14
  • peterx
    #1
    Hajrá Gooooogle!!
  • Boroskóla
    #2
    Hát, ha valaki meg találta ezt a Street View gombot mondja már meg hogy hol van mert ki próbáltam San Fransisconál meg New Yorknál is de semmi nem jött elő :(
  • zLk
    #3
    Simán beírod a maps.google.com -on hogy pl.Miami.
    ezután jobboldalt fennt a Map/Stellite gombok előtt lesz a StreetView (new) feliratu gombocska.
    csak a kék szinü utcékon lehet nézelődni! :)
  • nedudu
    #4
    Dögöljön meg a google tehene is. Valahol utcára lehet keresni, sőt lassan már látod az anyósod ballagni. Bezzeg Mo-n egy rohadt nagyvárosban nem lehet elnavigálni (pl Miskolc).
  • pedrohsi
    #5
    itthon nincs értelme ezzel foglalkozni (a Google-nek)
  • ZoliJ
    #6
    Magyarországon nem is csinálhatna ilyen StreetView-t holmi adatvédelmi törvények miatt:(
  • nedudu
    #7
    Nem kérek utcaszintűt, de legalább felismerhető lenne a település nagyjából nem pedig egy elmosott paca az egész.
  • pedrohsi
    #8
    ez meg nem érdekli a majdnem 300 millió amcsit akikre a szolgáltatás épül :)
  • atlagember
    #9
    Na ott nekem Traffic gomb van nem pedig street wiev, és kék utcák sincsenek Niamiban.
  • HaDes007
    #10
    én se látom, hol kéne lennie ennek a Street viewnak. traffic van nekem is...
  • ssdb
    #11
    tök jó, lenne. ha működne. e biztos nem tökéletes még, szal van idejük fejleszteni :)
  • ssdb
    #12
    hogy ne lenne? pl sztem idő kérdése és GPS-el karöltve a Google Maps mobile pl tök hasznos lesz. legalább is szerintem.
  • TheCables
    #13
    http://maps.google.com/help/maps/streetview/
    en einnen indultam ki, ezzel mindenkinek lehetove valik a hasznalata. Sot, itt van meg egy link:
    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&ie=UTF8&t=h&om=1&layer=c&cbll=37.468383,-122.141435&cbp=1,293.589562587922,0.511077078495229,0&ll=37.472031,-122.139001&spn=0.012449,0.020084&z=16
    (sot itt ezen meg el is kaptam a Google "harci" Van-jat, ha rakozelitesz az uvegre latod:)) Szerintem ez egy szenzacios huzas volt, jodarabig eltudok lenni vele.
  • TheCables
    #14
    hopp, sorry, itt a link:
    lebukas