90
  • medog
    #1
    Van itt valaki aki használja a progit? én igen, jó lenne "ismeretet cserélni xD :D.
  • kuci06
    #2
    ezmiez?
  • medog
    #3
    pl : link
  • kuci06
    #4
    Wow, király
  • ColdFire
    #5
    wow nagyon jo, ha lehet linket pmbe:)
  • ColdFire
    #6
    deh ehhez kell ilyen zöld cucc néhol:\
    bár sztem megoldható lepedővel is, csak ne legyen rajtad fehér ruha
  • zeli
    #7
    Én is ismerem. Nagyon jó kis progi, iylen mindne fasza effektet lehet vele csibálni, csak nem nagyon volt kedvem még szrakozni vele xD.
  • zeli
    #8
    Azígen
    Ezt a videót viszont nem láttam még, kuzrva jó
  • zeli
    #9
    a Zöld cucc a bluebox technikához kell :)(asszem jó kék is)
  • Firerock
    #10
    rohatt bonyolult progi lehet
    nemigaz?
  • medog
    #11
    az effectseket csak belekell húzni amik megvannak az nem nehéz, viszont a blue illetve green boxos dolgot meg még nem probáltam de fogom. :)
  • VRSDM
    #12
    ulead-al csináltam anno greenboxot, fehér lepedővel el lehet felejteni, azért zöld vagy kék kell mert abból nincs atz emberen alapból semennyi, míg fehér szín elég sok van ;] akár csak a fényviszonyok miatt is...

    ulead-ba megadsz egy színt, aztán annak a color range-t és máris kiszedi a filmedből az adott színt, mögé rakod a kívánt helyszínt egy rétegre, és máris ottvagy ahol akarsz...
  • medog
    #13
    ezt aszem aftre effects el is meglehet csinálni, FXhome val nemtom... azért thx az infot :]
  • VRSDM
    #14
    amint megtaláltam majd leszedem valahonnan eztis, aztán megnézem mittud (mármint valami bolt polcáról szedem le persze :D)
  • zeli
    #15
    Én a greenboxot a Pinnacle Studioban próbálgattam. csak annyi, hiogy volt egy sample videó emiben egy picsa dumált zöld háttérrel. Benyomtam egy gombot, azt leszedte a hátteret :)
    Jó kis dolog ez a bluebox technika, de ezt hogy lehet megoldani gyakorlatban? mi kell ehhez, 5m×5m-es zöld kartonpapír?
  • VRSDM
    #16
    vásznat szokás használni, srácok nyomás lepedőt festeni ;]
  • medog
    #17
  • viktor9999
    #18
    AZT A BÜDÖS!Hát ilyen nekem is kell!:)
  • viktor9999
    #19
    Beszarok még lángszórót is lehet vele csinálni! :D(link)
  • viktor9999
    #20
    Már próbálom leszedni (sárgujjatok a zirigységtő)
  • medog
    #21
    Ugyérted megrendelted :D amugy nekem megvan :D
  • viktor9999
    #22
    ja...
  • viktor9999
    #23
    De sajnos nekem sem szedte le :D
  • jefferson83
    #24
    Hy!

    Nekem van egy ilyen progim :P Még nem próbáltam ki. Remélem nem olyan ördöngőség kezelni. Ha valaki valamilyen tutorialt tud esetleg hozzá az megoszthatná velünk. Köcce ;)
  • medog
    #25
    link: tutorialok itt vannak.
  • jefferson83
    #26
    Köszi szépen. Nem néztem át az előbb belinkelt honlapot, csak a videót bámultam :) Én hibám.
  • medog
    #27
    nembaj.
  • zeli
    #28
    Nekem is megvan
  • zeli
    #29
    loél, cagivamito-nak ide kellett volna jönnie(lágszóró motorra) :D
  • VRSDM
    #30
    ott a pont ;)
  • jefferson83
    #31
    Valaki segíthetne még egy picit. Hol a fenébe kell beállítani a 'Duration' értéket(alapértékként szeretnék beállítani valamit, hogy mindig az maradjon)? Mert képkockánként elég kellemetlen. A menü nem túl bonyolult, de nem találtam meg a választ.
  • VRSDM
    #32
    hát én is csak ma kezdtem el ismerkedni a programmal. de jobbfelül van egy duration skála
  • jefferson83
    #33
    Francba, tényleg a szemem előtt volt :D Köszi.

    UI: mentségemre szóljon, hogy én is most kezdtem csak neki pár perce ;)
  • VRSDM
    #34
    na lézerkardot már tudok csinálni :D jöhet a torkolattűz :]
  • VRSDM
    #35
    hogylehet egy effekt maszkot lezárni?
  • jefferson83
    #36
    Egyelőre egy 25 másodperces lézerkardozás felénél tartok, szóval még nem tudom :P
  • zeli
    #37
    Majd esetleg idelinkelhetnéd a munkát, kiváncsi vagyok mennyire élethű :P
  • jefferson83
    #38
    Soha :ASDASD
  • zeli
    #39
    :d, jó, ha nemakarod nem kell, csak érdekelt volna XD
  • VRSDM
    #40
    én akartam feltenni már amit csináltam, de 44mega lett, majd a rendeset berakom, ha segít valaki végre :C