19
Építs a neten saját virtuális várost!
  • Myron
    #1
    Hali!

    Ha csinálni akarsz egy új várost nincs más dolgod mint ide kattintani és jobb oldalt megnyomni a piros gombot.

    Ekkor el kell nevezned a várost és meg kell adnod egy francia megyét h hova szeretnéd a várost. Ezután már csak annyi a dolgod h a http://varosneve.miniville.fr oldalt megnyittatod sok emberrel és ezáltal már be is költöztek a városba. A város igényei nőnek. A következő szinten már http://varosneve.miniville.fr/ind -et kell beírni, hogy fejlődjön az ipar és ne legyen munkanélküliség. Ha nagy a munkanélküliség, az emberek elmennek. A többi fokozaton mind mást kell beírni és más igényeket szolgál ki. 6 szint van.
    remélem tetszik a dolog. ha nem, hát sajnálom
  • akyyy
    #2
    de ha oda kattintok akkor már eleve beköltözök a városodba és így az következik le , hogy nem csinálhatok ujjat
  • pilboy
    #3
    hol lehet a nyelvet átállítani (ha lehet)?
  • Myron
    #4
    erről szó sincs, semmi értelme de több városba is be lehet költözni :D újat is tudsz csinálni. biztos nem megy a piros gomb? nekem megy, mennie kell.
  • Grove4
    #5
    Én létre akartam hozni DOGSHITTOWN-t vagy DOGSHITCITY-t, de aztán elment tőle a kedvem,látva a francia nyelvet.
  • Petko
    #6
    tetszett volna az ötlet, de gyakrolatilag ez teljesen passzív, semmit se lehet csinalni csak az oldalt betöltetni másokkal
  • Myron
    #7
    sajnos nem lehet. de lehet csinálok egy kis oldalt ahol le van írva mi mit jelent képekkel illusztrálva. én sem tudok franciául :D de csak pár dolgot kell tudni.

    Chomage - munkanélküliség
    Transport - közlekedés
    Criminalité - bűnözés
    Pollution - szennyezés

    ebből a transportnak kell 100% on lennie a többinek 0-n.

    piroskeretes háromszögben ember, piros háttérrel: ember elhagyta a várost
    szülő fogja gyerek kezét zöld háttérrel kék táblán: új ember jött a városba
    sárga háromszögtáblán villám zöld háttérrel: ipari fejlődés (ha /ind végződésűt írták be)
    a többi meg majd később lesz, nagyobb városokba is be lehet nézni a toplistán, ott már más kiírások is vannak.
  • Myron
    #8
    de mindig más oldalt kell :D ha pl kell munka akkor /ind -et :D nagy szar. esetleg lehetne csinálni scriptet h kiraksz egy oldalt, oda irányítod az embereket az meg attól függően h mire van szükség autómatikusan arra a linkre irányítja át őket.
  • Myron
    #9
    nem igazán kell tudni a nyelvet mivel csak pár dolog van amit tudni kell azokra meg könnyen rá lehet jönni, a lényegét meg már le is írtam.
  • Petko
    #10
    ilyet 2 pillanat alatt csinálok, de minek
  • Myron
    #11
    úgy érted leprogramozod az egész flash -t meg mindent? :D
  • Petko
    #12
    scriptet ami kijátsza az oldalt
  • NEOreg3
    #13
    tadaaaaam
  • szucsy89
    #14
    van topikja itt
  • Myron
    #15
    ja a scriptre gondoltál lehet. hát azér lenne jó mert betennéd valahova és akkor mondjuk nem nőne túl a város és szabadulna el a munkanélküliség. hanem elég lenne csak 1 linket terjeszteni és az mindent megoldana.
  • szucsy89
    #16
    ehh megelőztél (:
  • Myron
    #17
    sorry h már volt topik, pedig rákerestem és nem adott találatot, még most se.
  • szucsy89
    #18
    igen, először én is keresővel akartam, de nekem se talált, úgyhogy igazad van, de a topikot attól még be fogják zárni...
  • Cat 02 #19
    francia-angol szótár