105
Az M1 új magyar krimisorozata
  • akyyy
    #1
    Szeptemberben mutatják be (cím még nem biztos),
    imdb

    index is elég optimista

    17 részes lesz (legalább is első évad)
    Stohl András szerepel benne

    "Már forog a Magyar Televízió új sorozata, melynek Stohl András a főszereplője. A színész egy lefokozott kommandóst játszik, akit egy balul elsült túszejtő akció után, egy nem éppen elit rendőrörs vezetésével bíznak meg. "Az egésznek az a lényege, hogy nemcsak rendőri akciókat látnak, hanem megismernek egy csapatot, öt-hat embert, és látják majd, hogy a rendőr is ember" - mondta Stohl a szerepről az MTV Híradó-jának."

    Képek:



  • akyyy
    #2
    remélem még nem volt ilyen topik de szétnéztem
  • REALista
    #3
    Reméljem jó lesz.Az biztos hogy belenézek majd!
  • Bandee1987
    #4
    én egy "kissé" szkeptikus vagyok ezzel a sorozattal kapcsolatban, de majd meglátjuk.
  • zvaragabor
    #5
    Stohl András? Kommandós? Akció? Európa Expressz? Kicsot mintha arra a légkörre hasonlítana így első blikkre. Majd meglátjuk. Belenézek majd az biztos.
  • akyyy
    #6
    ezt most leltem - egy rövidke videó
  • Tibmanus
    #7
    Az MTV-n már nyomják a promóját, ilyen osztottképernyős mint a 24. (legalábbis a promó pár kockájában)

    Itt meg egy videó. (akyyy-éra nálam nvalami augusztus huszadikai valami jön be :-))
  • Tibmanus
    #8
    Bocsi, az én linkemre is valami más jön be :-)
  • akyyy
    #9
    Tűzvonalban előzetesek:
    egy
    kettő
  • akyyy
    #10
    tényleg 24-es beütése van
  • REALista
    #11
    Hát ja de azért belenézünk hátha...:)
  • karajjj
    #12
    hááát, így elsőre nemrossz... bár lehetett volna egy hangyaf*sznyival erősebb is az indítás...
  • karajjj
    #13
    a második már kicsivel jobb, egész nézhető lesz a végére, ha így haladunk :D
  • akyyy
    #14
    jaja, remélem eyre több lesz az akció.

    nézettségileg is annyira nem rossz
  • akyyy
    #15
    terrorelhárítás
    de azért numbers is befigyelt:D
  • akyyy
    #16
    meg a vége olyan day break-es:D mekkora lenne má, egyik rendőr egyszer csak ujra átélné a napjait
  • karajjj
    #17
    összegyúrtak pár sorozatot csak az baj hogy egy halom dolgot nemértettem, de nem baj, majd megnézem mégegyszer
  • kambekk
    #18
    A sorozat külsőségei rendben volnának, ám az epizódesemények és a főtörténet (ha van), messze alulmúlja mindezeket. Izgalmasak ugyan a képi megoldások, de a történet fajsúlya mindezekhez képest ultrakönnyű (mondhatni harmatgyenge). Az elhangzó mondatok, gesztusok, mimika, vágások, és zene önmagukban jól hozzák az amerikai televíziós krimi-kliséket (ez pozitív!), viszont a cselekmény, amelybe mindezt beleágyazzák ehhez képest érdektelen, középsulis csínyharc. (A legutóbbi osztott képkockás mászókamenetel például szerintem csakis viccként értelmezhető.)

    Nem azt várom el, hogy egy képzeletbeli angyalföldi kapitány felesége mondjuk a WTC terrorelhárító-harcában szerzett mentális sebeitől gyötrődve meneküljön el a tehetetlenségét néhol agresszivitásba fojtó férje elől, de az a cosmopolitan-es női feleségfigura, amit ma is láthattunk, egyszerűen nem kompatibilis a történet szerinti sima "már mást szeretek" indíttatással.


    Bár inkább ez, mint egy újabb Kisváros...
  • Winz
    #19
    Naggyongyengeee!!!
    Szinte már fájt.
    Az első 2 részt csak azért néztem meg mert az egyik hétvégén annyira áradoztak a sorozatról Stohlék Lakattének,hogy szinte extázisban volt az egész stáb.
    Erre itt van ez a.....mineknevezzem?
    A karakterek pedig nullák,egyedül a Stohl dominál (Mr.ripacs)a többiek csak vannak,és kész.
    Nálam megbukott,ideje lenne végre felébredni,hogy mi nem tudunk eksönfilmet csinálni,a németek se,de azoké legalább nem ennyire fáj.
  • akyyy
    #20
    pedig elég nézett.
  • Winz
    #21
    A Mónika show is elég nézett,mégis hánysz tőle.
  • akyyy
    #22
    az annyir anem nézett mint ez
  • braaa
    #23
    én nézem töretlenül, ez az utóbbi rész szerintem kimondottan ottvolt, jön be az "összeesküvés"-szál, Buci is odateszi magát, bontakozik a sztori, jó lesz ez. (meg bevallom, egy két poénon még el is nevettem magam)
  • karajjj
    #24
    a vasárnapi részt a juve meccs miatt nem a tv-ben néztem, de tetszetős benne ez a kavarás, hogy mi a tökömért akarják lehallgatni őket???
  • braaa
    #25
    én is "utólag" néztem...
    "de tetszetős benne ez a kavarás, hogy mi a tökömért akarják lehallgatni őket???" alap!

    ...ÉS MÉRT PONT A 8-AS (NYOLCAS!!!!!!) KÖRZET????!?!?!?!?!?!????!
  • akyyy
    #26
    az fantázia terület. tsak kitalált
  • akyyy
    #27
    nah ez egész jó rész volt. meg végre normális zene volt a végén is:D
  • braaa
    #28
    gondoltam...
    egyre jobb lesz! de ki a fene lehet ez az Alter?!!??????!?!?
  • akyyy
    #29
    sztem ő cask egy feltörekvő rendőr, nem beépitett


    amugy megkora lol volt rtl hangja az elején:D
  • braaa
    #30
    ja, jó volt az rtl-hang...
    nem beépitett, az alap, de biztos valami nagy titkosügynök/kommandós/übersoldier/Rambo/vietnami veterán volt mielött a 8as körzetbe került...
  • braaa
    #31
    ez a tegnapi rész nemkicsit vágott oda...
  • akyyy
    #32
    jaja jó volt
  • braaa
    #33
    ...Johnny a T-Com tudakozó reklámba... !OMG!
  • akyyy
    #34
    lol azt hittem a zuzsát hivja:D
  • braaa
    #35
    hogy mivan?
  • akyyy
    #36
    nah most én is ezt kérdezem ez a végén visszaemlékezés volt vagy mi a szösz?
  • braaa
    #37
    sztem nem az volt. sztem csak mindig baromi nagy cliffhanger-t akarnak csinálni a rész végére, csak az még nemmegy.egyelőre. a multkor is csak lestem, mikor a Malek fejbelőtte a székrekötözött imádkozós embert, hogy EZT MOST AKKOR HOGY?
  • akyyy
    #38
    de az előző résznél, mikor malek a krisztát hivta telón mikor fejbelőtte azt az ügyvédet, az egész jó volt... mer ugye krisztát beépítette kolonics hogy kémkedjen bordás után, és erre kiderül, hogy most kettős kém :O
  • Minstrel
    #39
    de Krisztát nem Malek hivta
  • akyyy
    #40
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Malek átszáll gyorsan a saját kocsijába és elhúz a helyszínről. Majd egy számot hív a mobilján, "a magyar csajét". És a telefon az őrsön cseng ki. Kriszta mellett. Főcím."


    Dehogynem