23
  • PíszLávJuniti
    #1
    100e nem olyan sok egy PDA-s telóért.
  • lacol
    #2
    ööö, ha jól tudom csak amerika van megcélozva?

    és 100e télleg nem sok egy apple telefonért:)
  • PoisonBorz #3
    100e, de 2 éves szerződéssel.

    Emellett (kezdéskor legalábbis) nem lesznek hozzá plusz programok, nem 3G-s, és az összes funkcióját tudja már más telefon feleannyiért (még a csilli érintőképernyőt is, egy kategóriával lejjebb)
  • medawo
    #4
    """"""""""PDA teló""""""""" nagyon nagy idézőjelbe!!! (Sose volt az és nem is lesz)
  • Unreal1942
    #5
    Hát nem tudom. Eredetileg ilyet szerettem volna idén venni, de valószínüleg jobbat és ólcsobbat is lehet majd kapni hasonló vagy inkább nagyobb tudással.
  • Wittao
    #6
    lacol: Magyarországra szerintem örüljünk, ha karácsonyra ideér (de legalább EU is meg van célozva)

    Ez a 100eFt ez honnan van?

    Szerettem volna egy ilyet, de ki a franc bírja ezt kivárni. Úgyhogy vettem néhány hónapja N70-et (most meg kaptam egy Mio-t), szóval én már legfeljebb csak a 2. v. 3. generációját fogom használni (már ha lesz neki).

    Amúgy az, ami benne van szerintem nagyon jól használhatóan van benne. Legjobban a GPS-s hiányolom belőle (van aki a 3G-t).

    Szerintem úgy vannak vele, hogy aki eddig vett iPodot tőlük, most miért ne venné meg ezt? Kap az iPodjában egy telefont is pluszban. Néhány idehaza abszolúte felesleges dolgot (pl. Google Maps), de néhány nagyon tuti alkalmazást (mobil Safari-t, nekem nagyon tetszik).

    Idővel úgyis kiadják a jogokat, hogy lehet fejleszteni az okosságokat rá, amit majd az Apple honlapjáról lehet letölteni.

    Szerintem nem kell elásni, jó lesz ez (bár ha a Newton-ra gondolok :) )
  • gplay
    #7
    Nem rossz kis telefon. Nekem tetszik. De nem fogok venni, mert még nagyon sokáig meg leszek elégedve a nem rég vásárólt SonyEricsson W850i-vel.
  • lacol
    #8
    mondjuk, ha most akarnék elpasszolni egy százast telefonra, ott az Lg Prada. arról mit gondoltok?
  • csorfab
    #9
    A Newtonnal mi a baj? Sokáig meg se közelítették a PDA-k azt a tudást, amit hozott.
  • kvp
    #10
    mondjuk, ha most akarnék elpasszolni egy százast telefonra, ott az Lg Prada. arról mit gondoltok?


    Draga telefon, sok csicsa, keves belso tartalom es gyorsan veszti el az erteket.

    A Newtonnal mi a baj? Sokáig meg se közelítették a PDA-k azt a tudást, amit hozott.


    Jo hardver volt, csakugy mint a ti89-es szamologep. Mindkettore van linux es egesz hasznalhato az alapszoftveruk is. Az egyetlen baj, hogy megeloztek a korukat. Gazdasagi szempontbol nem elonyos, csak a tulajdonosaiknak volt jo.
  • Sir Quno Jedi
    #11
    ASUS P535. Ha ennél többet tud, akkor hazudnak!
  • intrex
    #12
    Az Asus P535 egy jó telcsi, nagyon ottvan hardverileg. Csak sajnos windows mobile rendszer van rajta, amit előbb lehányok, és csak utána törlöm ki vele a seggem. Gyűlölöm.
  • efraim
    #13
    Hehe, Google Maps miert is felesleges ? Terkep, utvonalkereso, GPS program ingyen, allandoan bovulo adatbazissal, ez tenyleg feleslegesnek tunik...

    Amugy arahoz kepest meglehetosen buta keszulek, a hianyzo tudast az Apple a megszokott modon a design-al potolta, mind a kulso, mind a belso tekinteteben. Legutobbi ismereteim szerint csak az Apple fejleszthet hozza programokat, az ara 2 ev elofizetessel ennyi, es mintha kizarolagos forgalmazasi jogot kapott volna ra az egyik mobilszolgaltato az USA-ban egy evre, de mar regen foglalkoztam a temaval.

    Pozitvum viszont, hogy ezert az arert ha nagy tudast nem is, de minoseget es trendiseget kapunk, a kezelesi mod innovativ, es par generacio mulva egy tenyleg hasznalhato telefonna novi ki magat.

  • TH448
    #14
    Amikor először olvastam erről a telcsiről, meg láttam a videót, azt mondtam, ez kell nekem, minden benne van, ami kell. Touch screen, WIFI(!!!), szép...
    De mi a fenéért kell teljesen zárt paltformnak csinálni? :S:S
    Meg miért kell úgy beállítani, mint az ultimate device-t? Szóval ha eladnának 20X annyit csak olcsóbban, akkor még több is lenne a haszon. :P
  • Gerygrey
    #15
    a telefonok a népszerű iPod zene- és videólejátszók egyes funkcióinak támogatásával(...)
    De egy hülye mondat :) Mik azok a bizonyos "egyes funkciók"? Az a teló ami MP3-at játszik le, az már az iPod funkcióját nyúlja le? Az ilyen szánalmas kijelentésekért utálom az Apple-t.

    100e nem olyan sok egy PDA-s telóért.
    Ebben igazad van, egy PDA-telefonért nem olyan sok. Viszont egy iPhone-ért, kétéves hűségszerződéssel, amerikai áron (mire ideér, lesz az vagy 130 minimum) rengeteg.

    A reklámok az Apple honlapján is megtekinthetők, így nem maradunk le semmiről, legalábbis ami a hivatalos információkat illeti.
    Megnéztem, get quicktime ikon jelent meg, hát ez nem csigázott fel. Steve fiam, hülye vagy, webmarketingből elégtelen. ÉN töltsek le plusz programot a gépemre, hogy a te szaros [/b]REKLÁMODAT[/b] megnézzem? Hol élnek ezek?
  • valamit
    #16
    Ez nem a magyar, hanem az USA ár, és a trendiséghez kell egy bizonyos árfekvés is, mert a túl olcsó termék nem tud trendi lenni. Ha mindenki azonnal megkaphatja, akkor nem túl sokáig lesz trendi.
  • Gerygrey
    #17
    Nesze neked forradalmian új kezelőfelület... :D

    [URL=http://youtube.com/watch?v=1Czz9yotdE8&mode=related&search=]Videó #2[/URL]
  • GeneralsHungary
    #18
    Az a lol, hogy ilyen quicktime telepítés miatt problémázol.

    Akik az Apple hívei, úgyis meg fogják venni. És vegyék is meg, igazuk van.
    Az egyetlen rosszpont, hogy aranyáron adják. Ha végre elég hozzánk, és az a +20/30e Ft rárakódik, lehet mérlegelni. Én nagyon meggoldom, az biztos...
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Én részben a WinMobile5.0 miatt vettem. :D Ízlések és pofonok.
  • Tetsuo
    #20
    A felbontása kicsit szar: 320 x 480.
  • Gerygrey
    #21
    Nem problémázok, csak az elv. Marketing-szempontból nekem kicsit furcsa, hogy köteleznek valamire ahhoz, hogy egy reklámanyagot megnézhessek (pláne iTunes telepítés, még akkor sem tenném fel ha full HD filmeket ingyen lehetne nézegetni az apple.com-on)

    vegyék csak meg, nincs vele gond, csak ne gizduljanak hogy fúúú nekem ájPodom meg ájFonom van és én vagyok a faszagyerek és akinek nincs Apple cucca az nem tudja mi a jó. Mert elég széles a kínálat a piacon PDA-telefon ügyben, az iPhone is csak egy a sok közül a középkategóriában, van nála jobb is.

    Egyébként tegnap felraktam a Pocket PC-mre az iLauncher nevű iPhone skint, ami egyesíti az Apple szép dizájnos kezelőfelületét, és a Windows Mobile gazdagabb funkciókínálatát. Még a csúszkás képernyőzár is működik rajta.


  • Sir Quno Jedi
    #22
    Én nem aláznám meg ilyesmivel a P535-ömet! Kisülne a ROM belőle!
  • globint
    #23
    Itt laátható és vehető a kopi:
    http://fjsevenstar.en.alibaba.com/offerdetail/57365040/Sell_Silicone_Case_for_Apple_iPhone/showimg.html