39
Pro Evolution Soccer 7
  • cucmalajmc
    #1
    lassan de közeleg a megjelenés.
  • guardian hero
    #2
    túl lassan
  • Djemba
    #3
    október
  • Djemba
    #4
    amúgy a játék neve pes 2008
  • cucmalajmc
    #5
    Európában Pes7 néven lesz nem? mint eddig
  • Djemba
    #6
    lehet de a fejlesztés pes 2008 néven történik
    cristiano ronaldo a reklámarc
  • szucsy89
    #7
    még nincs valami infó(kép esetleg) a játékról?én is várom, bár inkább fifás vok, de lehet hogy ez a rész lesz a vízválasztó és a pessel fogok játszani
  • cenobite
    #8
    PES rulz! Szerintem tegyél vele egy próbát.
  • ProGabe #9
    hogyne lenne,peshungary-n gyűjtik a srácok az infókat rendesen,youtube-on van egy rövid gameplay is,ha jól emlékszem
    ez a kép egyszerűen vadállat,FIFA,pffff,mi az? :)


    igen,lesz benne mezrángatás!!!!
  • cucmalajmc
    #10
    azhát. most egyértelműen Peses vagyok. Fifával is játszok de csak haverok ellen Direkt IP-n. az E+-on a fifa08-ról egy szó sem esett. valamire készülnek? Lehet, de nem PC-re az biztos. a Pes uralkodik majd egyértelműen.
  • cucmalajmc
    #11
    *E3-on
  • Zizou5
    #12
    lesz benne direct ip-s játék?
  • hunbasser
    #13
    fifában is van,csak szólok madridista barátom -.-
  • hunbasser
    #14
    jó,egyébként egyértelmű,h gameplayben veri a fifát,de sztem itt a képnél a "FIFA,pffff,mi az? :)"-t a grafra értetted,és az bizony semmivel sem rosszabb,már a mostani sem(persze megfelelő videókártyával és min.1024x768-on magas részletességgel)

    kíváncsi leszek rá,h miket újítanak majd
  • hunbasser
    #15
    mármint a FIFA 07 nem rosszabb -.-

    amúgy mondogatják,h ezek már pc-s képek,de addig nem lehet tudni,amíg a játékot meg nem kapjuk,ugyanis lehet,h csak hantáznak,elég erősen meglehet,h ezek bizony xbox360-as képek.bár ahhoz meg kicsit csúnyák

    mindenestre ezen megakadt a szemem

  • Zizou5
    #16
    lehetne jobban kidolgozottabb a gyep, illetve a székek kb, ki se emelkednek az betonbol : o. -.-
  • hunbasser
    #17
    én akárhogy nézem,amiket mondtál,abban hiba egy szál sincs
  • Zizou5
    #18
    rossz a szemed teso : p : ]
  • ProGabe #19
    dehogy arra mondtam!a grafika olyan,de olyan szinten nem érdekel!és mióta van a FIFA-ban mezrángatás? :O test-test elleni lökdösődés van,de az korántsem ugyanaz
    de felesleges megint elkezdeni ezt a vitát,ez olyan mintha az NFS szériát hasonlítanánk össze a Forma1-es játékokkal,az egyik arcade a másik szimuláció
  • cucmalajmc
    #20
    fifa08-ban lesz mezrángatás az tuti! ugyanis a fifa mindent lemásol. tudjátok mi kéne a pesbe? több féle fajta kapu-hálótípus. nagyon élvezetes lenne ha sok-sok variáció lenne. pl: brazil meccseken olyan rohadt messze kifeszített háló. vagy olyan fifa 99 ben volt olyan meg még sorolhatnám.
  • hunbasser
    #21
    hát most a 07-ben van,előszeretettel használom is :) fifában úgy működik,h először elkapja a mezt,és csak így vissza-vissza húzza az embert,a végén már le is rántja,ha sokáig nyomod.

    amúgy van pes vs fifa topik :)
  • hunbasser
    #22
    "fifa08-ban lesz mezrángatás az tuti! ugyanis a fifa mindent lemásol."

    mint mondtam,már a fifa 07-ben is van,szóval most pont magadnak mondtál ellent -.- és itt most ki is másol?egyébként a pesben is véltem felfedezni néhány fifás elemet,ami már korábbi fifákban ott volt.
  • cucmalajmc
    #23
    meg a pesesek ráállhatnának a bajnokság módok kidolgozására. sztem azon rengeteget kéne fejleszteni. meg a menüzenéket rakhatnának normálisat. nehogymár japánba nincs egy Dj akinek mondanák ,hogy öreg keverj már egy fülbemászó muzsikát a pes 7-be.
  • Gabe18
    #24
    Hát remélem a játékmenetet erősen elkezdik visszaterelgetni a 4-5 rész irányába,mert a 6. már szerintem nagyon rossz irányt vett fel.
    És főleg a multiplayerben jó lenne túllépni ezeken a sima 1 meccseken.Ami a 6-ban volt "bajnokság" vagy minek is nevezzem amikor 200 embert random módon összeengedtek,hogy mindenki játszon 5-10 mecset,hát ez meg elég nagy hülyeség volt.
    Pl. mért nem lehet 4 csapatos kis tornákat multiban 3-6 meccsel?Egyből átláthatóbb lenne.
  • DjCooll
    #25
    Nekem a Pes-el az az egyetlen egy bajom hogy mindig be kell állítanom a billentyűzetet:) Azzal szenvedek mindig egy sort az elején. De amúgy király gém szeretem
  • cucmalajmc
    #26
    nekem az a problémám még hogy a lövés erősség túl gyorsan felszalad. főleg ha gamepaddal játszok. alig, hogy lepöttyintem a lövőgombot ellövi az égbe. nektek is?
  • 4kos
    #27
    aham tudom én vagyok béna de mikor 6 méterről olyan nyíl egyenesen fölé lőtté hogy azthittem beleért valaki és róla pattant így fel :)
  • Csabesz6
    #28
    nekemis a háló a gynegém:D
    amugy ps2-n tolom a pes6ot(wemerica peccsel) már letoltam 10 szezont
    ,top player.
    még négy és fél szezon,...
  • ProGabe #29
    fúde pörög a topik :)

    x-re már kijött a demo!

    remélem PC-re is kidobják pár napon belül...
  • ProGabe #30
    jajjjj
    a jó LINK
  • cucmalajmc
    #31
    hétfőn vagy kedden itt a PC-s demo. mérete 1,18 gb.
  • rooney8
    #32
    A 07-ben van mezhúzás????? Én még nem vettem észre, csak azt hogy ha sokáig nyomom a d-t akkor lerántja az embert, pedig régebben szinte minden nap játszottam vagy 5 meccset. Nem tudnál csinálni róla egy gif-et, mert már nincs meg a 07
  • hunbasser
    #33
    ha nyomod a D-t,folyamatosan fogja(és persze húzza is) a mezét,a játékos teljesen belassul tőle,mert nem tud úgy futni,aztán ha még tovább nyomod a D-t,akkor le is rántja az ellenfelet
  • ProGabe #34
    de nem úgy rángatja a mezét,ahogy a PES-ben!az inkább "csak" test-test elleni küzdelem

    Mezrángatás PES módra
  • rooney8
    #35
    Szerintem is inkább test-test elleni küzdelem
  • cucmalajmc
    #36
    ide mért nem ír senki?
  • ntex
    #37
    Azért mert a PES-ekkel itt foglalkoznak :

    KONAMI Soccer Kiegészítők

    Szal a topic akár zárható is lenne...
  • KKK777
    #38
    Hi/ nem reg toltottem le a pes 7 vagy 08 at es nemtudom fel rakni van egy readme fejl de nem nagyon tok angolul es haverom se vagta annyira

    A 3 step process. Follow carefully.


    #1 extract PES08.7z with latest winrar
    Open game folder-


    #2 Right-Click and choose to open file 'setup.reg' with NOTEPAD.

    CHANGE THE FOLLOWING LINE TO MATCH WHERE YOU HAVE PLACED THE GAME FOLDER:
    "installdir"="C:\\Gaming\\Pro Evolution Soccer 2008"

    *BE SURE* to leave the double \\ between each path.

    EXAMPLE: If you placed the game in your programs folder, you would change the line to read:

    "installdir"="C:\\Program Files\\Pro Evolution Soccer 2008"

    After correctly making change, save your change, THEN double-click 'setup.reg' to enter
    the settings to your registry.



    #3 Play the game. -use settings.exe to config the game
    -start game with PES2008.exe


    If you fucked up, when you start the game, it will give you install error.
    Simply start over with step 2.



    TrouBle??
    be sure your game is not '2' folders deep from extracting,

    NOT:
    C:\\Gaming\\Pro Evolution Soccer 2008\\Pro Evolution Soccer 2008"

    ez lenne a readme ha tudtok akkor lecci segitsetek elore is koszi
  • mp44
    #39
    Pes 09 lenne szo Nekem lenne egy problémám amikor telepítés után rá mentem auto patchz be másolta a crack eket és amikor ki kapcsoltam a gépetz másnap nem ment és ezt irja ki Not installed!!Valaki tudna segiteni??