53
myspace
  • Zizou5
    #1
    azert nyitottam ezt a topicot, hogy mindenfele okossagokat, megtudjunk egymassal osztani, hogy hogyan legyen szebb a myspace profilunk. amugy mellesleg, aki nem tudna, a myspace, olyan mint akar az iwiw akar a myvip, csak szerintem, sokkal jobb, mivel ismerkedni tudsz, nem ugy mint az iwiwen, ahol bejelolsz 1 ismeretlen arcot, es leugat, hogy miert jelolod be, ha nem is ismered. itt bejelolhetsz barkit, aki szimpatikus, visszaigazolnak altalaba. : ) na hajra skacok.
  • Zizou5
    #2
    nekem mar egybol lenne 1 kerdesem... miert nem mukodik nekem az, hogy csinaltam 1 zene prot, ahol a zeneimet betom rakni a profilomra, es mostanaban, nem tudok feltolteni 1 szamot se, mert szarakszik. : c
  • ForzaInter
    #3
    MEGHÍVÓS?
  • Zizou5
    #4
    nem meghívós. viszont kicsit nehez megcsinalni a profilod. html kodokat kell beillesztened, ezzel lesz 1 alap sémád. aztan betudsz rakni zenet, kitoltod a reszeket. de persze videokat is tudsz belinkelni meg minden. es tucc jelolni embereket, ismerkedni. : )
    www.myspace.com
    ott regisztralsz. ha kell valami segitek.
  • ForzaInter
    #5
    aha, és ezis olyan lassú mint iwiw? vagy mywip?
  • Zizou5
    #6
    lassu? : o szerintem szar a geped. na de az a lenyeg, hogy itt ismerkedhecc, bejelolsz par embert, nyomsz neki par commentet, elkered az msnjet, es kesz. es igy ha valamit akarsz neki mondani, es mondjuk nincs fent msnen, vagy nincs gepnel, vagy ottvan, akkoris, fogod, es nyomsz neki 1 commentet hogy "holnap 2kor a moszkva teren" mondjuk. vagy barmi.
  • stream man
    #7
    rekláám? -.- o.O
  • Zizou5
    #8
    o ize. van iwiw es myvip topic is, azis reklam? : o
  • VRSDM
    #9
    miért lenne reklám? wiw-nek is van -_- mégsincs zárva.
    zizu . lopj mástól :D nézd meg a forráskodját a site-nak és máris mehet a menet ;]
  • Cat 02 #10
    ez alapbol nem msn hez volt kötve , ill onnan elérhető?
  • Cat 02 #11
    azért is jó mert sok 1üttesnek van ilyenje :P
  • Zizou5
    #12
    nincs koze az msnhez a myspacenek.
  • karajjj
    #13
    Nem ennek a ratyi magyar másolata a privi.hu?
  • Garf
    #14
    de kb... de hát a privi az privi... myspace meg lávolós :D
  • VRSDM
    #15
    :] akinek van jókis prója és büszke rá az linkelheti ám ;]

    [center]kezdem
  • akyyy
    #16
    na végre vaakli betette:D
  • ForzaInter
    #17
    néha beszokott lassulni...
  • VRSDM
    #18
    max azért mert foshelyre utalgat valakinek a pro-ja...
    wiw-es félperces képvárakozásokhoz képest :C

    nekem még nemtünt fel hogy lassu lenne.
  • Zizou5
    #19
    hogy lehet beallitani, hogy mindenki lathassa a promat? mert en ugy tom h valami under 18 age vagymi, azt en be is ixeltem asszem, es megsem muxik. : c
  • VRSDM
    #20
    olyan van hogy " set to private " vagy mih. :S nemtudom pontosan
  • Zizou5
    #21
    nem hiszem el, hogy ennyi sg-s felhasznalo kozul, csak adamnak, es nekem van myspace. : o
  • Garf
    #22
    nekemisvandenemmonodmeeeel :D
  • asfa
    #23
    zsííerrr
    enyém
  • TommyC
    #24

    lassú a géped...
    LoL hol élsz...
  • Zizou5
    #25
    kiskanyomjadareppetapam
  • asfa
    #26
    xDDD :D ennyixD
  • Garf
    #27
    [URL=http://www.myspace.com/bubue]najo tessék ^^[/URL]
  • VRSDM
    #28
    wáá csak az én szemem folyik ki? :]

    na lehet savazni eddig kinek a prója a legszebb :D
  • Garf
    #29
    a zenyim :D
  • dani655
    #30
    Hello!

    Találtam egy oldalt tele zsír dolgokkal! Nézzetek be!
    asszem ez a címe, vannak rajta pár érdekes téma!
    www.onlinehazard.uw.hu

    csá
  • Garf
    #31
    na mostmár sikerült rendesen leirnod a szöveget. GZ!
  • Garf
    #32
    megújultam! amugy össze lehetne itt linkelgetni ezeket a profil oldal interfaces layoutos premades izéket aki tud iet... peacee ^^
  • magus
    #33
    ez az az oldal ahol a legjobban feltudom magam baszni az egész interneten. ez azért nagy szó. az a rengeteg ember, aki azt hiszi magáról, hogy egyéniség. amikor kisregényt/verset ír, amikor kiírja nagy betűkkel, hogy ő nem olyan mint a többi, ő speciális, ő különleges, de kedvenc filmje a rekviem egy álomért. nem emos, csak úgy néz ki, de mindent megtesz azért, hogy ne nézzék annak. a sok kis feltűnési viszketetségben szenvedő kis csíra. na meg az 14 éves fekete lenőtt hajú emowannabek. a fekete rózsaszín prifolok villogó halálfejekkel. ez az az oldal ahova beszabadul az a sok állat akit egy életre el kéne tiltani az internettől meg az önkifejezés leghalványabb esélyétől is. amikor rászabadulnak a villogó gifekkel (mint anno meg az előző evszázadban az internet hőskorában, mindenki izgő mozgó gifekkel pakolta teli), az izléstelenseg egy elérhetetlen mérce szamukra, annyira gusztustalan színvilággal tudják összerakni a profiljukat. na meg az általam csak myspace teenagernek hívott réteg (aki magyarországon kimerül kb a 30y rajongói közösségben), akinek nincs az egész kurta világon más szórakozásuk mint egymás profilján a képeket kommentelni, hogy milyen cuki az új frizurája. amikor napokat basznak el arra, hogy csináljanak egy képet amin trendy a kamu gucci vagy d&g szemüvegük, amikor az egész képen semmi sem látszik, csak hogy tudtak venni a piacon egy 5000 Ft-os kamu szemüveget. vagy amikor az egész kép csak annyi, hogy a hajuk eltakar mindent. a retardáltakról akik nem találják az időzítőt nem is beszélve.

    persze mint mindennek, ennek is van sok jó oldala. én is használom ennek ellenére, dehát ez van, a bkv-t is telibehányta vmi undormány csöves mégis használom
  • Garf
    #34
    ez korrekt :D én mondjuk a myspacet arra használom hogy néhanéha belépek, lecsekkolom az együtteseket, hátha jönnek Mo-ra, vagy a magyar együtteseknek megnézem hol lépnek fel, meg van 1-2 ismerős felvéve azt jonapot :D amugy nemtudom ismered-e a privi.hu-t... na az keményen az amit te leirtál, csak ez még valamilyen formában igényes, az meg... hát hogy is mondjam, a szutyok talán jó szó rá :D
  • magus
    #35
    a privi.hu-n szimplán buta emberek vannak, azok igazából nem idegesítenek, azok tudják felbaszni az agyam akik hisznek valamit magukról, pedig olyan távol állnak tőle mint én most a Himalajatól, és nem veszik észre magukat.
  • VRSDM
    #36
    magus . nézdmeg a prom ez csillivill anyabaszó pro? a lófaszt. azokat énis utálom, na meg ahol stock indul a prozenéje ami még undrományis max hangerőn :C wááá de barátoknak írni. prot tutujgatni ellen jó dolog, nincs is 400ismim :S van kb. 10 ... elégis
  • Kanál
    #37
    he.
    mikor lesz egy feat szám kanálbával .|
    kérdezem.
  • asfa
    #38
    :| hát amikor kanálbá akarja .|
  • Zizou5
    #39
    jelzem en alahorgok ha szukseges. : DDD
  • neevous
    #40
    Nem tartom valószínűnek, hogy igényt tartanának a szolgálataidra.