1288
  • strebacom
    #1
    Szerintem érdemes már ennek is topicot nyitni a játék cime : Turok Rebirth



    Megjelenik PC-re:

    A játékban egy távoli bolygóra vezet utunk, ahol egy veszélyes szökevényt kell elkapnunk csapatunk segítségével. A dolgok azonban ennél sokkal bonyolultabbak, ugyanis a bolygó őslakóival, a dinoszauruszokkal is szembe kell szállnunk a túlélés érdekében. Ha hihetünk az eddigi híreknek a mű multiplayer része sem lesz kevésbé érdekes. Tizenhat fős csapatokban irthatjuk majd egymást és a dinoszauruszokat PC-n és konzolokon egyaránt.





  • Gabesz amd64
    #2
    ez új lesz?
  • strebacom
    #3
    VIDEÓ ÖZÖN!!
  • Alwares
    #4
    Nem simán Turok lesz a neve?
  • strebacom
    #5
    Ezt esetleg bannernak aki be tudja tenni:

  • Harly18
    #6
    Végre megint egy jó kis Dinós lövöldözős.... :) Remélem eléri legalább a King-Kong színvonalát a játék...
  • strebacom
    #7
    "A Turok sorozatot minden bizonnyal sokan ismerik már. Az utolsó következő generációs epizód nevét a közelmúltban Turok Rebirth-re módosították. Ennél sokkal lényegesebb információ is érkezett, amely szerint a Disney Interactive Studios legfrissebb játék listáján a Turok Rebirth megjelenésénél 2007. szeptember áll."

    Forrás: Worthplaying
  • strebacom
    #8
    Turok - élet-halál harc egy dínóval:



    tovább------->
  • w77d
    #9
    vééégre egy jónak ígérkező dínós game
    nekem annak idején a trespasser volt a kedvencem, de ahogy nézem ez egy picit más stílus lessz, de azért várom
  • strebacom
    #10
    Még egy pár Turok videó:

    Link!!
  • gameplusz
    #11
    Turok 1&2 forever =)

    Ezt meg kipróbáljuk ;)
  • 6600GT
    #12
    király,nagy Dinó rajongó vagyok,kár hogy nincs sokk ilyen játék! a King Kong-ot is a REX miatt vittem:)
  • strebacom
    #13
    Ja én is, de azóta is vadászom a magyar feliratos változatot, de hiába!!
  • strebacom
    #14
    Vagy ezt bannernak légyszi!!!

  • 6600GT
    #15
    szintén,király lenne:(van ott vmi a szigeten mondja egy csávó benne:)
    a Juressic Park játékban jó lenne(FPS)-ben persze,csak a sziheten és minden Dinó ott lenen,menne az élet,Velociraptor növényevőket támadna,és a fák közűl egy Brachiosorus bukkana fel:)
    de hátha jó lesz a Turok,de a T-rex ígéretesnek tűnik!
  • strebacom
    #16
    Hú te már nagyon beleéled magad, na majd meglátjuk a gamet, remélem "fosatós" lesz!!
  • 6600GT
    #17

    hát igen,megjelenés mikkora várható?
  • strebacom
    #18
    Kicsit lentebb minden le van irva-#7.....
  • 6600GT
    #19
    kösszi,akkor nem lessz netem sztem
    mert költözünk.de megszerzem akkor egy havertól,vagyis megmondom neki hogy szedje le.de sztem fogg CSúszni,ne legyen igazam.
  • Cat 02 #20
    1nek megvan a posztere :D
  • 6600GT
    #21
    ez jó lenne!
  • gz8
    #22
    Így jó lett? Kipróbáltam a #14-essel is, de az elég nagy bannernek. :)
  • 6600GT
    #23
    jó lett! na de most megyek fekszek le,hellosztok!
  • Picizöldfül
    #24
    mien motort fog ez használni? sztem a videóból leszűrve az Unreal motor...
  • strebacom
    #25
    Köszi jó lett ha találok majd másik szebbet akkor váltunk!!
  • strebacom
    #26
    Igen valóban azt használja!!
  • strebacom
    #27
    Újabb E3 Videók!!! nyam, nyam....
  • grebber
    #28
    Ezt tuti hogy lesz PC-re?
  • strebacom
    #29
    Hát ezt az infót irják: "Tizenhat fős csapatokban irthatjuk majd egymást és a dinoszauruszokat PC-n és konzolokon egyaránt."
  • Scottt
    #30
    Jónak látszik
  • strebacom
    #31
    "Jól halad a Propaganda team keze alatt formálódó Turok Rebirth fejlesztése, erről tanúskodik a sok mostanában megjelent kép és videó is. A next-gen Turok Turok Rebirth a nem túl távoli jövőben fog játszódni egy frissen felfedezett bolygón, ahol egy speciális kommandó egy szökött bűnöző után kutat, amit a bolygón élő őslények igencsak megnehezítenek. A játék megjelenése PC, Xbox360 és PS3 platformokra várható valamikor 2007 őszén."



    New movie 1

    New movie 2

    forrás:cybergen....
  • strebacom
    #32
    Turok The Silent Killer !!
  • blackgamer
    #33
    hentelős gáma lesz sajna, pedig én jobban szerettem íjjal nyíllal menni
  • grebber
    #34
    Jézusom az a legrosszabb választás az a shotgun ami csak lehet édes istenem kb 100 lövésből meg is ölt valakit! Csak ez az 1 fegyver van a gamebe vagy aki játszott az dankoros hogy nemtalálta a fegyverváltás gombot? Ilyen videokkal csak felidegesitik az embert!
  • grebber
    #35
    Amúgy a videó végén nics pc-s logo és 2008 február 5.-e van irva!
  • strebacom
    #36
    Frissss......
  • strebacom
    #37
    Új videó!!!
  • strebacom
    #38
    Turok - 2 új trailer
  • blackgamer
    #39
    már csak valami értelmes story kéne hozzá
    mondjuk a sziget túlsó végén fel kell kapcsolni az elektromos főkapcsolót
    vagy hasonló küldetések :)
    bár amilyen izomagyú fickót irányítunk... és a gyilkolás külön kiemelve, szerintem több országban alapból tiltólistán lesz
    esetleg moddoolással saját szánkízére alakíthatjuk majd talán
  • grebber
    #40
    Turok pc-re is!

    Azon olvasóinknak lett igazuk, akik úgy gondolták, hogy ez az ígéretes FPS nem készülhet csak és kizárólag konzolokra.

    A Disney Interactive (bizony, ők adják ki) bejelentette, hogy a hamvaiból feltámadó főnixmadarat utánozni szándékozó franchise legfrissebb tagja többé már nem konzol-exkluzív. A pc-s változat az Aspyr Studios értő kezei alatt formálódik és 2008 tavaszán érkezik, nem sokkal a februári konzolos premier után.
    A játékban, az alaposan átdolgozott (hangyányit sem emlékeztet korábbi önmagára) Joseph Turok bőrében fogunk egy rejtélyes bolygón űrkalózok és dinoszauruszok ellen küzdeni. Mint azt a korábban látott videók is sugallták, a piszkos munkát gyakran ráhagyhatjuk az általunk felpiszkált morcos ragadozókra, amely során hátradőlve élvezhetjük az élet farkastörvényeinek érvényesülését.
    Az Unreal Engine 3 által megmozgatott FPS az egyszemélyes hadjárat mellett 16 fős többjátékos móddal felvértezve érkezik.

    info: Gamestar