277
megjlent!!!
  • Djemba
    #1
    megjelent!
    LEHET TÖLTENI
  • bertino
    #2
    gratulálok
    topic alcíme és első hozzászólása jellemzi, hogy te nyitottad
  • Magnumrolcsi
    #3
  • akyyy
    #4
  • zoolee
    #5
    Fiam, az az utcsó mondat elmaradhatna..
  • Djemba
    #6
    hatalmas nagy emberek vagytok!
  • gyuri12
    #7
    király-e vagy?:D
  • Djemba
    #8

    mire veritek magatokat?
  • Brolly
    #9
  • autoszimulator
    #10
    A mester. Kösz az infókat!
  • Barney Tech
    #11
    Én inkább megveszem.
  • Szabi1991
    #12
    A holland Vstep már egy ideje, minden évben elkészíti hajó-szimulátorát. A Schiff Simulator 2008 szebb, jobb, sokrétűbb, mint elődei.

    A legnagyobb változást a bejárható területek méretének növekedése hozza. A július 8-án megjelenő csomagban immáron több száz, sőt ezer kilométeres utakon terelgethetjük óceánjárónkat vagy tankereinket. Sőt, a program ezúttal már az árufeltöltést és kirakodást is ránk bízza. A program a vízi járművek széles tárházát nyújtja, és a kikötők száma is bővül. Mostantól Southampton, San Francisco, Marseille is tárt karokkal vár minket.

    Először a sorozat történetében többedmagunkkal is próbára tehetjük kapitányi képességeinket. A megújuló törésmodell pedig gondoskodik arról, hogy minden ballépésünk könyörtelenül megbosszulja magát. A hajó és a víz fizikáját az alábbi videó prezentálja.

    video
  • Szabi1991
    #13


    A Ship Simulator 2006 a maga nemében igen páratlan termék volt, de már jön is a folytatás, amely mindenben legyõzi az elõdöt. Íme a kínálat:

    Három új helyszín: San Francisco, Southampton/Solent, Marseille.
    Kb. kilenc új hajó, közte komp, légpárnás, konténeres teherhajó, kutató/fúróhajó, olajtanker, mentõhajó és jet-ski.

    Két teherdaru a konténerek ki- és berakodására, melyet mi magunk végezhetünk el.

    Realisztikus hullámok, amelyek kihatnak természetesen a hajó mozgására.

    Nyílttengeri küldetések, azaz rengeteg hajókázás két kikötõ között.

    Felturbózott napszakváltás és idõjárási hatások.

    Multiplayer lehetõség.

    Ütközések után látható sérülések.

    Új műszerek, például mélységmérõ.

    Küldetések közbeni mentési lehetõség.

    Komplex, izgalmas küldetések, például egy menekülõ hajó üldözése, konténerrakodás, tûzharc, vízi mentés és hasonlók.

    Megjegyzés: a cucc korábban Ship simulator 2007 címen futott, ám mivel a termék kiadását 2007. derekára időzítették (sőt, a lokalizált verziók még később, szeptemberben futnak majd be), a kiadó és a fejlesztő úgy döntöttek, átdátumozzák a portékát, így aztán a tervezett, és úgyis csak 2008-ban megjelenő kiegészítő lemezek, extra okosságok menetrend- és naptárszerűen érkezhetnek majd.



    (csak hogy legyen vmi ON is a sok OFF között :)
  • Szabi1991
    #14
    hivatalos oldal...
  • PeeTeR
    #15
    nem lehet rossz.. kepek alapjan meg plane
  • PLackó
    #16
    eddig nem sok különbséget látok az elődhöz képest,de még keveset játszottam vele.
  • Djemba
    #17
    valki tud serial adni?
  • ProGabe #18
    habosra -.-

    ez is amolyan relaxációs játék?tehát nem történik benne semmi és észre sem veszed,máris elpazaroltál pár órát az életetből? :D
  • RaKmaTakaTa
    #19
    A hivatalos oldal FAQ-ja szerint szinte mindent később pótolnak!

    Elsűllyeszthető hajók? - Következő patchban!
    Multiplay? - Q4
    Küldi szerkesztő? - október
    Save game? - majd valamelyik patchban!
    Légpárnás és vizisí? - majd egy patchban!
    Pontozásos küldi rendszer? - következő patchban!
    Következő patch? - Aug. 17.
    Az "idő gyorsítást" meg sem említik! - Hajószimben nincs időgyorsítás? hehehe

    Ennyi hiányosság egy kiadott játékban. Még jó hogy az alap játékot beletették a dobozba! - Röhej! :D
    Nemhiába Ship Sim. 2008 a játék címe: 2008-ra kész lesz :D

    Két dolog ami a játék javára van:
    - szép
    - kicsi a gépigénye

    A játék jelen állapotában (rajongók kiméljetek és ne kövezzetek meg azért, amit most írok!), a GTA San Andreas hajós részei több játékélményt nyújtanak ennél, és a GTA fizikája sem tünik gyengébnek, csak nincs benne annyi infó mint ebben! :D
  • blackgamer
    #20
    egyfajta garázs projekt ez a játék, bár sokat fejlődött, már profibbnak tűnik, viszont a menü zenéje nem illik oda :)
    első pályát próbáltam, Nem Szaggat!!! ez nagy szó mert előző szaggatot
    viszont 100%-on futtatja a procit amitől igen hamar túlhevül a gépem és kapcsolhatom ki mert szirénázik
    szóval van még mit fejleszteni de már optimálisabban fut mint a 2006
    amúgy hangulatos játék mint az elődje is
  • PLackó
    #21
    NAh végre egy nagyon jó hír! Így már fasza lesz.
    Csak ahogy elnézem elég sokat kell várni,még teljes lesz a játék.
  • PLackó
    #22
    Jéghegy is van a játékban? Én még nem láttam.
    Micsoda véletlen,hogy pont erről a hajóról mutatják :P
  • WiZZaRD
    #23
    A 2006-os verziót is sokat pachelték mire lett belőle valami:). Ehhez is lesz jópár folt tuti, de legalább foglalkoznak vele...
  • w77d
    #24
    szerintem egész jó kis progi lett!! az lenne már csak a nagy durranás, ha esetleg moddolható lenne! képzeljetek el egy Balaton, vagy egy Duna modot hozzá
    nagyon földobná még pár száz letölthető hajó és pálya
  • momo99
    #25
    hello

    Egy olyasmi mod nagyon jó lenne:-)
    Jéghegyet még én se látam benne. Ha valaki megtalálmá s pont a Titanic-cal akor irja már meg legyen szives el is sülyed a hajó??
    ja és amiért irok a 3. missionál hogy kell elvontatni a hajót már mindent ki probáltam de sajna nem sikerült.
    Help pliz
  • blackgamer
    #26
    kár hogy az egyes hajókról nincs részletes bemutató, fényképekkel, technikai adatokkal, stb.
    kürt az nálam nagyon gyenge
    amúgy kijött a demo is
    Titanickal hogyan lehet koccanás nélkül kiparkolni?
  • kifli
    #27
    hy nemtudja valaki hogy mi a megoldás arra ha amikor a játékot indítom azt írja hogy questviwer.exe hibát észlelt ezért leáll?
  • 0ferko
    #28
    hello ! nagyon nagy gondom van :(. letöltöttem a játékot és miután az intro véget ér nem jön be a menü hanem egy kékképernyő kb 2 másodpercig és a gép újra indul. A gép konfigurációja tökéletesen elég a játéknak és mégis :'(. Csak olyan szöveg foszlányokat tudtam ki venni a szövegből h bios frissítés de nem hiszem hogy az a probléma. ha valaki tud segíeni az plz vegyen fel msnen: [email protected]
  • 0ferko
    #29
    légyszives segitsetek nekem ez nagyon fontos
  • Hassan B
    #30
    Eredeti gém segítene szerintem...
    -vga driver
  • 0ferko
    #31
    hogyhogy vga driver nem jó a driver a videó kártyához? vagy ezt most nem értem, eredetit meg még ugyse merek megvenni nehogy ne menyjen mert akkor csak a pénzt dobtam ki.
  • 0ferko
    #32
    a foórum jól ki van halva pedig egy elég jó játékról van szó
  • PLackó
    #33
    nem ugy érti,hanem frissítsd frissebbre (ha van)
    milyen videokártyád van?
  • PLackó
    #34
    Egyébként elvileg még 1 hét az első patchig :)
  • Hassan B
    #35
    Dejó lesz... :)
    Főleg ha időbe jön...
    Jó kis játék ez, de még van mit javítani...
  • blackgamer
    #36
    friss vga driver és jól szellőző gépház elkellhet neki
    nekem Vista alatt megy Geforce 7600gs
  • Hassan B
    #37
    Laptopja van és nincs hozzá vga driver...(GF go 6200)
  • PLackó
    #38
    sajnos nem jön időben :(
    előreláthatólag 2hetet csúszik
  • Hassan B
    #39
    Hát erre szerintem lehetett számítani...
  • cptcook
    #40
    Hahó! Kicsit halottnak tűnik ez a fórum, de azért megpróbálok kérdezni, hátha néha idelátogat egy egy ShipSim 2008 fan.
    Mással is előfordult már, hogy a Titanic-os küldetésnél, mikor a hajó kikerűl az Atlanti-óceánra, egyszerűen eltűnik, azaz nem jelenik meg. Látható a füst, a csavarok által felkavart víz, bekapcsolhatóak a kötési pontok, a horgonyzási pontok, de maga a hajótest nem látható és nem is vezethető. Kétszer próbáltam ki azonos eredménnyel. Tudtok valami megoldást? Üdv.: cptcook