43
IHM
  • Boconadi
    #1
    Sziasztok! El sem hiszem, hogy nem volt még topikjuk. Szerintem rendkívül sokan bírják Őket, emellett talán sokan is utálják. Szvsz nekem tetszik amit csinálnak, főleg a filmjeikkel egybekötve.
    Irjátok le véleményeteket, gondolataitokat róluk!



    kerestem IHM néven, ékezetek nélkül, sehogyan sem találtam, ezzel szemben ha netán mégis van ilyen topik, sziveskedjetek elnézésemet fogadni
  • SHADOWEYES7
    #2
  • dav1d
    #3
    amikor csak ugy natur poénkodnak elviselhetőek és néha egész jók, amikor jönnek a buzi meg a tranfesztita poénjukkal nincs gusztusom hozzájuk, nem hiszem el hogy nem találnak csaj női szerepre
  • Boconadi
    #4
    de azzal már nem lenne hiteles
  • Frosty01
    #5
    joarc
  • báttyó02
    #6
    ebben az időben még nagyon jol nyomták,de mostanság sajnos már nagyon gyenge a zenéjük,meg a müsoruk is :(
  • SimaSuna #7
    az új albumról a "tik vagytok parasztok", "Így hülyítjük a népet", régiekról..csóró a téren, borzalom..ekez févörit számok..de van mellette még sok jó szám is...
    viszont hatalmas poénok vannak a "tv" képernyőjén mikor épp storyznak :)
  • Szabi1991
    #8
    kedden a Csillagok háborognak..
  • whiskeyman
    #9
  • Davidus
    #10
  • Zsolti9014
    #11
    Nem tudjátok, hogy a neten meg lehet-e hallgatni (nem feltétlenül kell letölthetően) teljes egészében a Redvás bitang c. számukat?

    Előre is köszi.
  • wantonly
    #12
    Kezdetben még sokkal jobbak voltak. Maradtak volna a zenénél, a filmjeik nagyon gyengék, egy-két kivétel, pl. a Bazi nagy roma lagzi alapmű. :) De azóta én nem láttam tőlük semmi említésre méltót, ha valaki női ruhába öltözik az még nem vicces. Nemrég adták egy filmjüket, mondom belenézek és valami 1000 éves, poén nélküli "viccet" játszottak el, na ott kipacsoltam.

    Szerintem az IHM csak azért sikeres és azért mehet főműsoridőben, mert alig van humoros műsor és a színvonal már annyira lent van, hogy ezt nézik, mert csak ez van.

    Hogy ne csak rosszat mondjak a számaik azért jók, a filmezést meg ne erőltessék.
  • szucsy89
    #13
    hát van benne igazság, kezdetben minden műsoruk tetszett nekem is, de ez mára már ellaposodott, ma már én se nézek ihm műsort
  • Zsoltika 007
    #14
    Szerintem is ellaposodott. Bár a lakóparkos az jó volt :D
  • whiskeyman
    #15
    szvsz a Becsaplak, mint a taxiórát rész is jó volt...meg is van, most néztem meg megint
  • Met
    #16
    a kép kicsit hiányos :)
    Ahhoz képest, hogy csak poénból szilveszterre hozták össze a "bandát" elég sokáig bírják.
    Szerintem ez a kötelező tvs adás már kissé erőltetett, régen amikor még kevesebb filmet csináltak poénosabb volt dehát köti őket a szerződés...
  • [HUN]FaTaL
    #17
    Amíg csak zenéltek nagyon szerettem őket, poénosnak találom a számaikat, de amióta TVben szerepelnek nem szeretem őket, túl erőltetettnek tartom a poénjaikat.
  • dav1d
    #18
    mert mért ne lenne?
  • Picizöldfül
    #19
    jaja régen eszement barmok voltak és dőltem a röhögéstől,de mára vhogy ellaposodtak,hagyni kéne nekik egy kis időt,hagy gyűjtsék magukba a sok közéleti infot,és egy fullos showval kéne jelentkezniük,mostanában szinte hónaponta adnak ki új műsort és rakatt szar viccek vannak benne...
  • gyuri12
    #20
    pontosan.régen szerettem őket,ma már csak megnézem őket,de nem mindig
  • ColdFire
    #21
    deutálom őket :C
  • hunbasser
    #22
    kíváncsi vagyok,mit alkotnak.megnézem őket
  • Beast Machine
    #23
    "hónaponta" - loál:)

    Egyébként én nagypn szeretem őket, de a Retro Klub albumuk nem lett olyan jó...
  • John Cena
    #24
    SZerintem nagyon szuperül nyomják innen is láccik hülyeségből meg zenéből is me glehet élni:)
  • zoolee
    #25
    Én szeretem őket..
    Sztem jó amit csinálnak, de 1-2 poénjuk már fájdalmas..XD
    Amúgy régebben az év elejefelé szinte már télleg hónaponta adták ki a már kicsit uncsi filmjeiket..
    De a régebbiek nagyon jók.
  • Boconadi
    #26
    Ja, emellett nem kéne a sok ismétlés.
  • zoolee
    #27
    Hát, pl a flúgos futam azjó, azt akárhányszor ismételhetik:)
  • Nuki
    #28
    szeressük őket ^^
    minnél jobban öregszik az ember, annál több dalnak fogja fel az értelmét, pedig a szöveg néha gyakorlatilag már fejlből jön :)
  • dav1d
    #29
    őzike
  • Boconadi
    #30
    szerintem a zenéiknek kurva jo szövegeik vannak
  • Boconadi
    #31
    mint például ez :D

    Én el is akartam menni arra a nagy koncertjükre, meghallgatni őket élőben, de sajnos nem jött össze. Volt közűletek valaki? milyen volt?
  • HURRICAN
    #32
    dikmá szevasztok :D
  • whiskeyman
    #33
    Én kb 6-7 évvel ezelőtt voltam, még Pécsen...egész jó volt, bár már nem emlékszem nagyon rá
  • Ron Ragm
    #34
    Régen jó voltak a filmjeik, az újaknak a kétharmadát viccekből szedik... kicsit illúzióromboló amikor már tudom a poént előre.
  • mikike
    #35
    ma itt volt a tavasbarlangba az egyik
    az a háromszög arcú, a nevét nem tudom, asszem sipos?
    egyébként szerintem jók a filmjeik (is)
  • mikike
    #36
    ő volt
  • Anzsa16
    #37
    Én nem szretem tényleg régen nagyon az elején tetszett mert új volt én L'art pour l'art párti vagyok teljesen nem értem miért nem lehet megoldani hogy egyik hónapba ez másikba az sokkal igényesebb lenne és mindenki ki lenne elégítve hisz igazi jó abszurd szinte nincs is a TV-ben de igazi paródia se.
  • Shiwo
    #38
    ez az 1ik kedvencem :)

  • whiskeyman
    #39
    Ó, hogy a húsod váljék le azonnal
    Tünjön el a macskád, a szemed álljon meg, mint a halé
    Öleljen meg a medve, a gyerek mosolyogjon már az akváriumban egész éjjel
  • pipeppers
    #40
    Meg tudná mondani valaki, hogy mi a címe a maffiás filmnek?