22
German Classics GP with 70\' and 80\' cars...
  • Harly18
    #1


    Try German Classics GP! Fast and wild racing game!
    German Classics GP is racing game based on upgraded 2 Fast Driver graphics engine, which assure great gameplay, audio and outstanding visual experience.

    Features:
    - 11 amazing tracks
    - 16 german cars from 70' and 80'
    - Career mode
    - 36 episodes
    - real sounds
    - Realistic physics

    System Requirements:
    CPU: Pentium 1GHz
    RAM: 256 Mb
    System: WIN 98/Me/XP
    DirectX: 9.0 or higher
    Graphic: 32Mb





  • Harly18
    #2
    Még képek...





  • zoolee
    #3
    Mi a p.csa??
    Topiknyitási kényszered van???!!!
  • Harly18
    #4
    Mert? Zavar? Akkor jó hír neked, hogy még szándékozok párat nyitni a napokban :)
  • zoolee
    #5
    Furcsán mutat az 1 hsz ben a 2. képen a porsche 911 turbó a ~40 centis emeléssel..
  • Harly18
    #6
    A másik képen nincs megemelve annyira. De még nem volt szerencsém a játékhoz, így nem tudom, miért lehet...
  • zoolee
    #7
    ~20 éves létedre ilyenekkel tolod??pff.
  • Harly18
    #8
    Mint említettem nem játszottam vele...És ha mégis? Akkor mi lenne? Nem sok játékban van Golf és Scirocco, csak ebben a gagyiban. Kipróbálnám egyébként, bármennyire is gáznak tartod.....
    Te mivel tolod? Super Marioval?
  • Me0w
    #9
    Minden EVM-es jateknak lesz kulon topicja? Es mit varsz, mi lesz itt? Emberek ezer oldalon beszelgetnek egy faek szintu jatekrol? Egyebkent van mar EVM topic, ode nem fert volna el?
  • zoolee
    #10
    gOLF??pFF ARRA OTT A GTI RACING 1000X JOBB GRAFFAL.
    q.va caps lock..SRY
  • Harly18
    #11
    Nem várok semmit, csak azt, hogy azok, akiket nem érdekel és csak fröcsögni jönnek, azok kerüljék el a topicot. Ennyit várok...
  • Harly18
    #12
    Topic nyitás előtt sokféle képpen is rákerestem, de se a játék, se EVM-es topicot nem adott ki.
    Tudom, ismerem a GTI Racinget, játszottam is vele és imádom, de egy kis szórakozásra ez is megteszi, akármennyire is gagyi...
  • Zsolti9014
    #13
    A játék alapötlete jó, de ha ezt licencekkel és normális formában meg tudják valósítani (és itt nemcsak a grafikára, hanem a fizikára is gondolok), akkor jó lesz.
  • Harly18
    #14
    Sajnos nem valószinű, hogy változna a fizikája. Szerintem ez csak annyi. hogy a kocsikat cserélgetik mindig le és kész. Pedig ha kicsit többet foglalkoznának a fizikával, akkor nagyon jó lehetne. A grafika meg nem elsőszámú szerintem...
  • TothLaci
    #15
    Ez egy 1997-es grafikai színvonal. Mindenesetre képek alapján a játék hangulata jóra sikeredett.
  • gercse
    #16
    nem rossz, nekem úgyis gagyi a gépem, ez legalább fut rajta majd normálisan :)
  • Harly18
    #17
    Igen, a hangulat fontosabb. Aki csak olyan játékkal játszik, aminek ultra modern grafikája van, az sok jó játékról marad le. Most nem erre céloztam elsősorban, hanem sok más olyan játékra, aminek ugyan nincsen szemet kápráztató grafikája, de minden más téren nagyon jó...
  • B0B0
    #18
    Most már csak meg kéne szerezni :)
  • Harly18
    #19
    Még nem jelent meg itthon úgy tudom, bár nem is erre a módra gondoltál úgy érzem :)
  • B0B0
    #20
    NEm azt mondtam, hogy meg kéne venni.. :D
  • csm
    #21
    húzz már innen te majom. úgy utálom, itt az sg-n a sok keménylegény az ilyenek mint te, ha nyit vki új topicot, bemennek és ugatnak hogy minek nyitották. bazmeg, ha zavar, akkor nem kell bejönni, pápá és kész, senki sem kiívűncsi rád, meg a hozzád hasonlókhoz
  • Adler
    #22
    w123 van benne?