16
Anderson & the Legacy of Cthulhu című horror - akció - kalandjáték
  • AntiHero
    #1
    H.P.Lovercraftot imádom szóval várom ezt a játékot is. A grafika hát..khmmm...csúnya nagyon is... Remélem azért a hangulat az jó lesz.

    GS HÍR!

    "A program érdekessége, hogy papír alapú szerepjátékok megalkotói és sztori írói dolgoznak rajta, a történetet pedig a nagyszerű Lovecraft művei inspirálták. Akit sikerült kíváncsivá tennünk, annak íme az emlegetett "MOVIE!
  • Pistike 007
    #2
    jógémnektűnik
  • PyRex
    #3
    hangulat odab@szós lehet, de a grafika vmi vicc... :)
  • AntiHero
    #4
    Ja meg az intró is olyan szar vagyis olyan mintha valami FAN videó lenne:)
  • Csuhai G
    #5
    Nekem tetszik.
  • DeO
    #6
    call of chtulhu power :D
  • haxoror
    #7
    "Homegrown Fan made product"

    Azért tűnik annak mert az!

    (ha a hangulat meglesz akkor okés :)
  • AntiHero
    #8
    Meg"jelent"!



  • _Atti_
    #9
    Valaki próbálta már? nekem még jövöget törrentrol
  • AntiHero
    #10
    Hű + ha!!?

    EZ mi?

    Körűlbelűl ez a kérdés fogalmazódot meg bennem mikor elindult a játék.
    A menü még csak-csak egész ötletes megoldás. Viszont az a tudat, hogy akár már az elején is rögtön az utolsó vagy a tetszés szerinti küldetésbe kezdhetünk abszurd. A garfika még haggyán elnézném neki.
    DE: Írritáloan sokat tölt! A másik + indokolatlanul belassul néha iszonyatosan.

    Első pályán kapásból elakadtam de nem i8s izgatot mert balassult agame nagyon:S

    Ezért belecsaptama lecsóba asszem a 6. küldetést töltöttem be. Itt egy folyosón kezdesz ahol miután felvetted a felyszét jön feléd egy "ápoló nő"....Hát a harc is siralmas.:(


    JA van Multiplayer aminek eggyetlen értelme az hopgy alűlé kiírja az IP-det:) Más nem szerintem:)

    Majd még adok neki 1 esélyt talán.. de most nincs huzalmam ilyenekhez:(

    Csalódtam.....
  • _Atti_
    #11
    remek szerintem pontosan egyazon játékélményben volt részünk..

    azrendben van hogy fanmade..de istenem.már eleve mi a fenéért kell olyan hudot csinálni ami kitakarja a fél képernyőt és cserébe kemény két adatot látni rajta..fantasztikus...

    az első pályán én odaáig jutottam hogy bemásztam valami helyre ahol két oldalt fent hordók lent meg valami tárgyalóasztal vagy mi...és aztmondja hm these barrel could be useful bár nem találtam hasznosnak azontul hogy szépen felrobbantottam magam...és elképesztő sokat tölt..vajon mit művel le egy gyengébb gépen ha ezt teszi egy core2duoval meg majd 2 giga memóriával..

    én is pont a hatos chaptert inditottam ezután.. éshát uhh.. lecsaptam a nénit aztán lelőttem két katonát aztán lepuffantottak és sikerült kialtf4elnem mielőtt tölteni kezdett volna..huhh..

    ez sajnos mocskos egy gyalázása lovecraftnak. ha olcsón adják majd talán viszontlátjuk a rosszPCjátékok sorozatban..

    komolyan lehet a sztori érdekes meg jo..de ha nem képesek mellé fpst csinálni akkor mi a fütyinek kellett..mert ez igy a kalandjáték részét is hazavágja
  • Apus
    #12
    Épp mondani akartam, hogy sansza a van a játéknak egy Freddy értékelésre :)
  • AntiHero
    #13
    ja elkéne neki küldeni. Valaki elküldi?
  • Apus
    #14
    én megállítottam a letöltést, amikor hallottam itt, hogy mennyire ótvar :)
  • _Atti_
    #15
    egyébként a videobejátszásokat meg lehet nézni a chapterek mappáiban..de nincs csak kb minden harmadik negyedikhez..az is valami huhú...az egyetlen értékelhető dolog ebben a játékban az a pár grafika ami a bonus mappában van.
  • AntiHero
    #16
    hát jobban tetted... Nagyot csalódtam a játékban:(