8
Pirate\'s Revenge
  • Agamemnon
    #1
    "A Sudden Strike-sorozattal elhíresült, és jelenleg a Stranger című RPG/RTS elegyet kotyvasztó ciprusi Fireglow Games és jól bevált kiadója, a Try Synergy teljesen váratlanul letámadta a sajtót egy újabb hasonló játékkal, melyet ráadásul már augusztus közepén a polcokra helyeznek. A - valljuk be, nem túl fantáziadús, de kétségkívül hangulatos - Pirate’s Revenge címet viselő alkotás egy arcade akciójáték lesz, melyben a fő truvájt természetesen a parázs tengeri csaták jelentik. Az elsüllyesztett hajók után összeszedett kincsekből aztán saját szigetünkön építhetünk jobb hajókat, fegyvereket, ütősebb ágyú- és ágyúgolyó-típusokat. A folyamatot gyorsítja, ha sikerül megszereznünk az ellenséges vízijárművek tervrajzát, ezekből gyorsabb és erősebb lélekvesztőket fabrikálhatunk. A 35 szólista küldetés elég szép számnak tűnik (persze nem mindegy, ezek félórás vagy tízperces mókák lesznek-e), emellé LAN és internetes multit is tartalmaz a csomag. A sajtóközlemény nap/éj ciklusról és időjárási hatásokról is mesél, no de nyugtával dicsérd a mapot... Játékképet, videót egyelőre csak ígéretszinten kaptunk (azaz hogy lesz, nemsokára), így be kell érni a balra fent látható renderelt grafikával, ami sokat nem árul el, csak amit már eddig is tudtunk a szigetlakó srácokról, hogy jól bánnak a 3D-s fejlesztőeszközökkel. Persze, azért az már egy jó pont... "

    Forrás:
    PC GURU
  • Agamemnon
    #2
    Egyenlőre csak ezek a képek vannak:



  • Agamemnon
    #3
    Mondjuk a dobozon csak 20 szólista küldetés van írva...

    Ami már előre tetszik, hogy lesz saját szigetem, amit fejlesztgethetek. Tudom, hogy sok játékban van, de sokban nincs.

    (Tervrajz alapján építhető hajók? Ilyen se volt még...)
  • ColdFire
    #4
    counter-strikeba mondjuk nincs :DDDd
  • guardian hero
    #5
    "Tervrajz alapján építhető hajók? Ilyen se volt még..."

    Komoly? Mind a négy darab? Durva!
  • ColdFire
    #6
    :D
  • Agamemnon
    #7
    Azt én sem értem, hogy 4 db. Az valahogy nagyon kevésnek tűnik...
  • Agamemnon
    #8
    Nos, itt azt írják, hogy már kapható... találkozott már vele valaki?