69
Az új invázió
  • Prince23
    #1
    Hellósztok Szabadságharcosok!
    Gondolom mindenki ismeri ezt a remek taktikai lövöldözős tps-t.
    Szal készűlődik az új rész, munkálkodnak rajta. Még kép sajnos nincs.
    Az első része eszméletlen jóra sikeredett, jó grafikával, s ami a legfőbb istencsászár zenével adták ki.
    Remélem a 2. rész is hasonló lesz az előzőhez képest, és teljesen lehet/ne majd érezni a SZABADSÁG érzetét a 2. résszel. Ám úgy legyen! Vagy legyen egy kiváló története, amit mai szemmel, mai játékosok elfogadnak...Visszatér-e a szovjet uralom újra New Yorkba??!!! Pár évvel később fog játszódni, Chris karizmahősünkkel az élen? Chris fogja e vezetni a demokráciát a kommunizmussal szemben, Ezek csak találgatások. Az első részben csupán New York java részét foglaltuk vissza az elnyomóktól. Újra visszacsapnak!

    Kezdetleges info: FF2
  • CaviaR
    #2
    Nekem az első nagyon bejött. Grafika nem volt nagy szám, de nagyon hangulatos volt, és imádtam. :) Várom a megjelenést!
  • Prince23
    #3
    Jaja, nekem is... életem legnagyszerűbb játéka volt, lesz és most is az, mert hihetlen hangulatos, ami helyet foglal a Top 5-ben még most is.
    Azért remélem, h Chris Stone meg Isabella Angelina meg marad karakternek:DD Mondjuk, ha véletlenül lehetne választani a sztorynál, h kivel vigyük... áá inkább ne. Majd megoldják az EA-s srácok. Ja és optimalizált legyen a gém!
  • NeoMaN
    #4
    áááááá nagyonnnagykirály!!!!!!!!!!
  • Qwerty4
    #5
    Úgy tűnik nem egy az ízlésünk, ami nekem hangulatos az neked nem és fordítva, amúgy ha kíváncsi vagy az én Top 5-ös játékaimra a galériámban megtalálhatod képekkel! :)
  • Prince23
    #6
    CoJ azt én is bírom, Half life-ről nem tok mit mondani, mert lemaradtam arról a bizonyos "hfgenerációról", meg egy az, h anno nem érdekelt, de most már igen és várom az Ep2-őt.

    Ezek szerint neked nem jött be a FF, vagy játszottál legalább vele?
  • Qwerty4
    #7
    Igen, végigjátszodtam a FF-t, de untam eléggé, elejétől a végéig mintha ugyanaz lett volna, nagyon monoton volt és sztem a 2003-as játékok grafikájához képest gyengus...
    Mindenesetre a 2. rész ettől függetlenül lehet jó lesz, majd kiderül.

    Ja az Ep2-t már egy éve én nyálcsorgatva várom.De folyton halasztották a megjelenést, de már az október 9 stabil dátumnak tűnik, szóval 2 hónap van hátra. :)
  • gyuri12
    #8
    akkor megnézem,hogy milyen az 1.
  • Prince23
    #9
    A király játékok mindig késnek, köztudott:D Az FF2 is így lesz, ez tuti.


    Amúgy egy 4.5 Gb-nyi játékot kb. mennyi idő összeprogramálni és kiadatni? Mer a ff2-őn asszem több mint fél éve dolgoznak...
  • Gabe18
    #10
    Nem tudom mikori lehet ez a terv hogy ez készül,de mivel még az Xbox is ott szerepel a platformok között,amire egy jó ideje nem fejlesztenek játékot,hát nem mai.
    Úgyhogy én abban se lennék biztos hogy ezt még csinálják...
  • Qwerty4
    #11
    passz, játékgyártóktól meg kiadótól és az aktuális játék konkurenciától is függhet :)
  • kuks
    #12
    Ez nagyon jó hír! nagyon sokat nyomtam az első részével, és nagyon bejött, mikor jön ki a 2-ő?
  • Prince23
    #13
    Nem tudni, közeljövő, csak annyit tudni, h dolgoznak rajta...
    vagy várhatunk annyit mint a STALKER-re XD
  • Pistike 007
    #14
    Hú akkor ez is tízmilliós hsz-es topic lesz?
  • Vegas
    #15
    ittisvoltam :((((((8
  • Vegas
    #16
    elso demot vegvittem tetszett
  • Balumann
    #17
    Hmm, örömmel hallom, hogy lesz 2. rész. Én is nagyon szerettem az első részt, habár azthiszem nem játszottam teljesen végig (túl nehéz volt mikor játszottam vele). Tényleg nagyon jó hangulatos volt, graffja tényleg nem volt nagy szám, de nem is volt szükség rá.
    Kiváncsian várom a 2. részt.
  • Corefusion #18
    1. része nagyon tetszett remélem a 2 is jó lesz
  • szucsy89
    #19
    bejött az 1., várom a 2-t!
  • ngcsnet
    #20
    úgyszintén
    én pedig nem sok tps-re mondom, hogy tetszik.
  • gazgoblin
    #21
    váááááááááá mekkora gáma volt ez
  • Fido4life
    #22
    szerintem semmi extra nem volt benne, teccet, jó volt meg minden de AKKORA játék azért nem volt.. ennek ellenére örömmel várom a második részt.
  • SigS
    #23
  • Prince23
    #24
    Mit látnak szemeim:DD
    és lám... ott a 2-eske.
    FREEDOM 2 - dolgozzatok!
  • Prince23
    #25
    Hírek a FF2-ről, elég friss és ropogós, aug. 2-án érkezett. Úgy látszik német rébel kollégáink ügyesebbek még az angoloktól is a hírszerzésben:D
    Aki tud németül, az természetesen jól jár!

    Freedom Fighters 2 : Kämpfen wir doch noch einmal für die Freiheit?

    Lang lang ist es her, dass etwas Neues um Freedom Fighters 2 zu hören war und es schien fast so, als wären die Pläne zu einem Sequel in der Versenkung verschwunden.
    Doch scheinbar gibt es doch noch Hoffnung, denn im Jährlichen Finanzbericht des dänischen Entwicklerstudios IO Interactive ist nun zu lesen, dass die Jungs derweilen an 3 weiteren Spielen arbeiten. Wenn wir nun mal Kane & Lynch: Dead Men abziehen, und den Gerüchten der GC 2006, dass man nach Kane & Lynch an einem weiteren Hitman Spiel arbeiten werde, vertraut, so ist immer noch ein Platz frei. Ein weiteres Indiz für die Entwicklung eines zweiten Teils ist die Tatsache, dass obwohl Freedom Fighters hierzulande eher unbekannt ist, es finanziell gesehen ein Erfolg war.
    Obwohl dies alles nur reine Spekulation ist, bleibt es dennoch spannend, ob oder wann es einen zweiten Teil zu Freedom Fighters geben wird. Theoretisch wäre es möglich, doch mehr werden wir erst wissen wenn es heißt "Let's Fight for Freedom,again!"

  • Prince23
    #26
    wallpepper ff
  • richard092
    #27
    Gondoltam hogy lesz második rész amikor az első rész végén Chris azt mondta: visszatérnek többen és jobb fegyverekkel.
  • richard092
    #28
    Nem tudja alaki mikor fogják kiadni?
  • Prince23
    #29
    Sajnos nem, de 2010-ig garantáltan fogunk vele játszani, csak addigra már kitudja milyen VGA kellesz a gamma alá:( Tuti, h egy erős 512-es, sm4-es kari kellesz
  • Prince23
    #30
    RESPECT

    Remélem örök zene marad!
  • Prince23
    #31
    Borító terv, csak Xbox jelenleg


    Közeleg!
  • Robber
    #32
    Csá
    Nem tudjátok mikor jelenik meg?
  • Robber
    #33
    hoppp...
    bocs a kérdést látom h nem
  • Prince23
    #34
    Végre már valami borító

    Games for Windows pc dvd

    haladás!

    ááá már nagyon várom ezt a játékot... rohadt életbe is
  • Prince23
    #35


    Ejj mit találtam :)) valami koncept art vagy mi a fene.
    Mikor lesz már belőle valami nagy bejelntés, remélem az E3-on felfedik...
  • Fasiszta
    #36
    Ez 1 az egy jó játék volt csak ne szúrják el a 2. részt?
  • Prince23
    #37
    Nekem van egy tippem. Lehet megvárják a következő generációra a játékot. Mivel az első rész 2003-ban jött ki, és pl a x720 (xbox360 köv része) 2012-2013-ra várható, így lehet, hogy akkor lesz esedékes, és 10 éves FF jubilleum alkalmából is... és természetesen nem lesz xp kompatibillis, hanem Windows7 mondjuk.
    Az x720-at megfogom venni, ha kijön az FF2!
  • Vass Gábor
    #38
    Ez milyen járték, és ki fejleszti most?
  • Prince23
    #39
    Working progress, tehát fejlesztés alatt, mint a Duke nukem forever. :D Csak nehogy az ő sorsára jusson ez is, FF2.
    Egyébként az első rész 2003-as. TPS árkád taktikai gamma, terület foglalósdi. Cska éppen épületeket kell elfoglalni. Lehet a második rész is ilyen lesz. de ki tudja... lehet sandbox játék lesz, lehet marad a régi köntösbe. De biztos sandbox lesz, sztem :D
    Bár az is lehetséges, hogy az x720 idején fog megjelenni. A lényeg meg fog jelenni...
  • Vass Gábor
    #40
    Aha, értem, és mikor volt utoljára infó róla?
    Akkor biztos jó lehet, bár erről mostanában semmit nem írtak még.