14
Szerintetek melyikből fog több fogyni
  • zola2000
    #1
    Szóval minkét játék az adott gépre (wii, x360) kiadott legjobb fps lesz, és minkét gépből kb ugyanannyi van, de ezek a címek nyilván megdobják az eladásokat, de vajon melyikét jobban?
  • SötétBarom
    #2
  • Pheaper
    #3
    Háló 3
  • PeeTeR
    #4
    "Szerintetek melyikből fog több fogyni?"
    amelyikbol tobbet vesznek meg az emberek


    maybe, H3
  • zola2000
    #5
    Mondjuk a metroid3 kicsit kalandozősabb, de most több lesz benn az akció, és igen élethű lesz az irányítása, és addigra már több wii lesz mint x360.
  • Attila8805
    #6
    Halo 3 ból má elővételben naon sok fogyott.
  • scorpeeon
    #7
    Nem sok értelmét látom ennek, eléggé sok X vs Y játék topicot lehetne nyitni... Sonic vs Mario? na?
  • zola2000
    #8
    Há de e most lesz aktuális, az ősz legnagyobb versenye szerintem, hogy melyik ad el több gépet. Igaz wiin még ott figyel a super mario galaxy, a smasg brosh, a wii fit, resi uc, dragon quest sword szóval egyértelműnek tűnik a dolog. Ps3ra meg csak jövőre jönnek a nagy nevek (idén talán csak a lair), de azok közül is egyre több lesz multiplatform.
  • Bucser
    #9
    A wii vásárlók nagy része azt sem tudja mi az a metroid prime... ugyanis új belépők a konzol piacon mert pontosan a Wii-mote miatt veszik. Abból meg nem sok mindent alkalmaz értelmesen az MP3...
  • NeoMaN
    #10
    Nem értem ezt a Halo mániát. Szvsz rettenetesen gagyisztikus FPS...
    Vagy énvagyok a hülye vagy én vagyok a hülye?
    :)))
  • zola2000
    #11
    A wii vásárlók egy része régi nintendos (mint én), sok a pcs, és tudják hogy a gépre a metroid3 a legjobb fps, persze van pár régi ps2es is akiknek drága a ps3 (ha már az előző generációban is a legnépszerűbb gépet vették akkor itt is, abban a generációban a ps2 volt a leggyengébb hw) ők mind tudják hogy mi a metroid.
  • zola2000
    #12
    A halo meg a multi miatt jó, de multira ott a metroid prime hunters (DS :D)
  • Zenty
    #13
    A wii vásárlók fele hc.
    Egyébként gc-re is ezt mondták , hogy "casulelinte konzolen" , aztán csak el kelt három milla a 2-ből, ami az n szerint is gány volt az elsőhöz képest.
    Metroid 3 -nak most nagy előnye, mint első konzolos game, aminek pc egér bill szintü írányitása lesz.
  • Dj Siegfried
    #14
    Zola2000 nagyon jó témát találtál!!!! Nekem van metroid 2 és halo 2 is de még így sem tudok hirtelen mit mondani! fogas kérdés...
    lehet h jobb lesz 1 picivel a halo 3, de ez nem biztos.
    Remélem a metroid 3 jobb lesz:)