128
  • Desiderata #1
    Sziasztok!

    Ezt a témát abból az apropóból nyitom hogy jelenleg Budapesten forgat klipet az együttes.
    Konkrétan tegnap és ma. Feltételezhetően külső helyszíneken.
    Reméljük felismerhető lesz a környezet és nem Prágaként adják majd el. :)
    A konkrét klipre még valószínű heteket kell várni, de a dal címét lehet tudni Good Enough, ami egy új kislemezen is megjelent.

    Akinek nem ugrik be az együttes, több slágerük volt az utóbbi években, mint a Bring Me to Life vagy az Everybody´s Fool
    De sokaknak a szemrevaló énekesnő Amy Lee is ismerős lehet.

    [i]http://www.evanescence.com


    [center]
  • PíszLávJuniti
    #2
    hogykell kiejteni ?:o
  • CattiBrie
    #3
    Hol forgatnak? Nem lehet tudni? Kukucskáljuk meg. :)
    Ilyen szép esős időben. :)
  • Picar77
    #4
    hamar kész legyen az a klipp :DDD
  • Desiderata #5
    azt sajnos nem találtam meg, esetleg rádió lehet bemondja hogy itt lezárnak, ott forgatnak...
  • light00
    #6
    Még nem volt ijen topik esgén? O:

    (mellesleg ejtsd: ívnesszensz.)
    Kiváncsian várjuk a klipet :)
  • Picar77
    #7
    kár...
  • Desiderata #8
    asszem [evanesszensz], javítsatok ki ha nem
  • Qwerty4
    #9
    A Lacrymosa-ból kellett volna szerintem új klipet készíteniük, fantasztikus Mozart feldolgozás, de a Good Enough se rossz.
  • Desiderata #10
    ez a cikk is csak belvárost ír
  • 0ppika
    #11
    Sajnos nem tudni hol forgatnak, pedig nagy erőkkel kerestük, egyébként: Hungarian Evanescence Fan Club
    Itt pedig fórumunk
    Ahogy az SG-t ismerem nem lesz nagy érdeklődés, ezért nem nyitottam meg már régen ezt a topikot :S
    Tavaly novemberben volt szerencsénk kimenni a bécsi koncertükre :)

    ja és a kiejtése: Evöneszensz
  • 0ppika
    #12
    hihetetlen volt, örök élmény marad ...
















  • Desiderata #13
    pedig ha megnyitod, előbb tudom meg hogy van fan club
    az érdeklődés majd jön magától, ha nem akkor pedig érdemes ide is beírnod a híreket és akkor van miről beszélni
  • CattiBrie
    #14
    Egy fura kérdés: ugye ez a csaj nem éppen nádszál? Sőt olyan kisgombóc, nem? :)
    (félre nem tessék senki nem sem érteni, nem kövér vagy ilyesmi, csak, hogy nem Barbie baba alkat. :])
  • 0ppika
    #15
    igen, nem :) "kis husi" de így imádjuk :)))

    és hogy még egy kicsit vagánykodjak :)
  • CattiBrie
    #16
    Sirály, akkor még én is lehetek sztár. :D

    [pedig esze ágába nincs, csak viccelt]
  • 0ppika
    #17
    Nagy szerencsém volt, hogy még nálam is kitartóbb klubbtársaim vannak, 11 körül ért véget a koncert, 2 órát fagyoskodtunk az éjszakában, én már el akartam menni, mondván úgysem jön, és úgysem ad nekünk autogramot Amy, mert a srácok korábban kijöttek és szinte ránk se bagóztak :S... erre pár perc múlva kijött, és mindenkinek adott, akár többet is, nagyon kedves volt, és mindenkinek ő köszönte meg külön hogy adhatott autogrammot, és kérdésekre is válaszolt gyorsan, pár szóban :)
    A koncert előtt találtam meg a fanklubot én is, és mi szerveztük meg az utat, 10en mentünk, és azóta havi rendszerességgel tartunk ilyen fórum találkozó szerüséget, nagyon jó kis társaság jött össze :)
  • light00
    #18
    Mikor a zenekar beindult, énis mentem volna egy-két koncertjükre külföldre, csak az akkor még fiatal zenekarrol nagyon sok helyen irták, hogy nincsenek hozzászokva turnézáshoz, és Amyt is megviseli, nem oylan az éneke/hangja, ezért inkább hagytam. De ez a fan klub kezd érdekelni :)
    Meg az a sok hülye hir rola, hogy szétmentek-ujraalakultak-szétmentek-stb...
  • 0ppika
    #19
    tény hogy a kezdetben nem volt ilyen jó a hangja élőben, de nem is csoda, nem sok énekesnő mozog ennyit a színpadon, azóta rengeteget fejlődött ...
    úgy volt hogy jönnek prágába és zágrábba is a kornnal turnézni, de sajnos nem lett belőle semmi :(
    gyere és regelj a fórumunkon, bár ott sem vagyunk túl aktívak :S olyan 10 aktív emberke van csak, mi meg inkább msnen tartjuk a kapcsolatot ...

    a tagcserék meg sajnos igazak, de a teljes igazságot nem lehet tudni, John és Rocky helyett új tagok vannak, feltehetően csak a turné erejéig ...

    ja és hogy tovább feszítsek, szerény kis oldalunk nagy részét én kreáltam :)
  • Thanatos
    #20
    Evanescene
  • light00
    #21
    legalább van mit rajta fogni, nem zörögnek a csontjai, ha fuj a szél.
  • light00
    #22
    melyik tápikba szoktatok lenni a forumotokon?
  • uHs Gerzson
    #23
    +fav
  • 0ppika
    #24
    hát nézd meg dátum szerint :)
    általában a hírek és Amy topik a legnépszerűbb, meg a videóklippek ...
    na meg ilyen "kötetlen csevej" megy csak úgy ...
  • passatgt
    #25
    tuti jó a hangja élőben;)
  • 0ppika
    #26
    nekem mondod, pedig ez legalább 4 éves videó, ebből is látszik hogy itt ült és nem ugrált mint koncerten, bécsben nagyon kellemeset csalódtunk, hogy mennyit fejlődött a hangja élőben is :)
  • passatgt
    #27
    nekem tetszik már régóta, csak az a bajom vele, hogy gyakorlatilag csak péntek depi szombat öngyi számai vannak:)
  • 0ppika
    #28
    na neeeeee
  • banok
    #29
    én régóta kedvelem a zenéjüket. De tény, hogy egyik száma se valami hű de vidám.
    Egyébként a csaj is jó.
  • Brolly28
    #30
    tudtam h te kapásból be fpgsu ide nézni:D
  • light00
    #31
    gothic rock :)
    nekem is nagyon bejön, csak ne nagyon hangoztassuk hogy nincs vidám számuk még ezt is leemozzák xD


    /miez a nagy animemánia? egyszer fölraktam magamnak logoként, és azt veszem észre egyre több ember is csinálja. nem azt mondom hogy engem majmolnak, csak lehet most veszem észre ezeket a logokat :D /
  • 0ppika
    #32
    még jó
  • CattiBrie
    #33
  • gnar killer
    #34
    iveneszensz

    szeressem őket nagyon, egyik banda akik már régóta a fav listámon vannak (:
  • 0ppika
    #35
    EVÖNESZENSZ!!!
  • Qwerty4
    #36
    Nekem újonnan a Within Temptation átvette a vezetést az Eva-vel szemben ebben a stílusban (emészthető gót rock/metal), Sharon hangja valljuk be jóval érdekesebb mint Amy-é.
    De ha az utolsó WT lemezhez hasonlítjuk akkor semmivel se nyújtott többet Sharon mint Amy.Ha meg a Mother Earth-et hasonlítjuk a The Open Door-al akkor Sharon sokkal jobb (???), bár kíváncsi lennék, hogy egy ilyen stílusú album (Mother Earth) hogy hangzana Amy torkából.

    Azért hajrá Evanescence! Bízom benne, hogy jó új zenészeket találtak.
  • passatgt
    #37
    évaneszkín!
  • scorpeeon
    #38
    Én egyetlen számot ismerek tőlük, aminek a klipjét láttam: Going Under. Nem rossz végülis. Most olvasom, hogy nemrég 2en kiléptek belőle és a helyükre új tagok jöttek?
  • light00
    #39
    nemis, evanescence :D
  • 0ppika
    #40
    na ezt a kiejtősdit be lehetne fejezni szerintem :S
    nem kédésként írtam hogy EVÖNESZENSZ, így kell ejteni és pont.


    a Withint is szeretem, és szerintem meg valljuk be, hogy Sharon hangja teljesen monoton, szinte végig ugyan úgy énekel, semmi változatosság nem volt eddig, de most az új albumnál igen ...