17
Overlord Xbox360
  • carterx
    #1
    Szeva.

    valaki nyomja ezt a játékot?
    1 szó sincs róla sehol.
    kéne egy kis segítség,elakadtam.
    ott vagyok ahol az a marha kövér nagyhasú undorító csávó kijön egy ketrecből,meg táncol egy csomó törpe egy hegedülő roma csávó zenéjére.
    álítólag elkell neki hozni valami kaját.na én azt megszereztem,egy raklap zaba.de ahogy ide belépek kinyírják az összes emberemet végül engem is.folyamatosan jön az ellenség,nem győzöm nyírni őket.
    de a dagi ilyenkor sehol sincs.
    mit csináljak??
  • Seth
    #2
    pc-s topikban kérdezd , ott nyomják sokan. Úgyis egyforma a két verzió
  • gyuri12
    #3
    no akkor.amikor elkezdenek táncolni a minionok,akkor kijelölöd a "romát"(nemtom,melyik gombbal kell konzolon...) és fireballal lelövöd,akkor abbahagyják a kis minionok,és megkeresed a közelben a nagy kövér fickót.aztán kinyírod.
  • carterx
    #4
    Köszönöm Gyuri!!!
    később megprobálom,most sajna dolgom van.
  • gyuri12
    #5
    ott lesz (értelemszerűen) a kövér fickó,ahova bement:D
  • carterx
    #6
    most értem haza,majd mingyárt neki esek a daginak szétkapom a hordó beleit wazze.
  • gyuri12
    #7
    hajráhajrá
    mondjuk nehéz lesz,amikor ugrani készül,hívd vissza a katonáidat(vagy mind megdeglenek...)
  • carterx
    #8
    engem azok a csögök idegelnek,annyit kell nekik adni hogy megdögöljenek,a kis törpék.
    jól bírják,vannak vagy ezren.
  • carterx
    #9
    álandóan kinyírnak a kis genyók
  • carterx
    #10
    a hegedűst leszedtem de annyi időm nem volt hogy megkeressem a dagit,van 2 karó amit elkell hozni az ajtónyitóhoz,az kell először vagy a dagi?
  • gyuri12
    #11
    a két cuccot,asszem...már nem emlékszem...
    asszem azok,a pódium mögött vannak,de nem biztos...
  • carterx
    #12
    igen ott.
    megvan,megcsináltam,nem volt nehezebb mint az eddigiek,csak rájönni a trükkökre,ahhoz már kicsit öreg vagyok :)
    te végignyomtad a gamét?
    mert még biztos kell majd a segítséged.

    üdv
  • FoToS
    #13
    Sziasztok
    Segitség kellen ott vagyok elakadva mikor az mutatja,hogy ég a vár vagy mi a kaput mutatja és valami varázslat van a levegőben nem tudok a tüzün átmenni.Ha elmegyek balra ottmeg a várfalba ütközöm.
    Előre is köszi a segitséget.

  • carterx
    #14
    ott már én is jártam,de semmi nekem se,bénák vagyunk
  • david4u
    #15
    WWW.PLAYSTATION360.BLOG.HU Eladó xbox 360 játékok,a lista folyamatosan bővül!!!
  • david18
    #16
    ni
  • Bence mage
    #17
    Ez a játék szerintem nagyon jó csak nehéz.Ott hagytam abba amikor az imént említett dagadtat ki kell nyírni...Berágtam és nem játszottam tovább de most ujra elkezdem.