66
szifonozás, nitrózás, patronozás vagy nevezd aminek akarod :D
  • Myron
    #1
    Sziasztok!

    Itt lehet megbeszélni a témával kapcsolatban mindent.
    Hol lehet kapni, hol fogy el hamar, hol van mindig raktáron, hol a legolcsóbb. Visszaváltóhelyek, orvosi 50 literes kiszerelések
    Ha visszakérdez a pénztáros, hogy minek ilyen sok és hogy lehet h 1 nap alatt elfogy a 20 doboz mit szoktatok mondani?
    Én azt h cukrász az apukám
    Kaiser's -ekben általában szokott lenni, és hétvégén szoktak is hozni. Mostanában keményen rájárnak mások is, szóval hamar fogy
    Lufit szoktatok használni? Én úgy vettem észre nem sokat számít ha visszafújod, és csak macera van vele. Kb hány dobozzal szoktatok trippelni? Olyan 4-5 minimum azért jó ha van.
    Gondolom már ti is simán bírjátok levegő nélkül 1 percig
  • Mirk
    #2
    ez mire jó?
  • Myron
    #3
    Ja és nem utolsó sorban élmények:
    röhögőgörcs, víz alatti élővilág megtapasztalása
    vagy a tárgyakra ráhúzott rácsháló látása, mintha 3dmaxban megnézném a polygonokat
  • Bandee1987
    #4
    kéjgáz magyarul
  • Myron
    #5
    betekered a habpatront a szifontba, kifújsz minden levegőt, veszel egy kis levegőt, kiszívod a szifonból a cuccot, lenntartod fél percig -> élvezed :D
  • ewuk
    #6
    hát nálam 4-5 doboz a minimum, naponta. ettől már eléggé ledobja az agyad az ékszíjat. de ha ráiszol esetleg szívsz egy kis zöldet akkor sokkal ütősebb. cba-ba szoktam venni, de már vettem kaisersba is. én azt szoktam mondani, hogy a helyi szakmunkásba járok és a cukrásznak tanulok. de már nem hiszik el. de nem is érdekel, leszarom őket.
  • kulabácsi
    #7
    hát nemtom engem vhogy soha nem vonzott a lufi, de biztosan jó dolog...nem próbáltam még és sztem nem is fogom, lehet mássan is élményeket szerezni:)
  • Lacee
    #8
  • Ronny
    #9
    ezaz, legyen minden tudatmódosítónak külön topikja!
  • Ronny
    #10
    azért ezt rendszeresen csinálni elég igénytelen dolog.
  • kulabácsi
    #11
    inkább agysejtpusztító
  • Ronny
    #12
    naigen, aki ezt csinálja annak úgysem lesz rá szüksége. Amúgy igen túlzás ezt tripnek nevezni.
  • Sadist
    #13
    Ahogy #4-ben írták kéjgáz, eufórikus röhögőrohamot okoz. Filmekben is ezzel szórakoznak a fogászaton.
  • jefferson83
    #14
    1. Szeretnék gratulálni a hobbydhoz.

    2. Bekaphatod, mert meg akartam nézni az adatlapod és itt szórakozol az emberrel
  • gyuri12
    #15
    :O magyarul ez egy droghoz hasonló valami? nagyon jó...
  • Sadist
    #16
    Nem kell aggódj, mindjárt repül neki a banán.
  • tugyiti
    #17
  • gyuri12
    #18
    csikítá?:D
  • jefferson83
    #19
    Nem aggódom, csak egy letöltésem bánta (természetesen nem nagy, mert arra van eszem, hogy azt mással szedem) és bosszantó. Egy figyelmeztetés sztem is jogos lenne.
  • jefferson83
    #20
    Jójaz új lokó :)
  • Sadist
    #21
    Az, dinitrogén-oxiddal habosított tejszínnel és fincsi csokiöntettel.
  • gyuri12
    #22
    az biza!
  • gyuri12
    #23
    nyami
  • tugyiti
    #24
    Azért kiváncsi lennék hova fajulna a topic ha nem lenne zárva.
  • gyuri12
    #25
    lSG.
  • tugyiti
    #26
    ?
  • Dodo55
    #27
    Lol, már minden szart szív mindenki?

    Amúgy ha ez tényleg dinitrogénoxid, akkor ezt használják az autókban is(Nitro).
  • Myron
    #28
    tényleg az. az autót felpörgetik, de az embert pont ellenkezőleg :D
  • ewuk
    #29
    azt nem tudja valaki, hogy kell szakszerűen kiszívni a propán-butánt a wc illatosítós palackból? mert nekem még nem megy teljesen jól.
  • Myron
    #30
    fogj egy törölközőt és nedvesítsd be tedd a palack és az orrod közé és úgy próbáld. az illatosítást nem engedi át (nem lesz hányingered a tömény citromillattól :D )viszont a PB átjön :D
    De láttam 500-ért mini PB balackot :D sztem megéri.
  • ewuk
    #31
    basszus, pedig így csináltam csak a számba fújtam nem az orromba, és mindig olyan barack íze volt a számnak. mind1 még tökéletesítem akkor. melyik boltba láttál ilyen pb palackot? egy kis hajnalkamagra rá pippantanék egy ilyen pb-t.
  • Myron
    #32
    a tescoban van, ha bemész a kertész osztályra a hajnalkamagért onnan egyenesen végigmész koppanásig és aztán 2 sorral arrébb van a kerti cuccoknál.
    ja és ne kefírrel edd a hajnalkamagot miután meghámoztad hanem yogobellával mert azzal sokkal jobb az íze és a gyomrod se marja ki annyira.
  • ewuk
    #33
    itt csak cora meg auchan van, bassza meg. ja azt vágom hajnika kikészít, ha nem jól eszed meg.
  • kisfigi
    #34
    Mit csinál veled ez a PB gáz?:) v a maggal..
  • Myron
    #35
    úgy érzed h olyan leszel mint a terminátor 2-ben az a szétfolyós higany és engem speciel elnyelt a heverő, alig tudtam összefolyni a végén.
  • ewuk
    #36
    a hajnitól meg olyan vízióid lesznek, hogy egyszeribe mindent egyszerűnek látsz és érthetőnek, semmi bonyodalom vagy gond a világban. minden szuper.
  • gyuri12
    #37
    akkor ti kábítószereztek.legális?
  • Myron
    #38
    a habpatron meg a hajnalkamag? persze :D
    mindent megtalálsz a boltban :D
    csak hajnival vigyázz, utána kell olvasni h hogy kell elkészíteni, különben gyomorgörcs garantált, rossz esetbe mész gyomormosásra :D
  • zoolee
    #39
    Nevetésre, vagy arra, hogy szétjhajtsad a verdádat, mivel ezt adja a Vanom,Nos és még sok hasopnló gyártó NITRÓ néven.
  • gyuri12
    #40
    nem akartam kipróbálni(nem alacsonyodok le odáig-.-)csak,hogy legális-e,amit csináltok