29
Siemens S75
  • DDE
    #1
    Hali!

    A kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már valaki a következő problémával:
    Szoftver frissítés után a bluetuth kapcsolatnál (és az infránál is) ha mp3-at akarok küldeni a telefonra az "alap szűrő?" kérdés jelenik meg és bármit választok (igen-nem) bontódik a kapcsolat. Ez a helyzet Nokia (6231i)-S75 és PC-S75 (bluetuth és infra is) kapcsolatnál is.
    A szoftvert azért frissítettem (39->47) mert az mp3-as csengőhangokat egy idő után nem akarta megszólaltatni.

    Mi a megoldás (SW downgrade kivételével :))?
  • gyuri12
    #2
    és te ilyen érgóta vagy itt...:/

    amúgy bocs,nekem még sohasem volt ilyen problémám...
  • HyperGames
    #3
    Vegyél Sony Ericsson K750i-t. Fasza mobil. A topik zárható. "delbanplshtx". Üdv.
  • gyuri12
    #4
    14 alatt? tippelek:hm...6? áá nem,az túl öreg lenne neked...
    hülye.
  • Prince of Máté
    #5
    LOL sony ericssonokat hagyjuk inkább-.-
  • Peugeot
    #6
    hát igen...
  • stoner27
    #7
    mi a probléma?ő csak mondott egy mobilt,ami szerinte jó,nem értem mér kell leugatni mindenkit,amúgy meg ha jól látom te is 14 alatt vagy,szal ne ugass lée másokat:/
  • Brolly28
    #8
    12 éves
    te sem vagy több-.-
  • Peugeot
    #9
    most te is azt csinálod amit ö csinált kérdem én hogy miért csinálod ? naaa ? jó mi :D hehe
  • Czdano
    #10
    Te is 14 alatt vagy
  • gyuri12
    #11
    "A topik zárható. "delbanplshtx"."

    ezért szóltam rá. és én 13 vagyok-.-
  • gyuri12
    #12
    és mert azért,mert ha jól láttam,akkor ő maga is nyitott már egy hasonló topikot,csak egy mp3-nak:/
    igaz,az egy reklám kaki volt
  • DDE
    #13
    Ácsi-bácsi!

    Emberek!

    Problem van és NINCS csere-bere!

    Megoldás kell a #1 problémára. Ennyi.
    Aki találkozott már ezzel az kérem ossza meg velem ez irányú tapasztalatait/ötletét.

    Köszönöm!
  • vmvr
    #14
    szóval 14 alatt vagy nagyfiú:)
  • gyuri12
    #15
    igen.13. nagyfiú:D
  • gecay
    #16
    A kisfiúk megpróbálják eljátszani hogy nagyon.
  • scorpeeon
    #17
    Kicsit felesleges ezért új topic, még ha az egész 75-ös szériáé lenne. De még úgysem, mert megszűnt már a Siemens Mobile, és a későbbi BenQ-Siemens is. Próbálj meg felhívni vmi ügyfélszolgálatot (feltéve hogy létezik még), talán tudnak valamit rá. Nem szokás pedig egy újabb SW-ben elrontani valamit, ami addig jó volt. Lehet h downgrade lesz a megoldás :) Csak ahhoz meg speckó kábel kell asszem.
  • zoolee
    #18
    Gyurika, nagy a szád egy kicsit...


    On/ Próbáltad már újrafrissíteni??Régi szoftvert visszarakni??
  • stoner27
    #19
    gyurika vegyél vissza,13 évesen így beugatni:/
  • DDE
    #20
    Még nem próbáltam.

    Megpróbáltam rájönni, hogy mi lehet a problem. Végül is 2 okra szűkült a lehetőségek köre :
    - vagy védett tartalmú a file, ami miatt nem engedi magára tölteni (szerzői jog vagy licenc jog stb. miatt);
    - vagy valami sw problem a telefonban.
    A mid és aac filesokat, a képeket engedi rátölteni.
    Hopp - egy kérdés!
    Hol/hogy lehet megadni neki, hogy hova töltse a kapott cuccokat?
    Tehát ne a telefon memóriájába, hanem a memória kártyára.
    (Talán ez is lehet gond ...? )
  • DDE
    #21
    Hali!

    Köszönöm a türelmet!

    Zárható/törölhető a topik.

    A megoldás : kellő hely felszabadítása a telefonban (nem lehet közvetlenül a kártyára küldeni adatot). A másik pedig 1 félrefordítás : Az "alap szűrő?" kérdés angolul "Receive data on Bluetuth connection?"-nek hangzik ... - durva -

    Köszönöm mindenkinek!
  • gyuri12
    #22
    akkor most nézd meg,hogy te miért kaptál büntipontot.kösz.
    (annyi a különbség,hogy én nem káromkodtam ennyit,és,hogy te 27 évesen is olyan szinten vagy mint egy 12 éves-.-)
  • gyuri12
    #23
    szívesen:D
  • zoolee
    #24
    Azta, én kibelezném a szoftver készítket..:>
  • stoner27
    #25
    amúgy a nevem nem azt jelenti hogy 27 éves vagyok,hanem azt hogy Casey STONER(moto gp versenyző)-nek 27-es a rajtszáma,amúgy meg 14 éves vok szal.Amúgy meg azért káromkodtam,mert nagyon kiakadtam arra a cikkre(fradiról volt szó) de utána bocsánatot is kértem a fradi szurkolóktól a hangvételem miatt!
  • gyuri12
    #26
    egy évvel vagy nállam öregebb,és már kicsizel?
    muti már meg azta cikket a fradiról:D
  • stoner27
    #27
    Nem csak foci?
  • stoner27
    #28
    amúgy meg hanyadikos vagy,mer én 8
  • gyuri12
    #29
    6,de szalajtottam 2-őt az oviban:)
    és az meg,mielőtt elkezdenél kis pisisezni, mondom,hogy az tök mind1,hogy hanyadikos vagy,ha egyidős vagy velem(van egy hetedikes,aki pont egy napon született velem...)