178
segítség félek hogy apám megcsalja anyámat!!
  • trogerzsiger
    #1
    Hellosztok!

    tegnap mentem fel az iwiwemre, és nem vetem észre hogy apám felhasználója be volt lépve. Azt hittem ogy ugyebár az az én felhasználom, nézem is az üzeneteket és egy hölgy ezt írja: "olvasd el az előzőt" lejjebb olvasok méeg mindig nem tünik fel hogy nem az enyém
    olvasd el az előzőt

    ---------------------------------------------------------
    > Hát ez az! Mostanában semmi???
    > Biztos véletlen?
    >
    >
    > ---------------------------------------------------------
    > > Nrem jött be
    > >
    > >
    > > ---------------------------------------------------------
    > > > Ha már a hídon leszel szólj,addig ne.
    > > >
    > > >
    > > >
    > > >
    > ---------------------------------------------------------
    > > > > remélem futás nélkül is megyek
    > > > >
    > > > >
    > > > >
    > > ---------------------------------------------------------
    > > > > > Ma fogsz futni?
    > > > > >
    > > > > >
    > > > > >
    > > > > >
    > > >
    > ---------------------------------------------------------
    > > > > > > Na ugyébb
    > > > > > > Ma pótlunk egy két dolgot, de ez nem elkiabálás
    > > > > > >
    > > > > > >
    > > > >
    > > ---------------------------------------------------------
    > > > > > > > Csak most látom, hogy nem olvastad a levelemet
    > és
    > > > > mégis
    > > > > > > > eszedbe jutott az sms???????????????????
    > > > > > > > Két piros pont!Sőt, esetleg egy csillag.

    ezt látom. feltünik hogy ez apámé, és hogy ő irta ezt:Remélem nem azt hiszed, hogy direkt van
    Szeretlek
    ja ez egy másik üzenet. APám másik városban dolgozik, de mindennap hazajön és visszamegy. Csak hétvégén alszik itt. Szerintetek én értem félre vagy apci tényleg megcsalja anyát?
  • Super Saiyan
    #2
    megcsalja -.-
  • Aspyrin
    #3
    nem :)
  • minigirl
    #4
    Előfordulhat... Szerintem az célravezető, ha rákérdezel az apunál.
  • zoolee
    #5
    Hehehe...
    Ez gáz...
    Én is úgy értelmezem ezt a "Ma pótlunk egy két dolgot, de ez nem elkiabálás" szöveget.
    Én erről qssolnék, a szeretnéd, hogy muterod-faterod együtt maradjon, de ha megmondod akkor is van esély, hogy kibékülnének...
  • trogerzsiger
    #6
    Ez már eszembejutott, de előbb még megbeszélem a két nővéremmel
  • minigirl
    #7
    És ők mit mondtak? Gondolom, hasonló dolgokat.
  • trogerzsiger
    #8
    A hölgy akivel lehet hogy megcsalja vater anyut az is házas, pesten él egy városban született apuval de nem jártak egy ált. suliba se gimibe se egyetem.
  • trogerzsiger
    #9
    még nem mondtam meg nekik, tegnap este történt
  • tigeroo
    #10
    ha iwiw-en irogatott édesapád, akkor az lenne a legbölcsebb ha megkeresnéd a nőt és bemutatkoznál neki mint az "elkiabálás kölke"
  • retard
    #11
    én nem stresszelnék, sztem nem csalja meg, vagy nem tom, mert nemértem a szöveget, de mindegy, ez van -.-
  • minigirl
    #12
    Jah, értem, de akkor is jó, ha beszélsz a fateroddal. Én ezt csináltam, aztán elváltak. Így volt jobb mindenkinek. :S
  • akyyy
    #13
    jaja zsarold meg. vagy küld neekm egy ps3-at, vagy kitálalsz-.-
  • trogerzsiger
    #14
    kackackac
  • retard
    #15
    :DDD, akkor én nem tanácsolnám hogy beszélj apáddal
    mert a te családod is szétszállhat -.-
  • tigeroo
    #16
    akár. mondjuk le is baszhatod meg többé ne találkozzon vele stbstb.
    ha férjes akkor a családját is felemlegetheted..
  • retard
    #17
    de én eccerűen nem értem ahogy beírtad az üzeneteket -.-
  • retard
    #18
    1 megoldás
    mutasd meg anyádnak -.-
    és majd lessz ami lessz
  • trogerzsiger
    #19
    Lebaszni nem akarom mert nagyon szeret bennünket és elé sok mindent köszönhetek neki, de most várom a két nővéremet hogy hazaérjenek
  • retard
    #20
    hány éves apád??
  • tigeroo
    #21
    mi? nem apádat. azt mondtam a #10-ben is hogy keresd meg a nőt és beszéld le arról hogy apáddal kavarjon.
  • trogerzsiger
    #22
    3 hét és 50
  • tigeroo
    #23
    szerintem ne mondd el a tesóidnak...ha nem akarod hogy kiderüljön, kicsit várj még (feltűnő lenne ha a 3kölök furcsán viselkedne)
  • Harly18
    #24
    Én a nőnek küldenék ez üzenetet iwiwen. Valami olyasmivel, hogy nem tudja (faterod), de úgy érzi, hogy nem stimmel valami otthon...bla...bla és megkérdezné, hogy akkor hányadán állnak is ők (apád meg ez a nő)
    Persze ha válaszol, akkor egyértelműen ki fog derülni ez a dolog, mert tuti bezsélnek majd erről a levélről. Ha emiatt tényleg elválnak, akkor lehet rossz lesz, de hosszú távon jobb mindnekinek. Faterod is együtt lehet a nővel, ha igaz, és anyud is találhat magának egy olyan valakit, aki nem csalja meg.
    Vagy szemt hunysz az egész felett és elfelejted, mondjuk ez nem fog menni. Vagy várj még és nézd meg rendszeresen a többi üzenetét is. Tudom ez gyerekes dolog, de ha eléássz, lehet nem is meri be és ha már borítod a bilit, akkor legyél a lehető legbiztosabb, mert ha nem igaz, azzal is bajt okozol és örökre megváltozik a kapcsolatuk, mivel ha a megcsalás csak fel is merül, onnan kezdve mindig kételkedni fog anyud...
  • retard
    #25
    egy 50 krüli férfi csajozik?
    érdekes
  • Frosty01
    #26
    iwiwen küldj levélt a nőnek, és ne baráti hangvételüt ha lehet :D
    akkor 1szercsak le fog szállni apádról meglásd
  • retard
    #27
    érdekes, de nem lehetetlen-.-
  • minigirl
    #28
    Jah, én apám nőjét nagyon lealáztam, a bátyám segítségével. Elég csúnya dolgokat mondtunk nekik, és még igazunk is volt.
    Bár minket apám nem szeretett soha, szal, kicsit más volt a helyzetünk...
  • trogerzsiger
    #29
    Mondjuk a hölgy szerintem rohadt ronda, szóval nemhiszem hogy összeálna vele vater
  • retard
    #30
    az én családom rendben van :)
  • Frosty01
    #31
    De ha tanácsolhatok valamit, akkor ezt jól jegyezd meg!
    anyádat mindenféleképppen hagyd ki a "buliból". sokkal jobb ha ő nem tud erről semmit!
  • haxoror
    #32
    Megtisztelő hogy a vadidegen sg-sek véleményét előbb kérdezted mint a saját nővéreidét.
  • retard
    #33
    itt a megoldás
    egy 50 éves pasi
    összejön egy bánykrémmel?? :)))
  • Harly18
    #34
    Ez a levél, amit beírtál nem egyértelmű, simán baráti is lehet.
    Soha sem lehet tudni, attól még hogy ronda, elképzelhető....Ha meg csak kamatyolnak, akkor is beválhat...
  • trogerzsiger
    #35
    neki nem akarom megmondani, mert ha igaz akkor vaterra háruljon a feladat, ha már kicsesz az egész családdal akkor szívjon szerintem.
  • trogerzsiger
    #36
    Vater volt hogy telefonhívásnál mindig elvonult, modnjuk ez érthető, de egyszer mentem slozira és olyan fura nyávogós hangon beszélt vagy nemtudom de nem úgy mint egy munkatársnak se barátnak..
  • retard
    #37
    de ezt a "csalást" kicsit nem jelentetted ki előrre??
    vagy bátran -.-
    sztem járj utánna
    és a testvéreidnek is akkor mond el ha tudsz többet, mert így együt (tesóiddal) elkeztek variálni, és bemesélitek magatoknak hogy megcsalja a mutterotokat...
  • blackgamer
    #38
    ezen a kanapén csinálják
  • retard
    #39
    bunkó -.-
  • minigirl
    #40
    az:S