290
Sony Ericsson W580i leírása
  • Benc16
    #1

    [b]Teljes zenehallgatási készlet[b]
    A W580i készletéhez tartozik egy sztereó fejhallgató és minden amire szüksége lehet, hogy zenéit átmásolhassa számítógépéről telefonjára. Csatlakozzon, válasszon és másolja át.

    Mi van benne?


    Zenefelismerés
    Mi is a szám címe? Vegyen fel pár másodpercet a zenéből, és a TrackID™ (a Gracenote Mobile MusicID támogatásával) pillanatokon belül felismeri a szám címét, előadóját és az albumot.


    Beépített kamera
    Beépített digitális kamera képernyős képkeresővel, dedikált menük, közvetlen együttműködés a telefon kép- és üzenetkezelő funkcióival.


    Előre telepített játékok
    Kicsomagolja, bekapcsolja és játszik. Szórakoztató játékok találhatók a telefonjában, így mindig a keze ügyében lesz valami, amivel kikapcsolódhat.


    m-buzz.com - a jövő csillagai
    Érdeklik az új zenék és fiatal tehetségek? Látogasson el az m-buzz.com honlapra. Ezen az újonnan indított oldalon feltörekvő és ismeretlen zenészek zeneszámait, videót és még sok más mindent nézhet meg.


    Walkman® telefon
    Hallgassa kedvenc zeneszámait bárhol és bármikor. Az Ön W580i készüléke nem csupán egy mobiltelefon, de egy hordozható zenelejátszó is egyben.


    Vezessen internetes naplót!
    A megosztás egyszerű módja. Készítsen vagy válasszon egy fotót, írjon hozzá szöveget és publikálja barátai számára.


    Események megörökítése
    Videóklipen megörökítheti az élet spontán nagyszerű pillanatait.
  • Benc16
    #2

    ---









    ---

    Méret

    * 99 x 47 x 14 mm
    * 3.9 x 1.8 x 0.5 hüvelyk

    Súly

    * 94 gr
    * 3.3 uncia

    Színek Style White
    Ezüstszürke
    Képernyő

    * 262 144 színű TFT
    * 240x320 pixel

    Memória

    * Belső memória 12B*
    * Memory Stick Micro™ (M2™) támogatás

    *Az aktuálisan szabad memória változhat a telefon előzetes beállításától függően
    Hálózatok

    * EDGE
    * GSM 850
    * GSM 900
    * GSM 1800
    * GSM 1900

    Teljesítmény Beszélgetési idő: Készenléti idő:
    EDGE 9 óra 370 óra
    GSM 850 9 óra 370 óra
    GSM 900 9 óra 370 óra
    GSM 1800 9 óra 370 óra
    GSM 1900 9 óra 370 óra
    Az akkumulátor teljesítménye változhat a hálózat és a telefon használatának függvényében.
    ** Nyilvánosságra hozott


    ---

    Mi is található benne?

    Kamera
    Digitális zoom 4xKamera 2 megapixelKépblogolás Videófelvétel

    Zene
    Bluetooth™ sztereo (A2DP) Mega Bass™ PlayNow™ TrackID™ Támogatja a zenei hangokat Mp3, AAC

    Internet
    RSS csatornák Webböngésző A NetFront™ böngésző elérése
    Szórakozás
    3D játékok Java Rádió FM rádió keresővel és RDS-selVideo streaming Videó megjelenítés

    Összekapcsolhatóság
    Bluetooth™ technológia Modem Szinkronizálás PC-vel USB háttértár USB támogatás

    Üzenetek
    E-mail Hangrögzítő Képüzenet-kezelés (MMS) Prediktív szövegbevitel Szöveges üzenetek (SMS)
    Kommunikáció
    Kihangosító Polifonikus csengőhangok Rezgő hívásjelzés

    Dizájn
    Háttér animáció Háttérkép Navigációs billentyű

    Szervező
    Feladatok Időmérő Megjegyzések Naptár Repülés üzemmód Stopperóra Számológép Telefonkönyv Ébresztőóra
  • Benc16
    #3
    szeretném bemutatni, ezt a telefont, és ajánlom mindenkinek egyben :)
  • Trisztin
    #4
    két kedvenc színösszeállításom...

    bár a kijelzője kicsit gyenge nekem... de divattelefon...
  • Landor
    #5
    jah végülis nem rossz teló
    igazából nagyon tetszett olyan 3 héten keresztül, utánna fogtam a kezembe :S
    számomra nagyon műanyagszerű, már-már gagyinak hatott élőben..
    tudásban sem voltam oda meg vissza érte, szóval inkább wárok még egy kicsit és W910 vagy W960 lesz...
  • Benc16
    #6
    jaja, azt mondták nekem is, de ha van ilyened vagy lesz avgy ha nincs is akkor melyik szín tetszik jobban? [nekem még nincs, csak elvileg ilyenem lesz]
  • Benc16
    #7
    és a w880i -hez mit szólsz? :)
  • miilann
    #8
    szép.
    mennyibe fáj?
  • precision
    #9
    és a w960 -hoz? :)
  • Benc16
    #10
    azannyát :D
    #8 - ezt úgy érted, hogy mennyibe kerül? :) emrt ha igen, akkor még pontosan nem tudok árat mondani... :( de majd ha megtudom, értesítek mindenkit :)
  • Landor
    #11
    nincs benne fm ;( továbbá ezek a vékony gombosok annyira nem esnek jól nyomkodni
    no meg a 3G(HSDPA!)+EDGE kombó is impozáns, amit eddig nagyon hiányoltam a SE-ban
  • Landor
    #12
    mivel legkorábban szeptemberre lesz elérhető a készülék, kicsit nehéz pontos árat mondani ;)
  • Benc16
    #13
    :P
  • grizzly21
    #14
    telefonokról jut eszembe: T610em van, mondjatok már egy jó telót, mert vennem kéne. iphone on gondolkozom
  • kuci06
    #15
    bármit, csak ne iphone-t :D

    k810?
  • grizzly21
    #16
    de miért szidja mindenki, azért mert drága?:)) még meg se jelent emberek:)
    ez amit mondtál ezt megnéztem és baromira bejön a design, de:
    WLAN Nincs :S
    ugyhogy sajna nem jo
    wlan kéne mindenképp
  • grizzly21
    #17
    most nézem LG meg SE k810 is van:o
  • Prince of Máté
    #18
    Sony Ericsson?
    pffh...
    Ha ingyen adják akkor sem kéne...
  • stoner27
    #19
    köszönjük ezt a nagyon szép hozzászólást,és megkérünk,hogyha szented szar az SE akkor távozz,köszi:)
  • stoner27
    #20
    tetszik:) áráról lehet vmit tudni?
  • Benc16
    #21
    ítram, hogy még egyenlőre nincs több infom, de ha lesz értesítelek, az előző hsz. -edben meg kösz :)
  • iszakos
    #22
    Szerintem nagyon szép a kijelző képe.Nekem egy V630i-m van és az is ennyi szint kezel,és tökéletes a kijelző képe.
    Egyébként kinek milyen üzemeltetési tapasztalatai vannak SonyEricssonnal kapcsolatban?
    Hát jelenlegi telom állandóan szervizben van,most éppen állandóan kikapcsol.
  • iszakos
    #23
    Mennyit szeretnél rá költeni?
    Szerintem a W580i,S500i ami jók.
  • iszakos
    #24
    Ez durva,de elfogadnám az biztos!
    Minek ide külön mp3 lejátszó meg stb.
    Megcseszhetik ehhez képest.:):):)
  • Benc16
    #25
    bazz... ugyanezek között nézem melyik kéne:

    S500i, W580i, V630i

    a 3 közül az egyik lesz :)
  • grizzly21
    #26
    hát nem is tudom 100 alatt azért mindenképp, de lehet h okostelefon kéne, aminek nagyobb a képernyője, wlanozáshoz
  • grizzly21
    #27
    ez az s500i is szép
  • Benc16
    #28
    jaja :) neonzöldben... :)
  • grizzly21
    #29
    nem a buziszinü változatra gondoltam, persze:)
  • kuci06
    #30
    én is hasonlóképpen gondolkozom :)
    ha egyszer lecserélem a k750i-m , akkor az bizto, hogy S500, vagy W580i lesz :)
    Bár inkább az utóbbi, a Walkman miatt ...
  • grizzly21
    #31
    na ez belopta magát a szivembe
  • iszakos
    #32
  • iszakos
    #33
    Mindenképp a neon zöld!:)
  • iszakos
    #34
    Az én telom se walkman mobil,a teló memóriája ugyanannyi mint walkman mobilokkké,csak nekem nem adtak 1Gb-os memo kártyát,hanem csak 256Mb-tosat adtak.
  • Prince of Máté
    #35
    nincs mit;)
    Ez a topik nem csak az istenítésről szól, hanem a véleményekről...
  • yann
    #36
    ne keverjük már össze a véleményt a fikával...
  • grizzly21
    #37
    az az 1 bajom van vele, hogy drága lesz, és ehhez csak alig kéne kicsit többet hozzáadni és kijönne egy okostelefon is.
  • iszakos
    #38
    Az már csak rajtad múlik,hogy hozzá teszed e azt a pluszt vagy sem.Attól függ mekkora technikai különbség,és megér e annyit.
  • Benc16
    #39
    my style: odlal

    :) csak úgy mellékesen :P
  • kuci06
    #40
    de a walkman teló nem csak annyiban külömbözik, hogy több memória + nagyobb memókártya :D

    A lejátszó a lényeg, és egy walkman/nem walkman lejátszó között kb annyi a külömbség, mint az iTunes és a VLC media player között. Mindegyik lejátssza a zenét, de mégis külömbözőek ;)