52
Azaz az RPG és TBS játékokban elérhető legnagyobb szint elérésének versenye
  • Nandusz
    #1
    Ide az eddig megjelent összes RPG/akció/kaland etc. játék hőseinek, karaktereinek a bizonyítható legnagyobb Experient pontszámait kérjük megadni (vagy link, vagy sg.hu-s kép beszúrással).
    Cél, hogy az adott játékban kinek sikerült elérnie a "legizmosabb" hőst/karaktert.
    Rögtön mindjárt kezdeném is az egyik kedvenc játékommal, a Gothic 3-al a versenyt. (sztem ezt senki sem fogja felül űberelni..:))))
    Persze jöhet ide Diablo, Diablo2, Vampire of the masquarade, gothic 1-3, dungeon siege 1-2, morrowind, de hagy ne soroljam fel az összes RPG-t. A lényeg, hogy melyik hős a császár az adott gaméban:)

  • csgj
    #2
    ez így kicsit... nem jó :D Mert szinte az összes rpg-ben más a szint határ. Látom itt a Gothic 3-ban neked 85-ös szinted van... De pl a Neverwinter Nights 2-ben max 20-as szintet lehet elérni... szóval itt arányokat kéne számolni stb :P
  • Nandusz
    #3
    Jó akkor küldj olyan scrrenshotokat,m ami a te hősöd királyságát tünteti fel a másokéval szemben, pl. a neverwinter nights2-ben...
    (nem játszottam vele eddig, de tuti, hogy létezik ott is különbség)
  • Nandusz
    #4
    Egyébként pont az a lényeg, hogy az adott játékon belül zajlanak a "csaták"..természetesen gothicot a neverrel nem kellene összehasonlítani
  • Cat #5
    tekintve hogy minden játékhoz van cheat, ennek így nulla értelme van.
  • Nandusz
    #6
    Persze ez lehet lelkiismereti ügy is..egy igazi játékos (versenyző) nem küld be olyan screenshotot, ami nem az ő érdeme. Nem?
    Ha meg igen, akkor beküldte..puff neki....úgy is rá fogunk jönni, mert azért mi sem vagyunk hülye gyerekek.....
  • dzsuvajoe
    #7
    Tekintve h PS el átirom neked 2 perc alat, igy sesincsen néki sok értelme vala.
  • Nandusz
    #8
    Nézd báttya..ezt nem a csalásokra asszociálva hoztam létre, hanem egy egészséges versenyszellemre alapozva. Miért ne lehetne összehasonlítani az adott játékokban az elért szintünket?
    Persze biztos lesznek akik csalnak, de majd megkérdezzük tőlük, hogy hogyan csinálták..és hogy melyik ház sarkánál fordultak be jobbra, ami után jött velük szembe egy ork...stb. stb.......erre gondoltam, hogy nem vagyunk hülyék nem?
    Az pedig, ha pár csaló beleszól, az nem kéne hogy akadály legyen SOK más embernek, aki szíve mélyén szeret rivalizálni (mint ahogy én is)
  • moralosan
    #9
    Igen, ezért teszik ki az aláírásukba a gépük adatait.
  • Nandusz
    #10
    Nem nem azért...hanem hogyha kérdésük van, vagy segítségre van szükségük, akkor megkönnytsék a segíteni akarók helyzetét:)
  • Nandusz
    #11
    Egébként annyit a bizonyítási eljáráshoz hozzá tennék, hogyha valkinek nem hisszük el a screenshotját, akkor töltse fel a save-ját. És letöltjük, leellenőrizzük...kurva egyszerű nem?
    Csodálatos az élet, hogy megáldott minket fifikával
  • gercse
    #12
    én nem vagyok rpg-s,de így aztán a lementett cuccot tovább csinálhatod, és akkor már tiéd lesz a csúcs, nem?:D(csak logikusan gondolkodtam, semmi több, nem tudom milyenek ezek a gammák)
  • _Atti_
    #13
    autóra vércsoport fórumra gépspecifikáció
  • Nandusz
    #14
    Akkor küldjön be olyat, amit szte már nem lehet tovább fejleszteni....vagy ne csaljon.
  • gercse
    #15
    jó nekem 8, én életemben nem játszottam ilyen játékkal(nem is tervezem), csak sajnos nem lehet kikerülni sehogysem a csalás témát, én becsületes vagyok, és tutira nem csalnék, ha játszanék, de sajnos manapság nem ez a tendencia...
  • Nandusz
    #16
    Ahha értem..és szerinted ezen topikban milyen nyereségek érhetik a "csaló nyertest"?...mert pénzdíjat nem akarok kiírni az adott kategória győztesének:)...bár nem is buknék nagyot, hisz olyan nincs hogy végső győztes, mert napról napra változhat az állás.
  • gercse
    #17
    valakinek ez hobby :D
    de remélem itt nem lesz az, és jól ellesztek, mindent bele
  • Picizöldfül
    #18
    35-40 évesen iet??
  • Nandusz
    #19
    36 vagyok kisfiam...de lehet nem néznél annyinak. Ellenben gondolom te már ideje korán leöregbíted magad szerekkel nemde?
  • Nuki
    #20
    A túróba! :D Régen játszottam egypár ilyen játékkal (nemcsak rpg-kben vannak ilyenek ;) például: Heroes, Etherlords, Disciples stb..) voltak aránylag jól kidolgozott karaktereim, csak nem voltak ilyen témáju megmozdulások, mint a tied, és nem tartottam fontosnak megtartani őket, mondván hogy "később úgyis újrajátszom, és akkor jobban átgondolt lesz".. hát nem, mert mára már alig játszom valamivel, ami ilyen fejlődős.

    A témát jó ötletnek tartom, sajnálom hogy értelmes emberek nem (vagy legalábbis alig) néznek ide be, akik nem tudnak semmi érdemlegessel hozzászólni a témádhoz :) én passzív megfigyelőként itt leszek, aztán ha tényleg lesz egy karakterem újra, amire büszke lehetek, vagy egy játék egyáltalán nem fordult meg még itt, akkor azt felteszem :)
  • Nandusz
    #21
    Látod a Heroes pl. jó példa....emlékszem egyszer egy scenario gameban elmentem olyan szintig, hogy minden képességem 99 volt. A szintemre nem emlékszem, de az is rohadt magas lehetett (Heroes3)
  • Nuki
    #22
    :D A négy is jó példa, mert ott meg annyi másodlagos képesség lehetett hogy nagyon nehéz kimaxolni egy hőst egy küldetés alatt...
  • moralosan
    #23
    Én is játszom RPG-vel [guild wars], csak ott nincs klasszikus karakterfejlődés, stb., mert ott több múlik a csapatmunkán és a képességek összeállításán, mint az alkimista meg a blunt dmg szint :).
  • csgj
    #24
    meg hát az MMORPG... :) A legjobb rpg-ék mindenesetre sztem a Bladur's Gate 2, a Neverwinter Nights (1-2) és az Elder Scrolls sorozatok. A Heroes az körökre osztott szerep-stratégia, megint kicsit más, mint a rendes RPG.
  • Nandusz
    #25
    Ellenben ott is domináns a karakter fejlődés....lehet javíttatni fogom az alcímet és kibővíteni ezzel is.
  • wantonly
    #26
    Én nem bírnám úgy végigjátszani a Ghotic-ot vagy bármilyen más játékot, hogy csak a tápolásra megyek. Abban nincs motiváció, hamar megunnám. :P

    Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy az a legjobb kari aminek a legtöbb exp-je van, az is sokat számít, hogy fejleszted. A Diablo-ban például ez számít leginkább, az meg, hogy mennyi az exp csak azt mutatja meg, ki mennyit játszik..
  • Nandusz
    #27
    De ettől függetlenül lehet egyfajta egészséges verseny nem?
  • wantonly
    #28
    Persze. Ki ne szeretne a legjobb lenni? :)

    A Diablo-ban nagyon szerettem a dual-t, vagyis az egymás közötti harcot, hogy melyik kari az erősebb. Ott az volt a motiváció, hogy milyen módon tudnám megjobban fejleszteni, egy-egy karit nagyon sokszor újra is kezdtem emiatt. Felvittem olyan 90/92-es szintre, azt még el lehet érni viszonylag hamar, ott már úgyis kiderült, hogy jó-e a kari vagy sem. Szóval inkább valami olyasmi lehetne az alcím, hogy a legjobb fejlesztés elérése vagy ilyesmi, mint a legnagyobb szint. :)
  • Nuki
    #29
    ott én a hős fejlődésére gondoltam :)
  • dzsuvajoe
    #30
    Egészséges versenszellem? MEnyé focizni az uccára, ne a kis
    karakterecskéidet hasonlitgasd ossze máséval. ez degeneráltság. erre v buszke:P
  • Nandusz
    #31
    Nocsak nocsak....megszólalt az örök vesztes frusztrált tag is.
    Te agyatlan...nem lehetek büszke "erre", mert ha jól emlékszem itt az összes játék területén menne a csata. Ezek közül, jó ha az 5%-ával játszottam.
    A véleményed természetesen téged minősít. Számomra például azt az üzenetet hordozza, hogy elmeroggyant lehetsz ...hehehehe
  • dzsuvajoe
    #32
    "örök vesztes frusztrál tag", "elmeroggyant" én vagyok a frusztrált és örök vesztes amikor azzal akarsz legyőzni ezt meg azt h sokat kockulsz a gépelőtt. Sztem pont rád igaz ez, h ilyenek jutnak az eszedbe es ezzel akarsz kitunni. 36 évesen jáccol? A Homokozót mikor nőtted ki?
  • Nandusz
    #33
    Játszani mindig lehet öcsi. Ez nem korhoz kötött.
  • Nandusz
    #34
    Egyébként meg öreg...léterehoztam egy topikot, akinek van ingerenciája, az betolja a screenshotját..aki meg leszarja ezt a kérdést, az nem ír ide. Ha neked épp kritizálni van kedved, mert frusztrált vagy, akkor húzzál inkább pszichológushoz.
    Itt nem nagyon kultiváljuk ezt a fajta vergődést.
  • dzsuvajoe
    #35
    Le lettél győzva papa... sztem menjé visza jáccá még egy picit...
  • dzsuvajoe
    #36
  • Seth
    #37
    ps ^^
  • dzsuvajoe
    #38
    ...a holtakat nem illik bolygatni...

  • wantonly
    #39
    Ha nem tetszik huzzál innen.
  • csgj
    #40
    ps bizony, még le is vágtál egy csíkot az aljából, hogy ne látszódjon ugyanaz :D :P loááál