70
  • fsgh
    #1
    Ez egy most induó sorozat egyenlőre még csak egy Pilotja van de ahoz már csináltak feliratot Szerintem érdemes megnézni, kicsit elvont de nekem tetszik. a Sorozatjunkie-n is elégé éltetik a sorozatot itt van két iromány a pilotról:

    első
    második

  • fsgh
    #2
    Sztori: Romantika, krimi és high-concept fantasy. Ned, a főhősünk képes érintésével a holtakat feltámasztani. Felnőttként nem csak növényekre kezdi el használni a képességét, hanem nyomozóként is kapóra jön, hiszen így tud az áldozatokkal beszélni. A gond akkor adódik, amikor feltámasztja gyermekkori szerelmét és életben hagyja - viszont tudja, hogy em érhet hozzá még egyszer, mert akkor meghal. Örökre.

    (srozatjunkie)
  • Lyan Kyj
    #3
    Én is fontolgattam már a megnyitást:)

    Első percektől rendkívül bejött, eszméletlenül várom a többi részt, remélem tartja a színvonalat!
  • fsgh
    #4
    jaja én is remélem...meg azt is hogy nem kap cancelt. amúgy ösz körül jön majd a többi rész.
  • Miguel125
    #5
    +fav

    Pilot nagyon jó volt. ^^
  • Montanosz
    #6
    nekem is bejön....
    jókat derülök hogy a néger pasi mindig arcokat vág, így is kommentálva az eseményeket.
    + amikor gyerekkorukban csókolóztak a temetőben, az a kép plakátra való.
    - bár amúgy nem kedvencem a sárga szín))))
  • shaba23 #7
    nincs valami másik (talán brit) sorozat, amiben szintén halottfeltámasztással nyomoz valami ügynökség? csak ott vmi technológiát használnak
  • Casillas
    #8
    nekem tetszett, pár részt még tuti szedek
  • fsgh
    #9
    jaja én is szednék de az még odébb van...
  • fsgh
    #10
    Nem tud valaki potos időpontot hogy mikor jönnek a részek?
  • Malakai
    #11
    Október 3.
  • ancsie18
    #12
    Sziasztok. Gondoltam szedjük elő a fórumot. Én most néztem meg az első részt és nekem is nagyon tetszett. Olyan kis aranyos... Lehet azért mert nő vagyok, de én kétszer el is pityeeredtem rajta, mikor nem érinthették meg egymást...

    Ezt a képet meg be lehetne tenni bannernek.
  • ancsie18
    #13
    Na, senki nem nézi?!
  • fsgh
    #14
    dede! nekem már meg van a második rész. várom a feliratot hozzá:)
  • ancsie18
    #15
    Mivelmég csak a második rész, és nincs még nagyon kiforrva, hogy ki fordítgatja, én is elkezdtem ma reggel fordítani, de néhol elég nehéz a nyelvezet, ezért most nekiálltam beadandót írni, aztán ha holnap lesz időm folytatom. Remélem valaki lefordítja előttem vagy legalábbis nem akkor tölti fel, amikor már a vége felé járok és egy napot rászántam...
  • Montanosz
    #16
    jajaja..
    nekem is bejön))))
  • ancsie18
    #17
    Közben láttam feliratok.hu-n, hogy fordítja egy srác, remélem lassan kész lesz.
  • fsgh
    #18
    igazán jöhetne már a felirat...úgy nézném a második részt:)
  • ancsie18
    #19
    Ja, én is úgy nézném már... Közben már a 3. rész is megvan, csak felirat nincs hozzá. De ha ez a srác ilyen iszonyat lassan csainálja, akkor nekiállok csinálni a 3. rész feliratát, hogy az is meglegyen mihamarabb és ha már a második részre ilyen sokat vártunk legalább a hamradikra ne kelljen. Közben meg hátha felvállalná valami aktívabb emberke a fordítást, hogy néhány napon belül mindig meglegyen.
  • Lyan Kyj
    #20
    Szerintem először érdeklődj a fordítónál, aztán ha azt mondja oké, akkor csinálhatod. Ha kidobod elötte a feliratot, akkor meg könnyen lehet, hogy feladja azt is, lehet sértődés lesz a vége, aztán ugrott a biztos felirat lehetősége. Úgyhogy szerintem érdeklődj, vagy várj türelmesen.
  • ancsie18
    #21
    Hát igen, ezen én is gondolkoztam. Csak tudod múlthét szerdán ment le a rész, másnap kint volt az angol felirat, még aznap azt hiszem el is vállalta, hogy csinálja. Vasárnapig kb. kétóránként megnézztem, hogy fent van-e már a felirat, majd írtam neki egy tök normális levelet, hogy mennyire nagyra értékelem a munkáját, meg persze hogy kb. mikorra várható, mert nagyon szeretném már megnézni, de addig nem akarom feleslegesen keresni a feliratot. És semmi. Azóta sem méltatott válaszra. És a feliratok.hu fórumán is legalább 5-6 kérdezte már, hogy mikorra várható, senkinek sem válaszolt. Szerintem aki ennyire nincs tekintettek a többiekre, arra lehet nem érdemes ennyit várni. Főleg ha mindig 1-2 hét lesz neki a fordítás.
  • ancsie18
    #22
    bocs, 5-6 ember + aki ennyire nincs tekintettel
  • Lyan Kyj
    #23
    akkor jelezd feliratok.hu-n, hogy elkezded a 3. részt, aztán ha nem lesz ellenvetés, akkor mehet a menet:)
  • Malakai
    #24
    Mondjuk, ha tudod fordítani, akkor tudod nézni angol felirattal is... :P
  • ancsie18
    #25
    Hát, azért csak más élesben, főleg egy vicces jelenetnél. Ott pörög a dolog, gyorsan elkapja a feliratot, már tök máshol jár, mire leesik. Sebaj, állítólag holnap fent lesz a fordítás és a következő részé már hamarabb kész lesz. Úgy legyen!
  • PiszkosFred
    #26
    A hosszupuskan mar van egy magyar 102es forditas, nem a "hivatalos" joe-ker fele (az elvileg hamarosan erkezik majd), de magyar. Viszont, bar minden tiszteletem es elismeresem a forditoe, azert van benne par felreforditas, sz'al csak ovatosan. (Nem veszes hiba egyik sem, de azert arra pont eleg, hogy az ember felkapja a fejet menet kozben, es kizokkenjen a sorozat altal keltett varazslatbol...)
  • ancsie18
    #27
    Megvan a felirat, második rész megnézve, szerintem nagyon aranyos rész volt ez is, párom szerint unalmas (de ő nem mérvadó, max majd egyedül nézem) Várom nagyon a harmadik részt (legalábbis a feliratát) Csak így tovább. Bár félek a hanyatlástól, mert ez ugye sokáig ilyen szinten nem tartható, és félek, hogy a későbbi rossz részek majd átírják bennem a korábbi rajongást (lásd Prison break) De eddig maximálisan le a kalappal.
  • fsgh
    #28
    hát én szeretném szeretni ezt a sorit de ez a második rész sztorilag unalmas volt szerintem is....hiába a hangulat és a látvány...mind1 majd meglátom a következő részeknél hogy folytatom-e
  • winnie
    #29
    "Bár félek a hanyatlástól, mert ez ugye sokáig ilyen szinten nem tartható,"

    ezt a félelmet nem értem, hiszen, ha így gondolná az író, akkor nem kezdene bele, nem? 8 ember egy hétig agyal egy epizódon, nekik ez a munkájuk - ilyen szempontból nem kell félteni őket. részemről:

    1x01: 9.25/10
    1x02: 9.5/10
    1x03: 8/10

    de még így is az ebben az évadban nézett vagy 50 epizódból ez a három volt a legjobb - kábé minden 10. másodpercben hasfalszaggató poénokkal, remek dumákkal, mondatokkal. ha csak látvány lenne, akkor whatever, de a dialógok rendkívüliek.
  • Lyan Kyj
    #30
    Kérdés:

    Ha csak halottakat nem érinthet meg első körben, Olive miért nem érintheti meg?
  • Miguel125
    #31
    Mert nem akarja. Nem szereti Olive-ot, Olive meg elég rámenősen nyomul, ennyi. :)
  • PiszkosFred
    #32
    Hja, mindenkeppen "evilagi" az ok. Lehet siman csak fel a noktol :) Vagy nem fel, de abszolute nem jon be neki Olive, mint no, viszont ragaszkodik hozza, mint pincerno.
  • ancsie18
    #33
    Első részben azt mondta, hogy fél közeli kapcsolatba kerülni az emberekkel, nehogy az történjen velük is, mint az anyjával (hogy egy véletlen mozdulattal visszaküldi őket a halálba)
  • stargatelost
    #34
    letudva ez is :)
    egyáltalán nem ilyen sorozatra számítottam, valami darkosabbat képzeltem el magam előtt, de ez így is elég rendben volt.
    a végefelé meg a sztori is eléggé beindult, a kilencedik rész végén meg...hát egy erős WTF azért kicsúszott a számon
    szal jah, nem rossz a sorozat, érdekes a koncepció :)
    faja, hogy mekapta a teljes évados berendelést, már csak ki kell várni ... (stupid strike...)
  • davidka003
    #35
    Ez a világ legjobb sorozata. :)
    Nagyon tetszik.
  • ancsie18
    #36




    A két kép közül valamelyiket nem lehetne betenni bannernak? Olyan üres így a topik.
  • desigo
    #37
    lehet betesztelem:)
  • davidka003
    #38
    Nem tudjátok, hogy mikor lesz a következő rész?
  • mrzed001
    #39
    Nagyon nehezen vettem rá magam .... de aztán olyan ütemben daráltam be hogy villámgyorsan elfogyott.
    Végre egy sorozat amelyikben _A_ valódi szerelemről van szó, és nem a minden csapból folyó mai nyál smaci-dugi-következőt szarságról.
    Van mondanivalója, van morális tartása, a sorozat eddig: 10/10
  • desigo
    #40
    én elakadtam az 5-ik résznél
    kicsit lassan folynak az események lehet ezért nem jött nekem annyira be...