni.
    belépni viszont nem.
  • wanek
    #3
    A hír sajnos igaz.
  • aDannyBoy
    #4
    ritkán használom, de pont a napokban kellett volna és nem tudtam belépni én sem
  • wolruf
    #5
    Sűrűn használom, nagyon-nagyon jónak tartom, de most tényleg megbicsaklott :) Majdcsak helyreáll :)
  • cett
    #6
    már elérhető az új verzió 3.5.214 (az előz a 3.5.202 volt)...
  • gplay
    #7
    Most hallok csak róla, de éppen most jelentkeztem be minden probléma nélkül.
  • gplay
    #8
    Tévedtem.
  • eax
    #9
    Ha lehet hinni a kollegaknak a full-disclosure listan, akkor a skype szerverek DoS miatt fekudtek meg, konkretan ettol. Varjuk a fejlemenyeket... :)
  • T0nk
    #10
    Jó eséllyel az történik, hogy DOSolják a szervereiket egy egyszerü Perl szkripttel.
  • T0nk
    #11
    Jah, erről írtam egyszerre.
  • Inquisitor
    #12
    Mondjuk az is érdekes, hogy kismillió VoIP szoftver van, van egy rakat VoIP telefon (már 6K körültől) és egy halom szolgáltató aki sokkal olcsóbb a Spype-nál. Még is, mitől őrizte meg az elsődlegességét a szoftver?
    Minden esetre valakinek szúrhatja a szemét, ha betámadta őket.
  • aDannyBoy
    #13
    univerzalitás, thats the word

    ezért menő az msn is itthon, mert mindenkinek az van

    persze egy céges belső hálónál már más a szitu
  • aDannyBoy
    #14
    egyébként még mindig halu, pedig már eltelt bőven a 24h
  • juhand
    #15
    Még mindig nem megy :-(
  • peba
    #16
    A Skype egy nagyon jó szoftver, pl az MSN hangminősége meg sem közelíti a Skype-ét. Ilyen kis csorbák előfordulhatnak, de még mindig létezik jópár alternatíva rá. Ma én sem tudtam belépni.
  • wanek
    #17
    "ezért menő az msn is itthon, mert mindenkinek az van" - soha nem használtam azt a sz@rt.
  • TiMoN
    #18
    engem nagy nehezen beengedett, de senki nem online.
    én használom az msnt is de csak csevegni, netteló akkor skype. Játék alatt Team speak :) változatosan...
  • TiMoN
    #19
    pár percre rá a kapcsolat megszakadtt, na jó ezt most hagyom.
  • Athlon64
    #20
    Inmáron 1.5 órája tökéletesen meg a Skype.
  • quentit
    #21
    megy
  • aDannyBoy
    #22
    én se élvezek el tőle, főleg h a 98as icq fejlettebb volt nála, de ha az ismerőseid és munkatársaid 90%a ott elérhető, akkor ígyjárás és rászokás van
  • wanek
    #23
    ICQ-t a kezdetektől használtam addig, amíg nem jelentek meg az aljas programok hozzá. Utána gyorsan el is felejtettem.
    Az ismerőseimmel mailen és telefonon, valamint egy privát szerveren keresztül tartom a kapcsolatot :)
  • Balumann
    #24
    1 napig nem jó? MSN hány ezerszer nem engedett már be...?
    Mindenesetre én is csak ritkán használom, kizárólag akkor ha fájlt küldök, mikrofonon beszélgetünk (akár többen), vagy webkamerázni akarok vkivel. Mivel ezek a szolgáltatások MSN-en mondhatni, hogy szinte használhatlánok (max kisebb méretű fájlok küldésére jó...)

    És inkább ezt használnám, ha nem mindenki msn-t használna :-(
  • juhand
    #25
    Megy a Skype :-)
  • wanek
    #26
    Megy bizony! :)
  • haxy27
    #27
    na enyit a skyperöl éa eddig is csak akkor használtam ha valaki ojat akartam elérni akit máshol nem lehet. Azaz hetente talán egyszere. de jelenleg még ma sem lehet be jelentkezni ez már azért tulzás.
    Én MSNt használok de ijen azé még nem volt.

    Nem megy a skype :)
  • TiMoN
    #28
    nállam is megy hamar beloginolt...
  • FRENK74
    #29
    nekem a 3.5.0. 202 verzió van a gépemen. Amikor frissítés gyanánt felkerült küldött egy üzenetet a gépem. Lefuttattam a TrojanHuntert és láss csodát TRÓJAI volt a frissítésben. Korrekt! Ezekután nem tudtam csatlakozni. Most már tudok. A következő frissítésben mi lesz? Formatáló program???
  • Zero07
    #30
    miért van az, hogy a Skype-ban régi billentyűzetre váltotott? (lásd z helyett y) ezzel mit lehet csinálni?
  • martyr
    #31
    Érdekes hogy a "skype probléma" keresésére ez a 2007-es cikk jött elő, ugyanis pontosan ugyanez a probléma lépett fel nálam is és ismerőseimnél tegnap, és azóta is tart.
    Tapasztalt még ilyet valaki?
  • martyr
    #32
    Visszavontam. Sikerült bejelentkezni.