12
PrimPosta - maffia.hu : 1 hete használhatatlan
  • MuchACHO79
    #1
    Egy pár napig még be tudtam jelentkezni a webes felületen, csak a pop3 elérés nem ment, most már semmi. És hiába irtam nekik nincs válasz alternativ mailcimre. És meg ezt hivják igy: email egy életre...
  • AntiHero
    #2
    és ennek külön topik kellett?
  • vegicsek
    #3
    Tudod az ő problémája minden topikrendszer felett van, és mindenképpen megoldásra vár.
  • HyperGames
    #4
    Jah, nekem is baszaxik...
  • chokeerigo
    #5
    Gmail? :|
  • Rage47
    #6
    primposta felejtös :) én már rég otthagytam, jobban teszed te is, ha átirányítod inkább a leveleidet onnan... [gmail rulz]
  • North
    #7
    Én eddig maximálisan elégedett voltam vele, de most totál káosz az egész. Már legalább egy hete. Vagy be se tudok lépni, mert rendszerhibát ír, vagy beenged de nem kapok meg egy levelet sem, és kifele se megy semmi...
  • whiskeyman
    #8
    én is otthagytam, naponta jött 80 spam levél, már 4 hónapja nem néztem meg a levelesládámat
  • gz8
    #9
    Én jó néhány éve haszálok pp-t, de egy éve szinte fel se nézek. Egy meglehetősen fontos levlistát szerettem volna létrehozni, hiszen eladdig semmi gondom nem volt velük, gondoltam, most is jó szolgálatot tesz.
    Nem így történt. Három hét múlva elkezdtek nem megérkezni a levelek (küldeni lehetett), a segítségkérő levélre 1 válasz jött, aztán néma csend...
  • MuchACHO79
    #10
    Hiába irok a supportnak, válasz nincs, de sanszos, hogy a leveleket sem kapják meg. A főoldalra régebben legalább kidobtak 1-1 olyan szöveget, hogy elnézést, de pár napig nem megy ez vagy az. Most már semmi. Asszem otthagyom őket, csak mindenhova azt a cimet adtam meg...
  • dzsozefo
    #11
    Sziasztok! Hasonló cipőbe járok mint a kedves téma nyitonk! #2 szolóhoz irom igen meg kellet nyitni ezt a témát és én is szükségét érzem ennek a dolgoknak elég kiboritónak gondolom, hogy van vagy 100aldomainjuk és az egész rendszer megadta magát sok húhó a semmiért... én jelenleg maffia.hu cimüket használom! Sajnos belépni nem tudok a webes felületre - Outlook Exp. általába sőt nem is érkeznek meg a levelek már az ő szerverükre se szerintem! Kimenő levelek elmennek... de értelme nincs mivel az emberek reflexerűen vissza ir csak hát nem jön meg a levél akkor ciki van és most ez következett be! 1 Hónapja szopunk, nem is keveset - nekem személy szerint rengeteg generált kodom van regisztrált oldalakon amit nem tudok! Elfejtett jelszó szolgáltatás persze hogy van - de nem érkezik meg... kincs amin nincs!

    #6 Olvastam a G-mailt - jó megoldás mennyire érték álló?
    - illetve az illető mondta átirányitani - kinél kell beállitani az átirányitást?
  • dzsozefo
    #12
    jó lenne tenni valamit!....