13
Panna, avagy kötény. Egy utcai foci stílus.
  • cucmalajmc
    #1
    pl ez:
    <object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pF4sDMIQXak"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/pF4sDMIQXak" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
  • cucmalajmc
    #2
    bocs az előzőért
    panna
  • cucmalajmc
    #3
    ez jobb
  • 4kos
    #4
    ellopták a trükkjeimet
    jók ezek a cselek csak kíváncsi lennék nagypályán mit érnének ezzel...
    Ez nem igazi foci...
  • szucsy89
    #5
    nagypályán konkrétan semmit...de nem is lehetne mert pont az a lényeg hgoy mivel egyenes a talaj lehet huzogatni ide-oda a labdát simán, ez füvön már nem menne ilyen egyszerűen

    amúgy látványos cselek sokat gyakorolhatták
  • Czdano
    #6
    Látványos lehet élőben, megnéznék egy ilyet egyszer
  • zolo
    #7
    Ez a kedvencem, szerintem a máig legjobban eltaláltt videó ilyen témában, egyszerűen...perfect!
  • ProGabe #8
    vannak videók,amikor teremben nyomják,mármint rendes meccset,hát szopatják a népet rendesen,azt sem tudják hol a labda.sokan írják hogy ezek biztos nem tudnak focizni,nem tudnak egy jót belerúgni,passzolni,stbstb,ez szerintem hülyeség,ilyen labdaérzékkel sok mindenre képesek ezek a srácok,a csapatjáték meg emberfüggő,ill. kibe hogy nevelik bele
  • szucsy89
    #9
    "sokan írják hogy ezek biztos nem tudnak focizni,nem tudnak egy jót belerúgni,passzolni" - sztem is hülyeség, pont ezaz hogy tudnak, nem kevés gyakorlás + érzék kell az ilyen finom cselekhez és az biztos hogy nem ma kezdték...hát hogy csapatjáték meg hogy mennyire van az ilyen meccseken azt nem tudom, még nem igazán láttam meccset csak videó részleteket
  • passatgt
    #10
    lehet hülyeséget mondok, de panna pennotti nem egy ember?:)
  • passatgt
    #11
    egyébként ehez másfajta labda kell, vagyis olyan, ami nem pattan nagyot
  • moralosan
    #12
    Nem tudom ismered-e, van egy olyan sportág, hogy futsal :).
    Na ott lehet így cselezni, és teszi is a srác.
  • Chrystopher
    #13
    Nagy pályán simán semmit. Youtube -->Keresőbe: Joga Thierry Henry vagy simán Joga-Henry. Kifogja dobni Thierry Henry Joga Bonitos felvételeit.. Rengeteg látványos cselt tud nyomni. Aztán nézzél meg egy Arsenal meccset. Szvasz semmit sem tud jóformán csinálni. Soha nem láttam volna még, hogy nagy pályás bármilyen ilyen látványos cselt vagy trükköt csinált volna... Csak lesen tud állni állandóan. :D
    ///Btw.: Nem lehurrogni akartam Henry-t, ha úgy érezné valaki. Csak példaként őt hoztam fel. --> Bár Maradona azért nagy pályán áttudta vinni a labádt ilyen cselekkel az egész mezőnyön ^^ ///