56
Beyond Belief: Fact or Fiction?
  • Neogan
    #1
    A Rejtélyes Igazságok, eredeti címén "Beyond Belief: Fact or Fiction?" 1997-ben indult útnak a FOX csatornán. Minden epizód öt történetet mutat be, amelyek túllépnek a józan ész határán, ám néhányuk igaz történéseken alapszik. A műsor végén felfedik az igazságot a történetek igazságtartalmáról. A történetek igazságalapja Robert Tralins kutatásaira épül. A showt James Brolin, később Jonathan Frakes közvetítette.
    Kezdetben kultuszsorozat volt hazájában, később mérsékeltebb rajongás övezte.

    A sorozat hétköznaponként és szombaton 19:05-kor, vasárnap 13:45-kor látható a Viasat-3-on

    Várom a véleményeket, nekem nagyon bejön.
  • vegicsek
    #2
    Engem idegesít egy kicsit a csávó.Amúgy nem rossz, de szerintem mondhatnának több infót az igaz esetekről.
  • sweech
    #3
    ha látom megnézem, de a legtöbbet nem hiszem el, hiába állítják hogy igaz :|
  • REALista
    #4
    Nagyon gagyi szvsz...:D
  • Yoda001
    #5
    nekem is, miden szombaton megnézem..:D /fav
  • Harly18
    #6
    Érdekes, csak azok a kisfilmek hihetetlen gagyik....A színészi játék benne a béke segge alatt van. Nem tudom, hogy honnan kotorászták elő a benne szereplő "színészeket", már ha lehet őket annak nevezni...Régen néztem általában, de ez kiábrándított kicsit...
  • bigfoot
    #7
    nekem bejön,igaz a színészek tényleg nem vmi jók,szinkron hangok se vmi faják,és az igaz történetről se mondanak sok infot a végén,csak hogy lehet hogy igaz ,de attól még jó:)
  • Neogan
    #8
    Hát ja amatőr színészek, de néhány történet igen érdekes.
  • tzsoltika
    #9
    apámmal mindig megnézzük :) csak ezt és a forma1-et nézem tévében :) +fav :)
  • macselek #10
    Nem olyan rossz. De csak azért szoktam nézni, mert az Emberi történetek előtt megy.:D
  • ngcsnet
    #11
    én is pont erre gondolok mindig, mikor azt mondják "igen, ez az eset tényleg megtörtént, egy washingtoni író dokumentálta washingtonban", azért ennél tényleg többet is mondhatnának

    btw, én is szoktam nézni, nem rossz.
  • jefferson83
    #12
    Megírják az összes történetet azt valamelyikre rásütik, hogy igaz (egyszóval: kamu). Azonban esetenként belecsempésznek valós esetet is. Véleményem szerint.
  • Picar77
    #13

    jó kis müsor, egyik kedvencem :)
    +fav
  • Ron Ragm
    #14
    Tényleg nem rossz, csak eddig akárhányszor láttam mindig az egy igaz után egy hamis utána egy igaz sémát követték, kicsit unalmas úgy tippelni.
  • Aquir
    #15
    én olyan részre emlékszem (illetve csak arra), hogy a végén sitty sutty a szemembe mondták akkor azt hogy igaz volt egy olyan történet, amelyben nagyon egyenesen kijelentettek egy lehetetlen dolgot (vagyis olyat, ami a körülményeket ismerve máshogy nem történhetett meg, csak úgy, hogy az emberiség jóval nagyobb része érdekesen nézett volna akkor a TV-re :) (nem emlékszem pontosan rá, de higgyétek el tényleg nagyon abszurd volt) és egyéb kommentárt sem fűztek hozzá, csak annyit hogy igaz és akkor higgyem is el :P
  • Pistike 007
    #16
    Szerintem is nagyon klassz, csak kicsit tömören és hirtelen fejezik be...
    +fav
  • soulhunter
    #17
    ez olyasmi, mint az Y akták?
    (nem X aktákra gondolok)

    mert az Y aktákban legalább emberien megmagyarázták azt, ami tényleg lehet (jelenleg ismert ember által alkotott eszközökkel), és csak az maradt lezáratlanul, amit állitolag nem ttak megmagyarázni emberi eszközökkel...

    az X aktákat most hanyagoljuk, ott több évadon át max 6 rész volt lezáratlan :D
  • Pistike 007
    #18
    Olyasmi, csak itt a végén kijelenti hogy: 1. A-a! Rosszul gondolták. Ez csak a fantázia műve. Vagy 2. Igen, ez az eset megtörtént Floridában, 1978-ban.
  • Kiado
    #19
    Szerintem ez ritka nagy hülyeség, néhányszor előfordul max, nade, hogy mindig ez legyen...


    Egyébként én is nézem mióta hétköznaponként megy és tényleg jó.
  • Yoda001
    #20
    csak hétvégén van de mind1
  • Pistike 007
    #21
    #1: "A sorozat hétköznaponként és szombaton 19:05-kor, vasárnap 13:45-kor látható a Viasat-3-on" :)
  • Yoda001
    #22
    hát "hétköznaponként" én még egyszer se láttam sehol.. de mind1.. és vasárnap is csak ismétlés
  • Pistike 007
    #23
    Kérdezd Neogant, ő írta
  • soulhunter
    #24
    még jo,h nem nézek tv-t (kivéve rém rendes családot), ha akármit is tni akarnék, arra ott a net (hirek, hirportálok)

    de köszi a válaszokat
  • vmvr
    #25
    én a nézhető kategóriba sorolnám a műsort, de egyébként nem rossz.

    de az egész dolog csúcsa a műsorvezető manus, azon az emberen szakadni szoktam:D
  • Pistike 007
    #26
    VAJON IGAZ? VAGY CSAK FIKCIÓ?!?!?! Van egy nézése :DD
  • Inquisitor
    #27
    A műsor nem lenne rossz, de a narrátor! :D
    Nem a sznkronhangra gondolok, mert szegény hozott anyagból dolgozik.
    Ez a csóka egyszerűen borzalmas szinész. a StarTrekben is volt kb. 2 vagy 3 féle nézése és kész. Annyira műmájer.
  • Neogan
    #28
    Most kezdődött, de akkor lehet hogy a hiba az én készülékemben van :)
    Amúgy igaz, elírtam, a vasárnapi epizód a szombati ismétlése.
  • Yoda001
    #29
    meg esik
  • Pistike 007
    #30
    De azért ban plz :D
  • Neogan
    #31
    Elvis motorja-sztori: hamis - ja, pont az uccsó percben telefonál anyuka
    vonyító kutya: igaz - Állítólag az állatok megérzik az ilyesmit, azért a végén Frakes mellett is vonyít, mondom anyááád :D
    csodaszarvas: hamis - Ennek sem volt sok értelme
    varjú: hamis - Naná, varjú-papa gyilkol...
    halott pókeres: igaz - Persze-persze csak hasonmás volt, ha 1902-ben volt bíró hogyhogy nem kapott sokkot a kocsiktól?

    Egyszóval mai nem volt annyira izgalmas.
  • Yoda001
    #32
    mai??????
  • Neogan
    #33
    Igen. Ugye más is látta? valaki álljon már ki mellettem :)
  • Yoda001
    #34
    ez komoly?én még a tvmüsörba se láttám hogy lesz hmmm :o
  • CsepeLee fiú #35
    A mai rész nekem tetszett.
    Elvis motorja emlékezetem szerint igaz volt.
    A kutyát én nem hittem el. Hülyeségnem tartom. Megérzi, de semmi köze hozzá. ^^" A sztori végét egyáltalán nem értettem.

    De amúgy nagyon jó ez a műsor.
  • Frozen Whispers
    #36
    én láttam, és szvsz az a pókeres nagy baromság nem hiszem el, hogy igaz, az állatosra még azt mondom, hogy esetleg...
  • Neogan
    #37
    Szerintem a sztori sem arról szólt hogy a kutya okozta volna az emberek halálát, csak a babonás lakók hitték azt.
  • Yoda001
    #38
    lol? nem értem.... megnéztem a tvmüsorba és télleg egész héten volt (legalábbis tegnap meg csütörtökön tuti)
  • Neogan
    #39
    na ez a rejtélyes igazság!
    "Az esemény valóban megtörtént Magyarországon 2007-ben, Yoda001 rögzítette." :D
  • Pistike 007
    #40
    Fú ez a csajos-krémes cucc jó volt