38
Szal..
  • Sephi
    #1
    Na. Semmi komolyabb infot nem talatam eme jatekrol. Sot a kiado meg csak ki sem adta... de a vilaghalon mar letezik.

    A lenyeg hogy egy nagyon kellemes kaland jatekrol van szo. Amit tudok hogy total nem linearis a jatekmenet szal csomo fele keppen lehet vege (?)

    Viszont en mar az elejen elekadtam a szefnel... nem vagom hogyan es melyik szamokat kene berakni...
  • Sephi
    #2
    Par kep.
  • artschi
    #3
    what kind of game ez?
  • Sephi
    #4
    Kaland jatek. Ugylatom minosegi. A graf naon szep. Es maga a gameplay is izgi de nem tudok tovabb menni a szefes reszen... nem vagom mit kell csinalni.
  • Sephi
    #5
    Ehh bexarok , tenyleg nem jacca senki?
  • gyuri12
    #6
    a "bexarok",és a "jacca" dolgok az "ehh" kategória inkább...
  • Shiwo
    #7
    hmm..lehet majd leszedem..
  • kraawz
    #8
    ehh,bexarok,nem jaccok vele,inkabb klozéra rohanok :D
  • Sephi
    #9
    Koszi a spam-et fiuk.


    Nos sikerult tovabb jutnom! Szerintme izgalmas kalandjatek :D Laccik hogy meg picit furi itt ott de nagyon szep es izgalmas.

    Aki jaccik vele az irjon ide velemenyt. Es spammer hulyegyerekek kimeljenek.

    Koszi!
  • SötétBarom
    #10
    Honnan sikerült hozzájutni?
  • Seth
    #11
    Őőő, netről?? 500 vagy 600 mega összvissz
  • Sephi
    #12
    Jah naon kicsi. De naon elvezetes.
  • Tibcee
    #13
    Hali, én játszom vele,de elakadtam annál a résznél,ami a maffia elöl való menekülésnél van a doboztologatás után. Egy kocsi van ott meg vmi követeket kell dobálni...
  • Tibcee
    #14
    köveket...
  • Sephi
    #15
    Szedd fel a koveket es van ott a fal menten egy ilyen takolmany vasbol. Ki kell dobd a kovekkel a leceket hogy essenek le es te fel tudgyal maszni.
  • Shiwo
    #16
    milyen gépigénye van ? csak mert a hivatalos site-on nem írják..
  • Sephi
    #17
    Nem eros. Szerintem elfut egy 2.8 / 512 ramos gepen.
  • Sephi
    #18
    Amugy sajnos kibaxott bugos. Ez valami Beta lehet. Abba is hagytam.
  • Shiwo
    #19
    nyah leszedtem...egész jól megy 1,5-ös notebookon 256 mega rammal..bár nem full graf..
  • Sephi
    #20
    Ne eroltesd. A csatorna utan p;yan bugok vannak hogy az mar fajdalmas.
  • Shiwo
    #21
    majd meglássuk..mondjuk pont most vok a csatornában..
  • Shiwo
    #22
    a bug meg egy olyan állatfaj, hogy sose lehet tudni...találkoztam már olyan gémmel, hogy bizonyos gépeken bugos volt, bizonyos gépeken meg nem..
  • Sephi
    #23
    Remelem neked mukodni fog.
  • Shiwo
    #24
    túljutottam a csatornán...most vmi gyárban vok..sikerült összehoznom a rádiót, és jött értem 1 csóka..csak azt mondja, hogy kéne nekem vmi ruci...bent van 1 szekrény, amibe lehet valami, csak kinyitni nem tom..van nálam 1 vascső, meg gyufa tán.. meg kint az udvaron forgyog valami a tüzön..oszt most gőzöm nincs, hogy mit csináljak..hiába prócálom bárhol használni a csövet meg a másikat, ahol felajánlja, semmi hatás.. amúgy lényeges bugba még nem akadtam...
  • Shiwo
    #25
    nah rájöttem a megoldásra, most autokázni kéne, csak nem megy előre..
  • Sephi
    #26
    Ennyi :D
  • Shiwo
    #27
    majdcsak lesz patch elöbb-utóbb...
  • liszike
    #28
    Hello!

    Te tudnál nekem segiteni? én a rádiónál akadtam el esetleg egy leírást hogy mi hova megy vagy egy képet tudánál feldobni?

    Előre is köszi!
  • Shiwo
    #29
    hát..ott kivételesen bepipáltam az optionsban a "könnyebb" fejtörők részt..most hogy az segített, vagy utána tök véletlen találtam el az egészet, azt nem tom biztosra... lényegében mintha vmi olyasmit kéne összehozni, hogy a bal és jobboldali kijelző 1szerre (vagy 1másra tükrözve ) mozogjon, és utána megkeresni a dumához megfelelő frekit...ha jól rémlik, akkor a jobboldali és középső gombbal lehet a kilengés mértékét és sebességét variálni
  • vigeza
    #30
    Én is a rádiónál akadtam el nekem sem ártana egy kis segitség
  • liszike
    #31
    Hali!

    Valaki a mentését nemdobná fel? esetleg van valami patch, magyaritás,vágigjátszás?
  • Shiwo
    #32
    mentés ? melyik résztől ? mert mi leakadtunk a kocsinál.. patch ? sajna még nincs (tudtommal)..magyarítás sincs..nem is készül..legalábbis magyaritasok.hu szerint...végigjátszást sem találtam gugliba, csak valami angol utalást, hogy valaki látott orosz nyelvü végigjátszást
  • Shiwo
    #33
    meglepő dolog történt... gamecopyworld-ön találtam savegame-eket...bepakoltam..a gém nem látja őket, viszont mikor betöltöttem a legutóbbi állásomat (a sajátjaim látta), akkor ment végre az az átkozott kocsi (wasd-vel):)
  • Gottli
    #34
    én elakadtam a széfes résznél aki tudja a kódodt az írja már le plzzz!
  • vigeza
    #35
    Basszus mi történt?
    SENKI SE JÁTSZA MÁR A JÁTÉKOT?
  • Shiwo
    #36
    hébe-hóba
  • Sephi
    #37
    Nem mert nem vegleges es ahogy elolvastam nem is lesz mert egy kudarc a jatek es nincs hozza penz fejleszteni es befejezni.

    Sajnos.
  • Shiwo
    #38
    nicns meg a vége ?