134
Irjatok történeteket hogy miket vesztettetek el az életetek során
  • tzsoltika
    #1
    Sziasztok! A keresőben kerestem és nincs ilyen topik.

    Én ma délután vesztettem el a kb 100.000 ft-os 2 hetes digitális fényképezőgépemet. Fél óra múlva kerestem és nem találtam sehol és már tudom hogy hol hagytam el, de mire visszaértem sehol nem volt :S, volt rajta kb. 100 kép a 2 éves testvérem születésnapjáról, ezeket megnéztem a tegnap a számitógépen csak nem mentettem el őket (én hülye). Valahogyan vissza tudom keresni a számitógépen a képeket mert ha anyumék megtudják hogy nincsenek meg a képek akkor nekem végem... De maradjunk a témánál: irjátok le hogy miket vesztettetek el az életetek során.
  • gyuri12
    #2
    a fejemet.dvd-ket(nagy mennyiségben).játékokat.legokat.msn címeket.telefonszámokat.fileokat a gépről.
    de izgalmas ez...
  • tzsoltika
    #3
    gyurika kicsit nagyobb dolgokra gondoltam
  • Brolly
    #4
    hmmm, én eddig 2 telefont, egy messzilátót, pénzt, dzsekit, tán játékkat is, de mostanra már kispecializálódtam az ilyen esetekre, szal nem nagyon hagyok most már el semmit.
    anyukádék mit mondtak a fényképezőgépre?
  • Frosty01
    #5
    pancser vagy ^^

    hol vesztetted el?
  • zoolee
    #6
    Én 1 dolgot, a 2007 2. havi PC gurum.
    Am még semmit soha, se telót, se pénzt, semmit.
  • tzsoltika
    #7
    ki vannak akadva
    én csak abban reménykedem hogy hátha valami ismerős találta meg és visszaadja de ennek nagyon kevés a valószinűsége...

    Azt tudja valaki hogy a gép eltárolt valami adatokat a memóriakártyáról hogy a képeket hátha megkapnám valahol a gépben?
  • tzsoltika
    #8
    a lakásunktól 10-15 km-re, mikor hazaértem akkor vettem észre hogy nincs meg és mentünk vissza de már nem volt meg.
  • Brolly
    #9
    hát mért hol hagytad el?:O
  • SHADOWEYES7
    #10
    most ez komolyan kérdezed????
    a képeket hová mentetted el a gépeden azt tudod??
    a gépet meg ha elhagytad mondj ekl 1 miatyánkot,nincs az a hülye aki vissza adná!!
  • SHADOWEYES7
    #11
    ámen

    oda van!!
  • Lullaby
    #12
    szerencsére semmit *kopp-kopp*
  • tzsoltika
    #13
    nagyanyám utcájukban letettem a földre hogy lopjak meggyet a fáról és egyszer csak anyámék hivtak hogy mennyek mert indulunk haza és én leszöktem lemásztam a fáról és már ki is ment a fejemből (nem kertből loptam hanem az egyik szomszédunk háza háta mögött van egy nagy meggyfa onnan és az az utcára "néz")
  • tzsoltika
    #14
    már mondam nem is egyet
  • zoolee
    #15
    LÁL...Ehhez is ész kell..
    Am én mindág a csuklómra vagy a nyakamba akasztom:)
  • toysoldier
    #16
    1 mobilt :o

    amúgy grat a fényképezőhöz
  • tzsoltika
    #17
    a képeket nem mentettem el. A fényképezőgép kábelét mikor bedugom az USB-be akkor előjön egy ablak hogy képek megjelenitése és ott megnéztük és húztam ki nemhogy elmentettem volna
  • neevous
    #18
    Nyolcadik parancsolat...:)
  • tzsoltika
    #19
    jóvanna megkivántam :) de drága mulatság volt :(
  • zvaragabor
    #20
    Temp fájlban van ha van, de ott ugysincs...

    Én egyszer egy papír 10ezrest vesztettem el, ennél komolyabbat nem.
  • tzsoltika
    #21
    már alunni sem tudok csak azon jár az eszem hogy mi lesz ha jön a szomszéd és anyám mondja hogy: "Zsolti, mutassd meg XY-nak Szabika szülinapi képeit" - na ekkor lesz nagy verekedés :)
  • zvaragabor
    #22
    akarommondani mappában
  • soma22
    #23
    ezekszerint drága meggy volt.
    szerintem a képeket sehova nem mentette el a gép.buktad.

    on:
    egyszer strandra menet telefonnal a zsebemben ugrottam egyből a vizbe:D
    ugyan nem elvesztés de kb annyira szar:D
  • Rise Against
    #24
    3-9 éves korom között több kedvenc játékfigurámat is :c
  • tzsoltika
    #25
    nincsott :(
  • tzsoltika
    #26
    én a 8.-os évvégi bulin voltam "kicsit" becsipve és elmentem a wc-re hugyálni és a telefonom valahogy beleesett a wcbe én meg lepisiltem és még bele kellett nyúljak hogy kivegyem de szerencsére 1 napi száritás után helyrejött :)
  • soma22
    #27
    az enyém kakukk lett. se t300 edig legkedvesebb telom.
  • zoolee
    #28
    Ezt haver is megcsinálta csepeli strandon 2 éve..XD
    KiszárÍtotta 2 hét alatt, új aksi, és müxött.
  • biomage
    #29
    részvéttem

    de igy legalább tanultál egy nagyot, nem szabad kézböl a fontos dolgaidat letenni idegen helyre

    ja és nem volt nagy vesztésem élettemben max egy bérletet vesztetem el kiskoromban :P de találtam 1x egy 5000FT os bankot.
  • soma22
    #30
    nekem akksicsere, ultrahangos mosás, száritás, semmi.evvan, megtanultam a leckét.
  • Attila8805
    #31
    Még mindig jobban jártál mint a Digit géppel.
  • zvaragabor
    #32
    lál, én itthon hugyoztam, gatyó nem volt rendesen letolva, teló bele a klotyóba, bele a lefolyó részbe, és bele kellett nyulnom a pisámbaxD, 2-3 nap szárítás és meglett, de a kijelzőn belül ott marattak a foltok. :D
    Lett új teló. De ez 3 éve olt, azóta már megin új teló...
  • zvaragabor
    #33
    illetve kis és nagymunka volt.
  • zoolee
    #34
    :S
    A másik telóját meg én b@sztam bele a medencébe tavaj, mert a kis genny felnyomta az agyam..:)
    Ott meg csak bill csere volt...(mind 2 siemens volt.)
  • zoolee
    #35
    LÁL, ilyenem még sose volt, hogy sárgázás közbe a telómet is lelocsoljam miutánn beleesett a WC be..
    Ez már tudomány.X)
  • tzsoltika
    #36
    a siemensek birják a vizet :) az én hugyos telóm is siemens mt50 volt :) a legelső telóm és én lepisáltam XD
  • Szeszmester
    #37
    A szüzességem
  • tzsoltika
    #38
    nem mondod :)
  • zoolee
    #39
    Amit én vágtam bele a medencébe az 1 m65 volt, és amivel ő megfürdött az valami régebbi volt, de az már nem toom mi.
  • biomage
    #40
    amugy volt egy nagy vesztéseny ami eszményi volt :)

    volt egy 120 GB és egy 40 GB és egy 80 GB vinyom tele jó dolgokal ja és 5 DVD ami szintén televolt programokal meg filmeket és tönkre ment :)

    ez is vesztésnek számit :) adat vesztés