15
  • bertino
    #1
  • kricsi
    #2
    Gondolkoztam már én is rajta...csak az anyagi vonzata nem gyenge.
  • Tinman #3
    Gyerekek, megőrülök!

    Kb. 1 hónapja kértem itt az SG-t, hogy jó volna egy ilyen és erre tessék ^^
    Fizukor smselek egy kis támogatást.

    KÖSZÖNET!
  • Tinman #4
    Ez nagyon gagyi?

    Ismeri valaki?
    10m-ig bírja ^^
  • aDannyBoy
    #5
    láttam a hsz-edet és főleg azért csináltam meg :)
    hívj meg egy sörre inkább :)
  • Tinman #6
    OFF:

    Budapest, Budapest bár csodás, de kissé messze van innen... szerkesztőségbe postán fogadsz törékeny küldeményt?

    ON:

    Gyanús nekem ez a Vivitar... azt írják róla külföldi oldalakon, hogy el lehet vele bohóckodni a vakuja is teljesen megfelelő a célra, de:
    1. Egyre olcsóbb, mégsem viszik.
    2. Nincs optikai zoomja... ez nagy érvágás egy vízalatti gépnél, elvégre nem lehet a hal szájába beúszva fotózni.
    3. Sehol nem találok a géppel készült képeket
  • babajaga
    #7
    Ez egy eldobható szintű gép, a tudása és az ára is ezt mutatja.
  • Szeszmester
    #8
    Szabadtüdős bohóckodásra jó, ennél mélyebbre felszerelés nélkül úgysem mész.
    Bár ha van rajtad egy vékony ruha, súly, uszony és nem dohányoztad szét a tüdőd, akkor gyakorlással 20 méteren is simán el lehet úszkálni, aztán majd digitálisan egy vörös szűrőt is rá kell tenni a kész képre.

    Ha mélyebbre mész felszereléssel, merev vázas tok kell. Beázásról még nem hallottam, utazás előtt lekened szilikonnal az O-gyűrűt utána meg letisztítod és kész. De így csak akkor érdemes fotózni, ha már jó búvár vagy és gond nélkül tudsz lebegni (tartani a mélységed), különben minden levegővételnél vagy kilégzésnél elindulsz valamerre. Áramlatban még gázosabb a dolog. Ha nagyon ezt akarod csinálni, vegyél egy kesztyűt és ügyelj arra, hogy más búvárok ne lássák, amikor letöröd a korallokat.
  • Tinman #9
    Köszi az infót!
    Elmebeteg dolog, hogy egy ütős digitális gép 60-70-ből már kijön, a tok meg hozzá szintén...

    Korallokat még véletlenül sem török :-)
  • CSOCSO
    #10
    nekem van tokom a canon ixusomhoz.. csinaltma par kepet de buvarkodni nem voltam.. a legjobb kep eddig egy hasas ugrasnal sikerult: nagyon torz fomakat tud olteni az emberi bor :D

  • Roli
    #11
    lássuk azt a képet, ha szabad :D
  • Shan
    #12
    Ahammm. muti-muti lécci!
  • raymond01
    #13
  • raymond01
    #14
  • raymond01
    #15