110
Szarvasi Zsidó Ifjúsági Tábor
  • dotkom
    #1
    Ezt a topicot kivancsisagbol nyitottam, hogy hanyan jarnak innnen szarvasra, es kinek milyen elmenye van vele kapcsolatban?
  • vegicsek
    #2
    Egy táborozás topic hosszabb életű lenne.
  • Taranov
    #3
    Szólhatnál róla pár szót, hogy ilyen programok vannak, milyen a közönség és a többi.
  • dieselG
    #4
    ez a topic is meg a tábor formája is pfff...
  • gyuri12
    #5
    "Szarvasi Zsidó Ifjúsági Tábor"
    na én mentem innen:O
  • Corefusion #6
  • CSOCSO
    #7
    imadtam taborozni de csak a sostoi tavorba jartam.... nah meg azt is 10 evvel ezelott :((((
    imadtam..
  • Pistike 007
    #8
    Nem is kellett volna idejönni
  • Cat 02 #9
    én pont 1 hete voltam Szarvason :P mármint helyből nem ott hanem Gyomaendrődőn csak oda is mentünk
    Buszmegálló város 1ik fele Arborétum várso másik fele mire átmentünk a 40 fokbanm ... xD
  • 0ppika
    #10
    eszembe jutott 1 vicc ^^
    Két zsidó találkozik.
    - Hol vannak a gyerekeid?
    - Táborozni mentek...
  • Pistike 007
    #11
    Demokratikus:)
  • Vegas
    #12
    minek jottel? hulyekocsog.
  • Vegas
    #13
    copy. ^nevetoarc^
  • HyperGames
    #14
    Csatlakozom
  • shad0w
    #15
    atyaég, zsidó ifjúsági tábor he...
    ma már ledöbbentem egyszer az apor vilmos katolikus főiskolán oktatott tanító cigány/roma szakirányon, de ez sem gyenge...

    majd azért mikor közösen fürödni küldenek titeket akkor azért figyeljetek oda...
  • fifi
    #16
    viselkedni 95%-uk nem tud... köpködnek, barmolnak,zajonganak...nem térnek le az útról, ha autóval mész velük szemben... amúgy is feljebbvalónak érzik magukat, azt hiszik mindent szabad.
    A közelben lévő Shell kúton isszák magukat szanaszét ész nélkül, meg lopják a cuccot kifelé...

    egyebet?
  • SHADOWEYES7
    #17
    arborétum kivezető utjával szemben lévő Shell kútra gondolsz???
  • fifi
    #18
    ja
  • dotkom
    #19
    fifi: a shell kutra csak az ifivezetok (madrichok) jarnak/jarhatnak ki, es nem szoktak lopni.. tul sok kuruc.info-t olvasol. nem kell elhinni mindent, foleg nem azt amit ott irnak...
    Taranov: a programok evrol evre jobbak, mindig finomitanak rajtuk. minden evben van vmi adot tema es arrol tanulunk, abbol vannak jatekok. a kozosseg az nagyon jo. van sok kulfoldi, (pl.:izraeliek, amerikaiak, oroszok, jugok, stb.(tavaly voltak indiaiak is(), es ha a 2. turnusban mesz akkor van jo sok magyar is.
  • fifi
    #20
    nem tudom kik/mik járnak, nem is érdekel!
    köszönöm, hogy elmagyarázod mi a pálya , de azt azért vedd figyelembe, hogy nem a kurucról olvasom, hanem itt lakom Szarvason laza 28éve, úgyhogy egészen pontosan tudom mi az ábra, sőt több közöm van a táborhoz/nevezzük Aranyszarvasnak, mert tképpen régen az volt a neve/, mint gondolnád......

    nembaj, nem tudhattad...
  • Neoncsoves
    #21
    gyurika: 14 alatt-->értelmi szint
    hypergames: rexorka alreg -.-
  • dieselG
    #22
    Ott a pont.
  • Ronny
    #23
    nem mindenki veheti az infót az ÉS-ből meg a szombat.hu-ról:)
  • Ronny
    #24
    amúgy mit csináltok konkrétan?
  • 0ppika
    #25
    meghitt közös körülmetélés az esti tábortűz mellett -.-
  • vizes
    #26


    Most akkor nyissak egy topikot a gyermekkorom csehszlovákiai táborozásairól?


    (gumiba vele!)
  • bigapó
    #27
    úgy néz ki az elmúlt 60 év alatt fordult a kocka. most már Ők az Árják...pfff kicsit morbid
  • neuro
    #28
    Gratuálok minden "kedves" antiszemita/tudatlan/ostoba balféknek, akinek sikerült a hozzászólásaival emelnie a topik színvonalát. Sikerült újra bebizonyítani, hogy milyen siralmas helyzetben van a magyar társadalom.
  • Aspyrin
    #29
    Kíváncsi voltál hány ember lesz bannolva?
  • vizes
    #30
    Köszönjük a társadalomkritikát, de hol látsz te itt antiszemita hozzászólást?

    Talán Bigapó hozzászólása az ami nem a táborozókról szól de a többi hsz a tábor lakóinak viselkedését érinti.

    Miért nem lehet leírni a véleményemet ha az egy vagy több zsidót (cigányt, szerbet horvátot, románt, pápuát stb...) érint?

    Egyébként amikor reagálok egy ilyen sipákoló hsz-re előtte megnézem a beíró adatlapját, hogy hány évesen ilyen hülye, ehhez igazítom a mondandómat.
    A te esetedben látom, hogy még a korodat sem merted vállalni.

    Hogyan merészelsz így kritizálni bárkit is?
    Igen, itt tartunk, hogy ilyen médiahazugságokon nevelkedett kis senkik mondják meg, hogy miként is kellene viselkednünk.

    Ülj le! Egyes!
  • fifi
    #31
    milyen antiszemita te szerencsétlen?...
    én leírtama tényeket amiket látok a saját szememmel...
    ha ezért antiszemitizmust kiáltasz, akkor úgy gondolom veled van a gond.
  • neuro
    #32
    Lassan pont abba a korosztályba érek, amit te is megjelöltél, szóval elhiheted, hogy bőven van rálátásom a dolgokra és nem 14 évesen osztom itt az észt, nem úgy mint egyesek.

    Aki pedig a zuhanyozós, körülmetélős "poénokat" nem érzi arcpirítónak, az inkább magában keresse a hibát.

    fifi: no comment mate, ilyen hozzászólás megválaszolásához nem érzek magamban elég erőt korán reggel...
  • shad0w
    #33
    én meg csak egy gój vagyok, tudod, ne is foglalkozz velem...
  • Bandee1987
    #34
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Manapság mindenki antiszemita/rasszista/cigányellenes/gyűlölködő...stb. aki le meri írni a véleményét, tapasztalatait...
  • fifi
    #35
    pedig nyugodtan gyűjthetsz rá erőt, mert kikérem magamnak hogy sértegess...
  • Kmarha
    #36
    a "na akkor én mentem innen" még talán nem az. A mit csinálnak kérdésre a közös tábortüzes körbemetélés már annál inkább :) Meg a lenti megjegyzések, hogy az ilyen minek a világra, szerintem még az is. Az emberek nagyon érzékenyek tudnak lenni.

    De tegyük hozzá, én sokkal nagyobb flamere számítottam e forumban. :)
  • Aspyrin
    #37
    Témához passzol :)
  • vizes
    #38
    " Aki pedig a zuhanyozós, körülmetélős "poénokat" nem érzi arcpirítónak, az inkább magában keresse a hibát. "


    Gratulálok.

    Ez már nálad antiszemitizmus?


    Ha a te füled hallatára elmondanak egy zsidó viccet akkor azonnal nekiállsz sipákolni?
  • vizes
    #39
    A körülmetélős poénnál durvábbakat is hallhatunk, akár a tévében is, csak azzal a különbséggel, hogy nem zsidókon poénkodnak.
    Akkor persze senki nem lármázik. Unalmas műbalhé az egész.
  • benq
    #40
    Ha vkinek más az értékrendje és neki ez a "zsidó vicc" bántó és sértő, akkor ő már selejt vagy hibás?
    A te értékrended tökéletes? Biztos...
    Csak senki nem kiváncsi rá úgyérzem.